Hurá do Afriky!

• Německo Konferenz der Tiere (více)

Afrika je pro divoká zvířata prostě ráj na Zemi. Surikata Billy je bezstarostný snílek s hlavou v oblacích. Spolu s vegetariánským lvem Socratem rádi lelkují a dělají si legraci z ostatních zvířat. Ale Afrika čeká nové hosty a bezstarostné časy se mění. Na utržené ledové kře tam pluje lední medvědice Sushi. A kvůli požárům v Austrálii hledají nový domov i klokan Toby a tasmánský čert Smiley. Do vysněného světa najednou míří spousta nespokojených zvířátek, která touží po lepším životě. Africkou deltu Okavango čekají velké změny. K tomu všemu nepřišla voda, která každý rok mění poušť v zelenou kvetoucí oázu. Zdá se, že v tom mají prsty lidé! Billy, Socrates a ostatní zvířátka se vydávají na nebezpečnou výpravu. Na cestě je čeká spousta dobrodružství a legrace, ale hlavně musí najít vodu, aby zachránili svůj svět… (oficiální text distributora)

pravda1

Tento animák nebavil ani môjho 4ročného syna ktorý už tých animákov má napozeraných pomerne dosť nieto ešte mňa.Asi po pätnástich minútach mi zahlásil .....Tatinko prosím daj mi niečo iné toto je hlúposť.....a pre mňa dvojnásobná úbohá ekologická zlátanina.....škoda pozerať.... ()

beaverkiller

Určeno pro ty nejmladší. Pro dospělého člověka celkem nekoukatelné. první polovina je strašná nuda, nic se neděje a sěj přeskakuje z jednoho příběhu na druhý. Časem se to srovná a později jsem se i párkrát zasmál. Jako celek je to ale dost špatné. ()

arnaeth

Dost nuda na animak. Ked sme na to boli v kine, manzelka zaspala uz prvej polovici filmu. Mna to zacalo zmahat tesne pred koncom, no uz som to ako tak odklipkal. ()

MisaP3

Tři dávám jen za tu myšlenku, podstatu toho, o co ve filmu jde a snahu ukázat to dětem. Jinak mě tenhle film vůbec nevzal ()

vrch07256732

Další z eco friendly animákov, čo pre decká nemá vypovedaciu hodnotu, pre dospelákov ide o kreslený film pre deti takže wtf... komu je film vlastne určený? Odhliadnuc od posolstva, je tu spústa pozitívneho, dojemného aj vtipného, grafika je úplne OK, na druhej strane príbeh hodne pokrivkáva, záverečná scéna úplne bez nejakej logiky (nechcem spoilerovať), celkovo rozporuplný pocit, no pozrieť sa to dá. S Madagaskarom by som to vôbec neporovnávala, to je úplne iný level. ()

Babinicz odpad!

Ekoteroristická sračka, manipulativní, lživá a místy vulgární. Scénáristicky debilní, animačně podprůměrná a k dětem nevstřícná. Jako dítě jsem četl Knihu džunglí od pana Kiplinga, která kromě krásného příběhu měla také krásnou ideu. Němci už se oklepali a zase světu cpou nějakou ideologii. ()

Nový Tarzan s animovaným upírem

Nový Tarzan s animovaným upírem

06.05.2012

Navzdory drastickému neúspěchu Johna Cartera se na plátna vrátí i další hrdina Edgara Rice Burroughse – ten mnohem slavnější. O Tarzana má zájem hned několik hollywoodských hráčů, třeba studio Warner… (více)