Nastala chyba při přehrávání videa.
 • stuntmanMIKE
  ***

  zufalo nevyuzite... asi tak by som to nazval. Richard Kuklinski je sam o sebe vynikajuci namet. Chlapec, ktory vyrastal v rodine primitiva, ktory bil vsetkych naokolo. Ako maly hadzal macky do pece a uz v 14tich spachal prvu vrazdu. Chalan zacal vrazdit z nudy a so zaujmom bez motivu ludi, ktori ho nejakym sposobom urazili. Toto si casom vsimla mafianska rodina a zacala Kuklinskeho pouzivat ako najomneho vraha. Tak taky je pribeh Icemana a v tomto filme je to odflaknute. Slabucky scenar a rezia to cele kurvia. Verim, ze sa dockam este jedneho sfilmovania pribehu tohto zaujimaveho "cloveka". Toto velmi nepresvedcilo...(15.8.2013)

 • choze
  ***

  Family man. Sériovej vrah. Polák. Podmanivý Michael Shannon se prokillovává pošmournými sedmdesátkami, ve kterých si chlapi libovali v tom vypadat jako bezďáci, a nevýraznou story podle skutečných událostí. Minimálně bych čekal lepší závěrečnou konfrontaci Kuklinského rodiny s fotříkovým tajným životem.(3.9.2013)

 • zipper111
  ***

  Shannon je naprosto dokonalej Iceman, zahrál ho parádně, ledový xicht si nacvičil už v Impériu, a tím nemyslím Star Wars :D, a celý film táhne v podstatě on. Koukal jsem jak Winona už zestárla, ale pořád je to kus, jen na můj vkus dost histerka. Ale ne, film je parádní drama, které nemá přehnanou stopáž a má svižné tempo, takže stojí za to ho vidět... ale asi jen jednou. silnejší 3*(11.9.2013)

 • Philcze
  ***

  Solidní thrillerovitá gangsterka, která však žádnou výpověď o životě nájemného zábijáka nepodává. Strohý scénář jde od vraždy k vraždě a když se v závěru pokusí o sebereflexi a vyslání zprávy, už to nejde. Jinak ale dobře natočená a správně brutální záležitost s přidanou hodnotou v podobě DOKONALÉHO výkonu Michaela Shannona. Recenze zde. 70% (Viděno na Biennale 2012)(31.8.2012)

 • Qitek
  ***

  Ariel Vromen natočil film, na který jsem se dlouho těšil. A jak už to tak bývá, s dlouhým očekáváním přichází zklamání. Zklamání není nijak zásadní, ale ani zanedbatelné. Vromenovi se podařilo v tomto filmu de-facto vše, až na jednu věc. Prožitek. Zabiják namixovaný s milujícím otcem rodiny a dostanu jen v obou směrech jakousi základní fasádu? Nechtěl jsem u filmu brečet, nebo se cítit hezky při námluvách Shannona s Ryderovou, ani jsem se nechtěl cítit úzkostlivě při dramatických scénách s rodinou (nemohu jemenovat). O tyhle emoce mi opravdu nejde (ale i těch je tu pomálu). Jde mi o to, že celý film, byť se na něj sakra dobře dívá, je natočen tak nějak, jak už to v dnešní době bývá zvykem - sterilně. Postavy, až na Shannona jsou vám, více- méně u prdele. Není koho si oblíbit. Celý film je pak prosté tam zabije, tam zabije. Dojde domů, koupí dárek. Vražda, večeře s přáteli. Vražda, koupí dům. Chybí tomu ono pověstně "něco". Michael Shannon je bez debat brilantní (ostatně jako vždy). To co se mu honí v očích nemá obdoby. Je největším tahounem a držákem tohoto jinak (po těch mých kecech, které měli vysvětlit proč nedávám a nikdy nedám hvězdu pátou) opravdu brilantně natočeného snímku, který mohl být něčím víc, než ve skutečnosti je. Na jednu stranu škoda. Na druhou stranu díky, za alespoň za dobrý film.(15.8.2013)

 • - Původně obsazena do role Deborah Kuklinski Maggie Gyllenhaal. Kvůli těhotenství byla ale nahrazena Winonou Ryder. (josefklimes)

 • - Natáčalo sa od 14. decembra 2011 do 31. januára 2012 v New Yorku a Louisiane. (m.a.t.o.)

 • - Prvú vraždu spáchal Kuklinski vo veku 13 rokov. Dobil k smrti drevenou palicou lídra gangu, ktorý ho šikanoval. V roku 1992 poskytol rozhovor pre televíznu stanicu HBO, kde si pripisuje vyše 100 vrážd. Jedna z jeho obetí bola v jeho mrazáku dva roky. (Momo_desu)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace