Jen nevinného člověka lze zahnat tak vysoko... Bývalý newyorský policista Nick Cassidy (Sam Worthington) odpykával tvrdý trest ve vězení za údajnou loupež diamantu v hodnotě desítek milionů dolarů. Zoufalý muž po zběsilém útěku z vězení nemá už co ztratit a odhodlá ke svému poslednímu činu. Pod fiktivním jménem Walker si pronajímá pokoj v 21. patře luxusního newyorského hotelu Roosevelt a vyleze beze slov na římsu, kterou odmítá opustit. Osud zdánlivého sebevraha přitáhne pozornost široké veřejnosti, která k němu s napětím vzhlíží k nebi. Všechny oči se upírají na neznámého muže, který se patrně chystá skočit dolů. Nick odmítá s newyorskými policisty komunikovat, na místě si ale vyžádá přítomnost vyjednavačky Lydie Mercerové (Elizabeth Banksová). Ta vzápětí pochopí, že záhadný muž má svůj motiv a nejedná se o obyčejného sebevraha. Co se na římse ten den odehrává, totiž vůbec není náhoda. (Česká televize)

lobo87

Určite zaujímavý thriller, na ktorom sa však trošku podpisuje neskúsenosť režiséra. Plusom je zaujímavé obsadenie, v ktorom však u mňa vedie duo Bell-Rodriguez pred Worthingtonom s Banksovou. Nepáčil sa mi záver, ale inak som dostal slušnú porciu napätia, zaujímavú zápletku a príbeh. Určite stojí za pozretie. A možno nie len jedno... 70% ()

harycek

Zajímavé a velmi strhující, dlouho jsem takový kousek neviděl! A čím vícekrát se na to dívám, tak si to vychutnávám!!! ()

Neklan006

tyhle americký pohádky, jak se hrdina sám musí očistit, utéct z vězení, zažít při tom skvělá dobrodružství.... a možná najde i lásku :))) ()

blazma

Hodně se kecá a zároveň se i něco děje. Pozorujete dvě strany a když se něco povede na druhé straně se něco pokazí a pořád se vás to snaží udržet ve střehu a na mě to teda zabralo. Hltal jsem to plnými doušky a byl spokojený. ()

matow

Navzdory doterajším hodnoteniam ja som sa v kine bavil,je to krimi ako sa patrí,zápletka fajn,lovestory by sa tam našlo tiež,aj ked v scenári boli nejaké diery a záver fakt trochu naivný ako celok pôsobil tento triller zaujímavo a po skončení sa mi ani náhodou nezívalo:-)Pekná oddychová záležitost ktorá nenudí ale ani doslova nevytrhne zo sedadla. ()

veverysiak

Pri takýchto kúskoch sa neviem vynačudovať, kde do riti stratili tí chlapi rozum a dovolili taký slušný námet tak priblblo dohnojiť, scenáristovi by mali na doživotie odňať pero a papier, aby už nemohol napísať ani slovo a rejžovi by prináležalo tak dvadsať rokov zametať ateliéry, aby sa dačo priučil v kumšte, ako sa narába so sľubným hereckým materiálom, lebo inak by to bolo fajn, za nápad, akciu a hercov to vyťahujem tesne nad priemer, takže 55%. ()

Kusic

Zprvu sem přemýšlel nad tím, kam se film bude ubírat a doufal, že se nebude jednat jen o drama s mužem na římse a každou chvilku se objevujících flashbacků s tím, proč se tam vůbec dostal. Naštěstí mě to poměrně rychle vyvedlo z omylu a mile mě překvapilo o co vlastně jde. Žádný pokus o sebevraždu, nýbrž zástěrka pro mnohem větší akci a dokázání nevinny hlavního hrdiny. Navíc se tu objevila nová hvězda, totální sexbomba Genesis Rodriguez O_o Film má tempo, napětí, zvraty a řekl bych, že mu nic nechybí. Dobrá podívaná a já jsem nadmíru spokojený. ()

evca_007

Na mě tento film působí jako špatná verze Vyjednavače z 98´. Nic nového tu není což je škoda, protože herecké obsazení se mi líbí. ()

Mathyen

pro mě jeden z těch lepších krimi, napínavý do poslední vteřiny, skvěle natočený - až tak, že chvílemi má člověk závratě, vymyšlené je to taky celkem dobře. Opět jsem se bavil...a o to u filmů jde. 8/10 ()

Ondrew

Vsetko na mna posobilo od zaciatku akosi podivne sterilne. Cakal som viac nez slusnu zapletku, ale dostal som akurat mierne podpriemernu porciu vsetkeho mozneho, len nie potrebneho napatia. Cim dalej film vo svojej stopazi postupuje, tym dementnejsie posobi, to je aspon moj osobny nazor. Samotny napad nemusel byt vobec odveci, no autori to skratka nedotiahli do zdarneho konca. Mam dojem, ze na tuto snimku zabudnem pomaly skor, nez dopisem komentar... Alebo? 40%. ()

Nicole32

Nechápem tých, ktorý sa sťažujú na nudnú alebo tupú zápletku. Každý film nemusí mať scenár ako počiatok. Scenár je priamočiary a jasný. No a čo. Jednoduché veci nemusia byť automaticky zlé. Polovica filmu sa odohráva na okennej rímse a preto som sa bála, či budem schopná udržať pozornosť. Lenže Elizabeth so Samom to zvládali slušne a tým pádom som sa nenudila a zbehlo mi to rýchlo. ()

Shinnie

Začalo to nádejne ale bolo to prázdne. Nápad bol super, ale miestami mi vadili niektoré dialógy, alebo nelogickosti, a konanie niektorých postáv bolo tiež mimo zdravý rozum aj keď... Hluché miesta však prekvapivo neskazili celkový dojem ale nebyť záverečnej pasáže, tak je film istý priemer. Tým záverom sa však vyšvihol z hlbín priemeru a spravil celkom fajn podívanú. Dej bol však celkom predvídateľný ale to nejak nevytíkam, čo mi však vyslovene vadilo boli príležitosné vtípky ktoré kazili vážnosť snímku (napr. teraz sa maluješ?) A čo mi osatáva je otázka, či to malo byť vážne, alebo brané skôr ako komédia. V celkovom dôsledku je to však pohodový thriller, ktorý "príbuzným zo žánru" nesiaha ani po kotníky. ()

Muf911

Lepší, než jsem čekal. V podstatě děj filmu neškobrtl ani na chvíli a stále udržoval diváka v akci. Sice cca. někdy od necelé půlky jsem už tušil, jak to asi dopadne, ale stejně to byl docela příjemný filmový zážitek. ()

kaukola78

Tento film mě mile překvapil.Nekypí skoro žádnými znamými herci a má vysoký potenciál v překvapivosti děje.Dosti připomíná dějem Telefonní budku ale na ni o trochu zaostává. ()

Kevin Smith a nejdivnější horor všech dob?

Kevin Smith a nejdivnější horor všech dob?

14.10.2013