Ptačí úlet

• USA Free Birds (více)

Film Ptačí úlet je příběhem dvou odvážných krocanů, kteří vymyslí ambiciózní plán. Jejich misí je vrátit čas a zachránit sebe a další svého druhu od jistého konce. Cíl je jasný – ukradnout vládní stroj času, vrátit se do sedmnáctého století a odstranit krůty ze svátečního stolu Dnu díkůvzdání jednou provždy! Ptačí úlet je plný dobrodružství, zábavy, dojemné lásky, loajality a odvahy. Je to příběh dvou hrdinů a jejich šíleného pokusu změnit dějiny. (oficiální text distributora)

pekas

Bavil jsem se víc, než při Frozen. Je to sice taky taková povrchní blbina, ale zábavnější. A jestliže tohle tu má hodnocení o 19% nižší, tak s tím nemůžu souhlasit. A jediné, co s tím můžu dělat, je mé mezi třemi a čtyřmi převážit na čtyři solidní. 70%. ()

helrohir

Viem, že ide o animovaný film, ale príbeh o morkách cestujúcich v čase je aj tak jedna z najväčších kravín, aké mohli tvorcovia na poli filmu všeobecne vymyslieť. Ale tak pobaviť sa na tom dalo a určite existujú aj horšie animáky než tento. 50%. ()

Brano

Vcelku sympatické postavy, ale dejovo to bolo slabé, bez humoru. Tento animák so sci-fi námetom je skôr vhodnejší pre menšie publikum. ()

krumlajs

I sebevíc blbej animák mě baví, ale tady to prostě něják nefunguje od začátku do konce je to na mě (a to je co říct) až moc blbý, idiotský a tupý jo a taky kurva nudný. Každej animák když dávají v telce tak na něj klidně kouknu ale tuten budu vynechávat. ()

chrustie

Nemastné, neslané, bez špetky humoru. Animace na dnešní dobu průměrná, scénář zřejmě napsaný během ranní stolice. Názorná ukázka toho, že krocan patří do trouby a ne do filmu. ()

Domas88 odpad!

Opravdu fůj, to je tak trapné.. Když budeme na tyhle filmy chodit oni je budou pořád točit chápete? Dostaneme už všichni rozum? ()

MiniRecenze

Tady není co rozepisovat.Od snímku jsem si nic nesliboval a nakonec jsem byl i potěšen.Je to trhlé,ale v tom správném slova smyslu a dokonce se i dospěláci donutí zasmát.Nic extra to není ,jedná se o příjemnou oddychovou záležitost.Sem tam vtip,sem tam grimasa.Děj je zcela nesmysl,ale nezapomínejme,že se jedná o pohádku.Animaci bych zařadil mezi ty lepé zpracované,Vaše dítka určitě zabaví. TRHLÉ!!! ()

Pete1790

Velice příjemný animák. Jednoduchá slátaná zápletka, ale občas opravdu šťavnaté hlody, u kterých jsem se opravdu bavil. Shlédnuto ve 3D. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

DirtyDozen

Co jeee ? Bylo to fakt vtipný. Strhávám akorát za konec, ten se podle mě úplně nepovedl. Jo, a musím se pochlubit, byl jsem s bratrem a přítelkyní v sále úúúplně sám :) ()

Pignon

Synopse trochu stojí na vodě, ale vykreslení světa krocanů má své kouzlo. Jsou tam fakt asi 4 velmi vtipná místa. "To je tátova sekretářka, má ho hrozně ráda, ale nesmí se to říkat nahlas" Honění červené tečky směčkou loveckých psů coby snaha odlákat je od pronásledování a krocaní bodyguard, který se k nim přidá je taky milá blbůstka. Rodičkovské varování: Děti do 7 let na to neberte, jenom se ptají a ničemu nerozumí. ()