Emma a Adam jsou dávní přátelé, které osud několikrát svedl dohromady. Jejich další setkání však bylo osudové. Doktorka Emma potřebuje sexem vyventilovat náročnost a stres ve své profesi, Adam se rozhodl pustit city k vodě z bolestivějších důvodů. Poslední přítelkyně ho podváděla s jeho vlastním otcem. S Emmou se nezávazně vyspí a ta přijde s na první pohled dokonalým nápadem − budou se scházet výhradně jen kvůli sexu. Ovšem pod podmínkou, že vztah skončí v momentě, kdy kdokoliv z dvojice bude očekávat víc. Co začalo jako ideální řešení jejich fyzických potřeb, bylo postupem času čím dál komplikovanější a přerostlo v něco víc. Oba se s tím budou muset vypořádat a najít odpověď na klíčovou otázku. Mohou mít dva přátelé sex bez lásky? (TV Nova)

rashag

Nazev a zanr slibuji i kdyz nic jineho tak oddechovou srandu, ale bohuzel ani jednoho se moc nedockate a tak jedinym duvodem proc na tenhle film koukat je Natalie. 35% a to jenom kvuli Natalce ()

Sinuhette

Klasická prvoplánová americká romanťárna. Film nemá ani šťávu, ani šmrnc a humor zjevně odjel někam na dovolenou. Ale jako zvuková kulisa pro domácí práce je asi vhodný. Možná jediné plus je jako vždy krásná Natalia Portman, které ovšem role v takovém filmu nesluší. Kam se poděla éterická labuť? ()

Melodrama

Velmi pěkná svižná a pohodová komedie kde není "humor za každou cenu". Někdo psal, že je Ashton trochu nemotorný, to mi ani nepřijde. Gestama mi připomíná "našeho" Vojtu Dyka. I když "Vojta" je o 7 cm vyšší. Celkový dojem mi zkazil český dabing, kde Ashtona nadaboval Filip Švarc a jeho vysoký hlas mi zněl v hlavě i po skončení filmu. Jinak dvojice Natálka+Ashton funguje, oba se doplňují. ()

Kate.97

3 hvězdičky... Těšila jsem se, že to bude pěkný, když tam hraje Ashton, ale těšila jsem se zbytečně... Chvilkama nudný, nezajímavý! ()

Jannine

To byla pěkná nuda, od začátku, kdy mi některý věci přišly i poměrně nelogický, až do konce. Čekala jsem komedii, u které se zasměju, pobavím, takhle jsem pomalu polovinu filmu přemýšlela, jestli to má cenu dokoukat. Dokoukala jsem to, ale v budoucnu tenhle film vyhledávat nebudu. Chápu, že se člověk nějak živit musí, ale myslela jsem, že si Natalie Portman vybírá svoje filmy trochu líp. U Ashtona mě účast v tomhle filmu nepřekvapuje. ()

JARDAHONDA

Vydařená komedie s držitelkou Ceny Akademie Natalií Portman a Ashtonem Kutcherem v hlavních rolích nabízí neotřelý pohled na nezávazný sex. Tak bych v krátkosti definoval pointu tohoto oddychového snímku a civilní dojem, který jsem upřímně vnímal .. **** ()

Annulka

Tento film je ako stvorený na znudenú nedeľu. Nedá sa označiť za prepadák, ale na druhej strane to nie je ani nič svetoborné. ()

tomkat

Když dva hlavní představitelé zachrání film s hluchými místy a pár mírně trapnými momenty... Díky Natálce a Ashovi se na tuhle romantiku dívá nakonec docela hezky. A - ano, je to i námětem, no řekli byste to? ()

El_Barto

Nuda, nuda, trapnost, trapnost, šeď, šeď... ani Natalie Portman nepomohla... po tomto filmu ještě víc narostla moje averze k romantickým komediím. ()

evma

Na to že tam hraje Natalie Portman a Ashton Kutcher, jsem od filmu čekala trochu víc, je to taková oddychovka s klasickým americkým happy endem. ()

juanpera

Nic to ve me nezanechalo. Normalni tuctovy romanticky film, s tim rozdilem, ze jde dokoukat. Nejhorsi je ze je pruhledny jiz od zacatku a ani hvezdne obsazeni to nicim nezachrani. Vtip a ani komedialni rovina tam taky neni, navic spousta dialogu a radoby vtipnych narazek je taky tak nejak predvidatelna. Jak uz bych tak pulku nekde slysel. Takze LIBI 40. ()

Vampirosa

Důvodem pro shlédnutí byl můj miláček Ashton Kutcher, ale bohužel ani ten to nezachránil. Námět stejný jako u Friends with Benefits, ale zpracování mnohokrát horší. Romantika mizivá a smát se nebylo čemu (pokud člověk není zrovna pod vlivem alkoholu nebo drog, nemá šanci). Konec jsem si po půl hodině vydedukovala sama a televizi nevypnula jen kvůli rozkošné prezentaci Ashtonova těla. Mrzí mě, že tak skvělý herec se objevil v tak stupidním filmu, jež je horší kopií již zmíněného filmu Friends with Benefits. ()

ferdomravec

Tento tyzden som si pozrel 2 komedie z toho isteho roku a v podstate s tou istou pointou. A teda sa neubranim pri hodnoteni porovnavaniu. Takze Hlavne nezavazne a Kamarad taky rad. Vitazom sa stava Kamarad taky rad o pol* a teda davam im 3,5*. Troska mi tu vadil Aston kedze hral svoju oblubenu rolu a teda debilka. Je sice pravda ze to mu ide najlepsie ale ked sa niekto zamiluje do niekoho kto ma velke srdce a je stale vesely nepredstavim si tupca. Astonov uces by mali zakazat uz len z principu. Podla moho je to prijemna rom.komedia ktoru ked si pustite skockou mate vcelku prijemny vecer a aj vy z toho nieco mate lebo tonie je samy cukrik ale aj cukrik :) ()

Va33ek

I přes averzi k postavě Natali a celkovému klišé, které se omývá neustále dokola, jsem se dobře bavil. Film rozesměje, dojme. Zkrátka a dobře pobaví, což se od něj čeká. Spokojenost. ()

SNCIS

Hláška: Emma: "Adame, co se děje? co se stalo?" Doktor: "Pohmoždil si zápěstí, když praštil do zdi." Emma: "Napsal jsi mi, že umíráš!" Adam: "Fakt to bolí." - Romantická komedie... 3 hvězdy + 1 za Natalii Portman <3. ()

walsidal

Scénář filmu „No Strings Attached“ (Bez dalších podmínek) není špatný, ale není ani nijak originální. Naštěstí Natalie Portman a Ashton Kutcher, kteří vytvořili netradiční dvojici Emmy a Adama, ho dokázali pozvednout na úroveň slušné zábavy, místy i celkem vtipné. Jenom škoda, že neměl Ivan Raitman trochu víc odvahy, protože filmu by mnohem víc slušel jiný než „fullhappyendovský“ konec, třeba něco ve stylu „500 dní se Summer“. ()

BStone

Ivan Reitman, z jehož mistrovského kousku Lítám v tom jsem byl na větvi, nám servíruje nemastnou, neslanou rádobykomedii, které ale chybí v podstatě všechny atributy žánru. Slabý soundtrack, vyčpělé vtípky, ne zrovna uvěřitelné chování postav, nezajímavý vývoj který se točí akorát kolem zásunu a na závěr hra na romantickou notu... 35% ()

agamazx

vobec mi to nesadlo, ledva som dokazal dopozerat film, vdaka tomu, ze Ashton Kutcher to zahral vyborne, ale ta Emma mi neskutocne liezla na nervy. ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman