Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Planetě Oa, základně Green Lanternů, hrozí zkáza. Blíží se Krona, temné stvoření, jehož cílem je pouze ničit. Green Lanternové se proto rozhodnou Oa evakuovat. S tím má pomoci nováček mezi Lanterny Arsia Rrab. Právě ona se postupně dozvídá příběhy o nejproslulejších Lanternech, kteří bojovali a bojují proti zlu ve všech koutech vesmíru. Arsia tak pomalu zjišťuje, že má šanci stát po boku legend, díky nimž mohou žít miliardy bytostí v klidu a míru. (Chen)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (46)

Joe321 

všechny recenze uživatele

Různorodé díky mnoha příběhům a díky tomu jsem se nenudil. Pozadí dalších Lanternů je zajímavá věc a tohle je celkem dobrý způsob, jak je představit. Lepší než dělat samostatný a nejspíš nudný film pro každého. Provázející příběh je nulový, ale proč ne. -"When you shape the light of your ring, you walk in the footsteps of the first Lantern." ()

novoten 

všechny recenze uživatele

Značka zadušená hned v zárodku. Věřím, že sešitový svět zelených lampářů skrývá velké příběhy, ale animovaná odnož DC se k nim neumí propracovat. Po generickém originu se tentokrát jde ještě o krok níž, protože místo očekávaného pokračování přilétá jen mozaika nesouvisejících večerníčků, jejichž největší devízou je hlas Nathana Filliona. Některé jsou navíc šité extra horkou jehlou a do předkládaného světa moc nezapadají, chatrné příběhové pojítko je navíc stejná megalomanská přetlačovaná jako minule. Možná je dobře, že od této slepé uličky je po samostatných dobrodružství Hala Jordana ticho po pěšině, protože než skákat takhle zbrkle, to ať si raději pár let ještě odpočine. ()

Reklama

Psema 

všechny recenze uživatele

Bolestivě nudné a prázdné. Koncept samostatných příběhů mi nevadí (viz. Animatrix a Batman: Gotham Knight), problém je v tom, že se v nich nic zásadního neděje. Snad jedině část s Kilowogem a Abin Surem dokáže malinko strhnout. Jinak v podstatě omílání toho samého s mimózním (leč epickým) závěrem, u nějž si začne i největší optimista říkat, že "ta hraná adaptace asi bude pěkná hovadina". ()

bartias 

všechny recenze uživatele

Animovaná snaha upozornit na to, že Green Lantern není jen jeden, a představit ostatní hrdiny je něčím na způsob povídkového filmu. Jednotlivé kusy jsou spíše průměrné, ale příběh Lairy nad ostatní vyčnívá. Green Lantern: Emerald Knights je slušné kreslené odreagování od všedního světa s jemným náznakem Hvězdných válek. 7/10 ()

Chen 

všechny recenze uživatele

No, jelikož hraná verze dopadla prý nevalně, tak tohle je asi to nejlepší, co nám může Green Lantern nabídnout, pokud jde o rozpohybované obrázky. Svižná podívaná, která je složena z několika obvykle zajímavých příběhů má spád, má atmosféru a rozhodně nenudí. Bavil jsem se až na výjimku příběhů o "nejsilnějším válečníkovi v galaxii", který mě příliš nenadchnul, ale chuť mi spravily zbývající střípky ze života Green Lanternů. A to patřím spíše k fanouškům Marvela. ()

Galerie (79)

Reklama

Reklama