Poctivě natočený film, který mě však příliš nezaujal. Výkon Michaela Shannona je výborný, avšak kdo chce hlouběji proniknout do případu Richarda Kuklinskiho, který údajně zabil přes sto lidí, ocení spíše autentické vyprávění pravého hitmana (http://www.youtube.com/watch?v=QXgi72W2H7U).(15.8.2013)

Family man. Sériovej vrah. Polák. Podmanivý Michael Shannon se prokillovává pošmournými sedmdesátkami, ve kterých si chlapi libovali v tom vypadat jako bezďáci, a nevýraznou story podle skutečných událostí. Minimálně bych čekal lepší závěrečnou konfrontaci Kuklinského rodiny s fotříkovým tajným životem.(3.9.2013)

Řeknu vám, zaklepat mi u dveří Ritchie Kuklinski (prstem) a Anton Chigurh (jateční pistolí) s posláním se o mě „postarat“, bylo by mi hned jasné, že se nejedná o zaměstnance pečovatelské služby, co mi nesou oběd v ešusu. Jediná šance jak vyváznout, je vyčíhnout moment, kdy by ti dva byli zabráni do hádky o házecí minci. Vsadím se totiž, že by ji Polák chtěl pro svou starou do kasičky.. Shannonův kožený ksicht vytažený z mrazáku Family Frostu + retro káry, hadry, či účesy působí velmi autenticky, jinak však chladné, strohé a bezcitné jako dualita hlavního hrdiny, což je možná i důsledek toho, že režisér pojmenovaný po pracím prášku jen horko těžko lepil střípky z života „nájemného vraha od vedle“ do nějakého kompaktnějšího celku. Co je ovšem neuvěřitelné, je to, jak ladně „Ross“ Schwimmer přijal image bývalého anglického reprezentačního brankáře Davida Seamana. Že by nový seriál „Přátelé komických inkasovaných branek“?(29.8.2013)

Potřebuje oškubat slípku, vykuchat vnitřek selátka nebo jen naporcovat známého z manželčiny strany? Inu zavolejte Ledovému muži! Dodejte mu kyanid, Ledový muž si ho smíchá s destilkou, vlije do rozprašovače a prskne dávku známému do ksichtu. Oběť je paralyzována a okamžitě skonává. A co teď? Naložit tělo do bouráku, zmrazit v pojízdném obchodě se zmrzlinou, za pár dnů sekerou rozsekat na kousky a ty pak vyplivnout napříč nejlidnatějším městem USA! 76% Celosvětový výdělek k 24. 10. 2013: $1,969,193, což je 0,19 násobek budgetu(24.10.2013)

Shannon je naprosto dokonalej Iceman, zahrál ho parádně, ledový xicht si nacvičil už v Impériu, a tím nemyslím Star Wars :D, a celý film táhne v podstatě on. Koukal jsem jak Winona už zestárla, ale pořád je to kus, jen na můj vkus dost histerka. Ale ne, film je parádní drama, které nemá přehnanou stopáž a má svižné tempo, takže stojí za to ho vidět... ale asi jen jednou. silnejší 3*(11.9.2013)

• - Spoiler: Počet mŕtvych vo filme je 15. (beso74)

• - V závěru filmu, kdy Richard Kuklinski (Michael Shannon) dává kočce smrtící prášek ze sendviče, aby se ujistil v jeho účincích, sendvič není scela připraven. V dalším záběru jsou však sendviče krásně ozdobeny a naservírovány. (PauloZ)

• - Původně obsazena do role Deborah Kuklinski Maggie Gyllenhaal. Kvůli těhotenství byla ale nahrazena Winonou Ryder. (josefklimes)