Emma a Adam jsou dávní přátelé, které osud několikrát svedl dohromady. Jejich další setkání však bylo osudové. Doktorka Emma potřebuje sexem vyventilovat náročnost a stres ve své profesi, Adam se rozhodl pustit city k vodě z bolestivějších důvodů. Poslední přítelkyně ho podváděla s jeho vlastním otcem. S Emmou se nezávazně vyspí a ta přijde s na první pohled dokonalým nápadem − budou se scházet výhradně jen kvůli sexu. Ovšem pod podmínkou, že vztah skončí v momentě, kdy kdokoliv z dvojice bude očekávat víc. Co začalo jako ideální řešení jejich fyzických potřeb, bylo postupem času čím dál komplikovanější a přerostlo v něco víc. Oba se s tím budou muset vypořádat a najít odpověď na klíčovou otázku. Mohou mít dva přátelé sex bez lásky? (TV Nova)

Andre3000

Tak jsem se zase jednou nechal unést. Ano, ten film nenabízí nevšední zážitky, ani dramatické situace. Dokonce je možná i předvídatelný a opakující se po jiných filmech. Ale když se v něm sejdou dva z mých nejoblíbenějších herců, tak je to velké plus. Asi i díky tomu se mi No Strigns Attached tolik líbil a celý film ve mě navozoval takovou odlehčenou atmosféru. ()

Pajky3

Chyba je že na to všichni koukáte jako na film, který natočil ten samý člověk co natočil Krotitele duchů. To nejde, musíte na to koukat jako na film od člověka co natočil Dvojčata a Juniora. Pak si řeknete, sakra to je zlepšení. Ne, vážně. Je to úplně průměrnej film, na kterej bych se beztak ani nepodíval nebýt účasti Nátalky a Ashtona. No žádná extra romantika se nekoná, vtipů je taky poskrvnu ale standard to udrží a na hodinu a půl příjemně zabaví. 60% ()

Gaaron

Stejně hloupé a předvídatelné jako jakákoli jiná romantická komedie, ale chemie hlavního páru tentokrát funguje opravdu na výbornou (a je to vážně s podivem, když jeho půlku tvoří Kutcher), postavy kolem nenudí a spoustě vtípků se dá opravdu zasmát. No a navíc... navíc Natálka! ()

Martrix

Velmi zbytečný film, který je přecpaný hloupými momenty, stupidními dialogy, navíc postrádájící jakoukoliv invenci jak ze strany scénáristy, tak režiséra. Když máte pocit, že teď už konečně příjde ta chvíle, kdy příběh vybruslí z žánrových klišé, vyzvrátí na vás Reitman ještě nudnější a předvídatelnější scény, takže vám postupně dochází, že koukáte na další z mnoha průměrných romantických komedií. Ptáte se co vedlo Portman a Reitmana k tomu, aby se na něčem takovém podíleli? Pokud se podíváte na Reitmanovu dosavadní práci, tak mimo Krotitelů duchů, se vlastně nemá čím chlubit. Takže mohl být rád, že se k podobné produkci vůbec dostal. A Portman? Po Thorovi mám vážné pochybnosti o tom, že čte scénář před tím, než roli příjme. Snad si potřebovala po Černé labuti odpočinout, takže sáhla po této plytké slátanině, anebo patří k herečkám, které jsou bez pevného režíjního vedení jednoduše prúměrné. Pokud se dá v případě tohoto filmu hovořit o nějaké pointě, tak snad jen že sex bez lásky není to pravé ořechové. Nic jiného tam nenajdete, takže vás Hlavně nezávazně potěší pouze v případě, že ujíždíte na Kutcherovi, resp. jeho zadku. ()

Juto

Je to film, ktorý ťaží z iskrivého, sexy a emocionálne dostupného predstavenia Natalie Portman. 6/10 ()

Riley

Po prvním shlédnutí jsem si říkala - nenech se obalamutit klasickou romantickou komedií. Ale já si ji prostě zamilovala! Zaprvé Emma a Adam se k sobě strašně hodí. Za druhé Natalie a Ashton to výborně hrají a jsou oba hrozně hezcí. Za třetí je to vtipný. A za čtvrtý je to pravdivý. Pro mě se prostě téměř celý film stal sledem oblíbených scén. :) A cením si alespoň lehké originality, protože Adam byl dobrák od kosti a Emma ta, co to vždycky zazdila, ale nějak jsem se s ní při každém rozhodnutí dokázala ztotožnit. ()

Ice123

Taková obyčejná romantická komedie, která ničím nepřekvapí, ale ani nezklame. Prostě senetiment, štěstí, sex, téměř krach, happy end to vše tam najdete ;) 60%. ()

pufina

Docela těžké ohodnotit, ale nakonec jsem zvolila zlatou střední cestu, ač to nebyl žádný zázrak, ale ani taková hrůza, že bych si trhala vlasy. Natalii mám moc ráda, ať hraje cokoliv, ale Ashtona jsem si nikdy neoblíbila (až na The Butterfly Effect), každopádně mě hodně překvapil.. Příběh mi originální nepřipadal, děj se hrozně loudal a závěr byl víc než jasný.. "Ty ses s ní vyspal, a pak si jí koupil balónek? Copak si stařík ze Vzhůru do oblak?" Friends with benefits je o chlup lepší a je tam více zábavných scén.. ()

WolfR

Stejné téma jako kvalitnější Kamarád taky rád, avšak horší zpracování. Je to velmi bezkrevné a nenápadité. Mě tam snad potěšila jen má oblíbená Natalie Portman, 2 hvězdy. ()

metal.storm

Film nasiaknutý stupidnými dialógmi. Pri niektorých vetách som nechápala významu. Mala som pocit že pred natáčaním si niekto povedal "na svete je málo kokotských romantických komédií, natočíme ďalšiu". Drogy, chlpatý pes, nejaká tá zlatokopecká scénka, to je presne to čo tento film potreboval. Neskutočne predpokladateľný dej, všetci sa popária aby každý niekoho mal a aby nikto nezostal sám. Sexuálni priatelia, to sa nepočúvali keď to vypustili z papule. Mohli nájsť nejaké lepšie slovné spojenie. S takých hovadín si potom berú príklad iní režiséri a vznikajú kraviny ako "kamarát taky rád". ()

3n3my

Len nádherná Natálka mi nestačí - to je aspoň na dobrú (v rámci možností aj inteligentnú) komédiu málo. ()

Madlenka26

První polovinu, jsem nemohla zapomenout na to, že Natalie hrála v Černé labuti.Je to těžký se přes to přenést a zařadit ji herecky do tohoto typu žánrů, ale nakonec přišel zlom a musím Natalii pochválit, umí se poprat s každou rolí. Zatímco s Ashtonem je to horší, prostě kdyby tam nebyl tak by to snad ani tak nevadilo :-D Ale pár dobrých hlášek taky měl. Film se mi líbil, protože je to dobrá oddychovka a já jako žena jsem si občas zavzdechla nad tím co muž pro ženu udělá...Já vím je to jen film a blá blá blá. Každopádně jsem si ani nemyslela, že se mi to bude tolik líbit a co je důležitý tak tento film nenudí, což je velice podstatné, ale velký dík za 4* patří Natalii. ()

KatanaCZ

Jako ze života, chvilkami mi přišlo, že se dívám na svojí biografii :). Dokonalý scénář, excelentní herecké výkony, ketré nevypadají uměle. Nečekal jsem nic, dostal mnoho. ()

reky

Úvodem je třeba říci, že jsem k filmu nepřistupoval stylem: "To bude další žánrová blbost, od který více než poprůměrnou podívanou nečekám." Naopak, snímek jsem si pustil z vlastní iniciativy jako takovou letní oddechovku - Natálku mám přeci v oblibě a Kutcher mi nevadí. Inu, proč ne... Nízké hodnocení je pak podloženo tím, že film není komedie - nezasmál jsem se opravdu ani jedinkrát - a není vlastně ani romantický; je v podstatě nijaký. Body tak dávám víceméně pouze za sympatické duo a Kutcherovu vysoce stylovou káru BMW 5er E28... ()

bartias

Natalie Portman, Ashton Kutcher, Ivan Reitman... na ta jména je Hlavně nezávazně nečekaně slabou komedií. Díky povedenému castingu se na ni sice dobře dívá, nějaká ta hláška by v hlavě taky zůstala, ale celé velké romantické ale hlavně dramatické finále je spíš odevzdaným čekáním, až film skončí. 5/10 ()

tomeek

I když jde o stejné téma, u mě na plné čáře vítězí Justin a Mila v Kamarád taky rád. Reitman místy vůbec nezvládá určité situace a pomáhá si zatmívačkama (nebo ten konec před titulky, to má být závěr filmu?), sice sem tam vtip, ale jinak je to cumel nad cumel, sladké až běda, zaplať pánbů za Natálku, že je se na co dívat a Ashton je taky sympaťák. Jinak bych to v půlce vypnul. Hlavní problém je ten, že u Natalie jsem měl obrovský problém uvěřit jí tu její roli. Nadává, je ožralá a nedejbože dělá sex - to se k ní prostě nehodí (nebo si to nechci připustit :)) Naopak pánské osazenstvo je velice příjemné, Ludacris válí a Kevin Kline je pořád šéf. Obsazení super, film slabota. A hlavně Nataliina postava - tento typ holek bohužel existuje - což je na úder. Nevím, kdo by měl nervy, aby to vydržel... Vtipný je sám o sobě taky použitý "menstruační cd mix", což je ale bohužel vtip, který v češtině naprosto zanikne. "Gosh, I am single as fuck!" ()

Radiq

Odlehčená celkem vtipná vtipnárna, která ale není tak vtipná, abych neudržel smíchy stolici. Bylo to spíš lehký než vtipný. Takže taková pohodička. Natalii Portman mám rád (a kdo ne, že!), ale toho Ištvána Kučeru ani moc né, přesto překvapil, přestlal, přefikl a pobavil a bře bavil. Je to film, na kterej si nemůžu stěžovat, přestože je jasný, jak to nakonec dopadne. Takže to je ta hlavní stížnost, na kterou si nestěžuju. ()

Noviik

Za roztomilou Natálku a jednu z nejlepších hlášek: "Nemůžu se soustředit na svoje porno když je kolem tolik skutečného sexu!" ()

Doudis19

Všichni Kutchera kritizujou, jak je hovno herec a on se jim vysmívá z klína Demi Moore. Filmovou postelí mu prošly kočky tipu Brittany Murphy, Amanda Peet, Jessica Alba, Cameron Diaz a teď Natálka Portman. A čím to? Kutcher po boku kohokoli zkrátka vydělá. To je jeden z nevyhnutelných poznatků, které si z filmu odnesete. A další, zároveň poslední, že Nátalie Portman je nejhezčí žena současnosti, s tak sexy hláskem, že i ten její internetovej rap mi v jejím podání přijde jak vábení mořský pany. Ve snímku dává svou krásu na obdiv opravdu měrou vrchovatou, takhle jsem se v kině nevzrušil od puberty, kdy jsem ho vyhledával převážně proto, co se v šeru dělo na zadních dvojsedačkách. To je ovšem jediné co si z téhle infantilní romantiky odnesete. Šíleně utahaná nuda, která absolutně ničím novým nepřispívá a celkovou blamáž podtrhává i vlažný soundtrack, tak důležitá část komedií podobného ražení. ()

dan.pacino

Aston tu hraje jako vždy sympatáka, jen Natalie ta role moc nesedla. Pořád jí mam zafixovanou jako Černou labuť a toho už se asi nezbavím. Koukatelný, díky většímu než malýmu počtu záběrů na Natalie i zapamatovatelný film :) ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman