Skupince přátel se přihodí na opuštěné silnici autonehoda. Po probuzení zjistí, že jeden z nich beze stopy zmizel. Uprostřed ničeho, obklopeni pouze kukuřičnými lány se ostatní vydají skrze jeden z nich a na jeho konci dorazí k opuštěnému domu. Mladí přátelé však velmi brzy zjišťují, že se tu dějí nevysvětlitelné věci. (Bloody13)

MareT.

Líbil se mi nápad se strašákem, protože si to přiznejme, jsou celkem creepy. Druhé plus je v tom, že film odsejpá, nevleče se a jde přímo na věc. Postavy byly trošku slabší, neměl jsem čas se s nimi pořádně sžít a ta linie s klučinou, který má vidinu, co se všechno stalo, byla celkem trapná. ()

divak84

čekal jsem další absolutní frašku, ale naštěstí to nebylo tak zlé. sice tento horor moc nestraší (lekací prvky nejsou hororového rázu) a herecké výkony a nevýkony netrhají oči (až na Natálku, jejichž výkřiky jsou dětinsky otravné). Potenciál tam byl, zustal nevyužit, ale viděl jsem obrovskou hromadu daleko horších hororů se známějšími herci... pro absolutně nenaročného diváka s touhou a odhodláním lekat se všeho je to jasná volba na nudný večer (noc).. ()

HonzysKISS

Není to špatné. Takový průměrný horůrek především na lekačky. Má to i pěknou atmosféru, kukuřičné pole bylo vždycky všude svým způsobem děsivé. Docela se povedly i ty masky, občas to bylo opravdu psycho. Tady je jenom škoda, že některé ty scénky na leknutí byly přehnané. Klasicky to udělá jenom strašidelný zvuk a toť vše. Pak už mi jenom hodně vadil konec, ale to uvidíte sami. ()

iampatrik

55% Naprostý průměr, ale snesitelný průměr. Ničím nepřekvapí, i když se zde najde pár světlých chvilek. Ač by se mohlo zdát, že "fantasy" prvky (na kterých stojí příběh) v podobě vidění z minulosti a halucinace by mohly být přínosem, mě to tak osobně nepřipadalo.. ()

Teabag

Po shlédnutí Messengers 2: The Scarecrow jsem nabyl dojmu, že udělat dobrý horor s lánem kukuřice a hadrovým panákem prostě nejde. Husk mě ale přesvědčil o opaku. Pravdou je, že chování postav je občas zralé na pár dobře mířených facek pro blbost, ale to nic nemění na skutečnosti, že celý film má pořádně našlápnuté tempo, které vydrží až do konce (o kolika hororech se tohle dá říct?). Flashbacky do minulosti bych osobně vynechal. Scénář mohl být v tomhle směru propracovanější a o tom, JAK TO BYLO, bychom se mohli dozvědět i jinak. Tyhle momenty jsou asi to jediné, co trochu ředí velmi dobře vystavěnou atmosféru. Proto nakonec hodnotím Husk jako dobrý (a ne vynikající) horor. Mimochodem, z těch hadrových masek jde opravdu strach! ()

El_Rabbit

První zkouknutej film letošního After Dark Horrorfestu docela překvapil. A po delší době jsem se zase párkrád celkem lekl :) ()

RomeroIsGod

Čistej průměr, spíš pro mladší ročníky. Málo krve (ani jedny střívka), hodně logickejch kiksů, ale pořád sledovatelný. 50% ()

Illy

Nesdílím přílišné nadšení zdejších uživatelů. Pár solidních okamžiků zde bylo, ale co mě nejvíc vadilo je absolutně diletantské nasvícení exteriérů i interiérů, které kazí dojem z celého filmu. Při nočních scénách jsem si říkal že by hrdinové místo baterky potřebovali RayBeny. A příběh byl slátaný, jakési "vize", ale pořádně vysvětlit proč? a jak? - to ne. Nebrat. ()

waits

Příjemně krátká jednohubka na sobotní popůlnoc, víc nečekejte a nebudete zklamáni. Kukuřičné pole se strašákem a bourající auto s pěti teenagery jasně rozdávají dějové karty, a jestli jste spokojeni s prvními minutami, dodíváte se až do konce. Slečna postávající na začátku v tričku je slušně sexy, atmosféra ujde, mírně otravné jsou vysvětlující flashbacky a přece jen přehnaně divné chování ohrožené mládeže. Lepší dvě. ()

Stocki

Dalo se z toho vytřískat mnohem víc, protože se jedná o poměrně kvalitní horor s velmi dobrou atmosférou. Čím by se mohl vylepšit? Podívejte se na to, ztráta času to totiž není! ()

MIMI.kry odpad!

Bezduchá duchařina s vraždícími strašáky, nic víc. Zábavné to nebylo a žádný zážitek, ani vizuální, mi to nepřineslo. Další zbytečný film. ()

Venous666

Velmi dobrý horor, velmi dobře propracované a námět, který podle mě nejde ohrát. Kukuřice, kukuřice všude jen kukuřice a někde tam zlý duch co používá strašáky jako vraždící nástroje. Silně nadprůměrný horor. Ještě teď se koukám za sebe jestli tam není zlý Lusk :-D ()

KOZEL84

Kukuřičný masakr přízračným strašákem.Jo dalo se to přežít.Začíná se slušně a hlavně hned,ale stejně mi to pak přišlo dvakrát delší než to bylo.Jedno klišé střídá druhé a postavy se chovají čím dál víc jako debilové (a furt tam budou lézt).Kvalita jde strmě dolů a je to škoda,protože pár dobrých momentů tady je.A největší záhada tohodle filmu sou krásně bílé zuby toho kouřícího chlapce (malem mi to vypálilo oči). ()

sandinista

Pole kukuřice, parta "námsenicnemůžestát" amerických teenagerů a strašák do zelí...pardon, do kukuřice. Občas nějaká lekačka, sem tam trocha toho napětí, ale celkově kde nic tu nic. Husk neurazí, ale ani nepřekvapí. ()

johnymdoe

Ne, kukuřice narozdíl zřejmě od drtivé většiny Američanů se opravdu nebojím. Ale to bych skousl, jenže ty naprosté nesmyslnosti: SPOILER:1.. Jeden kluk zachrání jinému život a snaží se mu vysvětlit že musí uprchnout. Ne, ten zachráněný jde za jiným klukem kterému řekne že mu důvěřuje víc. 2.. Dveře naprosto nejdou otevřít aby zachránili Natálii, ale pak když je tam už někdo jiný tak jdou otevřít naprosto v pohodě. 3.. To že ve filmu vůbec není ukázané co se stane s otcem a že to veledílo nemá konec. KONEC SPOILERU. Nekoukejte na to, je to slátanina bez herců, neděsivá pitomost která mě osobně nestojí ani za to si ji nechávat. Jedna hvězda jen proto že jsem se dvakrát lekl a už jsem viděl horší filmy. ()

fisus

Velmi příjemné překvapení!Je vidět,že ke vzniku dobrého hororu stačí jen pole s kukuřicí,pár strašáků(nemyslím tím herce) a polorozpadlý baráček a zbytek se napíše sám!Sice to není nic originálního,ale důležité je,jestli se u toho člověk baví.A já se bavil královsky!!! ()

jorgus

tak jako jednohubka na cestu z prace to vubec nevadilo, dokonce to melo i misty opravdu hutnou atmosferu..sice chovani postav bylo nekdy naprosto debilni, ale za tu atmosferu davam tri:) ()

Vaiollet

Rozhodně nejlepší vyvražďovačka co jsem za poslední hodně dlouhou dobu viděla. Bylo tam pár nesmyslností, ale který film, zvlášť horor, je nemá. Hlavní hrdinové sympatičtí, průměrné herecké výkony, atmosféra byla slušně napínavá. Pro mě za 90%. ()