Mugs

Lepší verze Hlavně nezávazně! Romantičtější, vtipnější a mnohem míň utahané. Ústřední dvojce je mnohem víc sexy než kačer a Natalie a homosexuální Woody je super. ()

marek29

Zpětně po zkouknutí Teda s Milou Kunis musím tomuto filmu narazit 5 hvězd, protože to jak tento film oba vytáhli je neskutečné. Prostě je to "must see" záležitost. Pro mě bonus v podobě iPadu a krásné Mily Kunis, které to tu ostaně jako všude jinde neobyčejně sekne :) film je vtipnej, romantickej, nepřeslazenej a zkrátka se hodinku a tři čtvrtě nenudíte. Jak říkám oproti Tedovi, kterej se možná snažil tomuto konkurovat, nebo je podle mě dost blízkej filmu Friends with Benefits (a to nejen kvůli stejné herečce v hlavní roli), je todle nadprůměr a rozhodně doporučuju pokud někdo neviděl..!! :) ()

Sharleen

Friends with Benefits ma celkom milo prekvapil. Na to, že tam hral Justin "Timbrlák", ktorého veľmi nemusím to celkom ušlo, dokonca mi tam ani nejak extra nevadil, ako v iných počinoch, v ktorých som ho videla. Asi že z neho urobili celkom sympaťáka navyše vtipného. Detto to isté môžem povedať o Mile Kunis, len u nej nahradím spojenie vtipnej sympaťáčky, vtipnou kráskou. Námet nijak originálny, ale vyvážili to naozaj vitpné dialógy medzi hlavnými postavami. Potešil aj Woody Harrelson, ale zrovna z neho urobiť gaya?? Za zmienku stoja aj posteľové scény, ktoré boli na tento druh filmu aj dosť odvážne a tiež sa pri nich vtipnými dialógmi nešetrilo. Už sme pri romantických komédiach akosi zvyknutí vidieť akurát ako dvojica na seba skočí, ide dole nejaké to tričko a nohavice a vrchol diváckeho zážitku končí vlnením sa pod prikrývkou. ()

Mr.Atsor

Mila Kunis je prostě neodolatelná, což dokazuje i ve skvělém snímku Kamarád taky rád, kde si zahrála po boku Justina Timberlaka, s nímž vytvořila nezapomenutelnou dvojku oddávající se nezávaznému sexu, který přejde až v samotnou lásku. Film spíše pro mladé diváky zaujme vtipnými i postelovými scénami, zajímavými scénkami i lákavým scénářem. Za mě hodnotím 4*. ()

Benzinka

Chemie mezi Justinem a Milou funguje dokonale. Když se k tomu přidá nadpoloviční většina vtipných a dobrých scén nemůžu jinak.. Ahjo chudák Justin..s takovou "briketou" lézt do pelechu :)) 82% ()

miki68cz

Ničemná, neurotická fraška s mizernými hereckými výkony. Trapně moderní dialogy, překotně a zbytečně páleny jeden za druhým. Velice slabé, nedoporučuji ()

Lenii

Tak takhle dobře jsem se u filmu už dlouho nebavila. Ani nevím, co na to říct a jak to hodnotit. Prostě super - od začátku až do konce. Příběh běží celou dobu a ani jednou jsem si neřekla, kdy už bude konec. Spíš, snad už nebude konec? :-) ... Skvěle vybraní herci, kteří si sedli, nádherný skvělý dabing. Některý (spíš většina) hlášek sedla na 100% a já taky nemůžu jinak než 100%. ()

Heyyy

Nic světobornýho, hodně lidí tu píše, jak se bavilo, já se spíš nudila a vtipných momentů... byly tam vůbec nějaký? Ne, nevybavím si nic u čeho bych se zasmála. Povaha Jamie mi byla hodně nesympatická, až moc praštěná, ale na oba se jinak dobře koukalo. Jen ten vztah (tu lásku) jsem jim po tom, co jsem viděla jak super to byli kamarádi neuvěřila, na vztah se mi prostě vůbec k sobě nehodili :) A vůbec, ten konec byl moc pohádkovej a jedno velké klišé. Jako nenáročná oddechovka (u které se nijak zvlášť nepobavíte) ano, ale hlubší myšlenka nenalezena :) ()

gicous

Tak nevím, na co mě tenhle film vlastně dostal. Možná, že mě zhypnotizovala Mila Kunis svýma obříma očima. Nebo to možná byla skvěle fungující chemie mezi ní a Timberlakem. A nebo, že by ta přirozená lehkost a svěží styl, v němž je celý film natočený, a který se vnesl také do jednotlivých dialogů. Ne, ne, už vím. Byla to kombinace všeho. Někdy to tak prostě výjde a ukáže se, že i tolik proklínané klišé se dá natočit lehkou rukou, bez větších zádrhelů a hlavně zábavnou formou. 7/10 ()

subic

Malá Mila Kunis od Zlatých sedmdesátých sice nevyrostla, zato dospěla. Romantika pro holky s americkým hepáčem, jak jinak, který ale není úplně tak hloupý. 65% ()

Brano

Ďalšia neoriginálna romantická love story, ktorá je celkom pozerateľná, až na záver filmu, ktorý je už tradične naťahovaný do poslednej sekundy. Plus dávam za herecké obsadenie a za pár vtipných scén. Ale väčšie hodnotenie tomu nedám, pretože podobné slátaniny v štýle Rosamunde Pichler veľmi nemusím. ()

ac1976 odpad!

Fešák Justín Doskovéjazero aj pri hraní predvádza pohyby ako pri svojich priteplených tančekoch, ten podperinový sex je asi kvôli dostupnosti, veď najlepšie sa zarába na tínedžerkách so zamilovanými pohľadmi na tanečníka. Že romantická komédia-ani vtipné, ani romantické, na záver tanček a žijú šťastne dodnes (ak od koksu nepomreli). No Pretty Woman to nie je! Réžia Will Gluck-no pri výrobe tejto trapošiny veľa štastia nemal. Mila má fakt vélikánske oči, ale to na hviezdu pre túto pubert blbosť nestačí. ()

MartinTerran

Romantická komedie, která doopravdy je i komedií. Průběh je trochu jiný, protože zde není standardní příběhová linka a konec jasný, ale nevadí já se poměrně dobře pobavil. Hodnocení: 74/100. ()