Řada talentovaných herců vás pobaví v nostalgické komedii, která se odehrává jedné noci roku 1988. Když se v nákupním středisku, kde si zrovna Matt Franklin (Topher Grace) užívá své “perspektivní” zaměstnání, objevuje Tori (Teresa Palmer), jeho dávná láska ze střední školy, Matt se svým kámošem Barrym (Dan Fogler) osnují bláznivý plán, jak konečně získat dívku svých snů. Brzy bude jasné, jestli Matt dokáže svést nádhernou bohyni na divokém večírku a navíc přežije šílenou noc plnou svodů, destrukce a zhýralosti. Užijte si zábavnou komedii, vždyť noc je ještě mladá! (oficiální text distributora)

Sinn

Relativně povedená komedie, ale zasazená do hnusně blejskavých osmdesátek, což opravdu nemusím. Jeden večer, jedna párty, spousta změn pro bývalé spolužáky, co se na pár hodin cítí a chovají zase jako na střední škole. Vůbec to není špatný film, jen mě tu nic extra nenadchlo. Tak akorát příjmená zábava na 3* hvězdy, nic víc. ()

Pajky3

Taková retro komedie, s příjemnou hudbou. Jinak nic extra, hlavní herci nejsou nic moc, stejně tak humoru se moc nedostavilo. Ale přesto, vždycky když začne hrát ta hudba, tak se to zvedne. Soundtrack je výbornej a zachraňuje fakt hodně. ()

Juto

Vynikajúca zábava. Obsadenie je vynikajúce, všetko z väčšej časti plynie tak hladko. Oceňujem spôsob ako scény a hudba výborné nadväzuje na dej. A ešte k tomu Teresa Palmer je v tomto filme bohyňa! 8/10 ()

campix

'' Mohlo by to být horší. Ne to nemohlo Barry. Ruce vzhůru! Spletl jsem se. Teď už by to nemohlo být horší. Matthew ? Zase jsem se spletl. '' K Take Me Home Tonight mě přilákalo především herecké obsazení. A neudělal jsem chybu, je to prostě normální sice průměrná, ale velmi příjemná komedie. Sice je vše, tam kde to čekáte, ale když to celkem funguje tak proč ne. trošičku SPOILER Prostě klasika, kdy kluk nestačí na svoji životní lásku, pak se k ní nějak vetře a dostane se tam, kam si myslel, že se nikdy nedostane, ale pak se to nějak pokazí a nakonec pak vše skončí dobře. Prostě klasická komedie, která mě bavila svým 80tkovým feelingem a také krasotinkou Teresou Palmer. Doufám, že se brzo zase v něčem objeví. Alternativy: Miluju tě, Beth Cooperová , Na tuhle nemám , To byl zítra flám. ()

Madlenka26

Naprosto souhlasím s komentářem Pethushka. Jen musím podotknout, že pro mě to bylo více nudné než zábavné. Škoda dalo se z toho vytěžit více.A nemohu si odpustit naprosto strašnou sexuální scénu na záchodě, fakt hnus. Nejlepší na tom je ten soundtrack. ()

dr.fish

Znáte ten pocit, kdy se podíváte na film a při závěrečných titulcích máte chuť na chlast, cigára a pořádnou pařbu? Tak to je tenhle film. Retro z osmdesátek je plný starejch songů poctivě vybranejch a k filmu skvěle sedí. Hrdinové jsou maximálně divný, jak se na Americký nezávislý léto sluší. Jeden večer na vzpomínkový pařbě, kdy se sejdou starý party, školáci i záškoláci. Depka, která se musí přepít. Snad proto se většina těchhle setkání nakonec vydaří. Někdo odejde brzy, jiní jedou až do rána. Já jsem z těch druhejch. Proto mě tenhle film jde od srdce, i když je to v podstatě hollywoodskej slaďák. Každej se chce občas vrátit zpátky, nebo ne? 90% ()

Fanita

Tento film sa silou mocou chcel hrať na tínedžerský film silno pripomínajúci tie roky sedemdesiate, ale načo točiť filmy napodobňujúce rok 1988 v roku 2011?A keď už, tak nech to nie je taký príbehový vzorec ako väčšina amerických romantických komédii tej i tejto doby. A ako to skončí? Presne tak ako všetky filmy tohto typu. Prepáčte, ale u mňa úplne zbytočný film. ()

DivX

Americká romantická komedie jako každá druhá. Jen mě těší, že režiséři a scénáristi mají ještě pořád chuť točit a psát tyhle filmy, protože jich není nikdy dost a chrlí jednu hlášku za druhou. Topher Grace je herec, který se pořádně dlouho nepředvedl (od seriálu Zlatá sedmdesátá) ve větší roli. Příjemně strávený nedělní večer. 60% ()

viperDavid

Dost připomíná filmy z 80 let. Možná začátek 90. Na to, že je to z roku 2011 tak trošku přestřelily, ale zachránila to krása Tresy Palmer a brečící Chris Pratt :) ()

rowdys

Všetko je tu 80s, od palety a estetiky, cez skvelý soundtrack až po príbeh. Ten je na každom rohu povedomý všetkým tým 80s komédiám typu Pomsta šprtákov, na ktorých sme fičali pre 15 rokmi, keď ich dávali každú stredu na Markíze. Napriek všetkému som sa bavil, je to pekná feel-good pocta tejto ére s kopou malých nepodstatných detailov ako Harry a Hendersonovci v telke na pozadí, depešácke účesy, odkazovačky na Scarface a podobne, ale aj sympatické postavy a síce jednoduchší, no milý situačný humor. Dal by som i nadhodnotené 4 hviezdice, no zajtra by som pravdepodobne aj tak ubral, takže 3. Btw celý čas som si myslel, že sa dívam na Kristen Stewart a ono to je nakoniec jej dvojča Teresa Palmer. Už aspoň viem ako ich rozoznám - Teresa vie hrať. ()

Toto odpad!

V takýchto priblblých komédiach býva spravidla jedno tlsté hovädo, ktoré vám pije krv celý film. Toto nebola žiadna výnimka. ()

Luk80

Tahle noc mě neskutečně bavila. Opomíjel jsem to opakované klišé stydlivého hocha k žhavé kočce, neboť celkově to má prostě šťávu a to luxusní. Dan Fogler je tím slovem luxusní, jeho party vše oživují. Asi to bude tím kokainem:-) Příjemné, pohodové osvěžení doprovázeno trefnou hudbou. Lahůdka. ()

venison

Budiž mi omluvou, že jsem si tento film pustila hlavně proto, že jsem byla zvědavá na ranou tvorbu Chrise Pratta.. A taky mám celkem ráda Tophera Grace.. Typická rádoby komedie béčkového ražení, kde nejdete pro afektovanou scénku daleko.. Mrknout na to při žehlení, vypnout a zapomenout.. ()

drake31

4* by som tomu dal bez mrknutia oka ale o piatich som chvíľu uvažoval a zamýšľal sa. Zaslúži si film s takým geniálnym OSTečkom, s tak skvelým a vysoko sympatickým obsadením, kde nie je núdza o vtip (s minimom tých nechutných - 1) aj nejakú tú drámu, film ktorý príbehom môže pôsobiť naivne ale poviete si "Stať sa to môže". Keď som si to takto zhrnul pochybnosti sa okamžite rozplynuli dal som 5* a pustil si asi po 25x soundtrack. ()

Steny94

Možno som hodnotenie trochu prehnal,alebo ani nie.Ja proste neviem.Toto ale bola komédia podľa môjho gusta.Od prvej minúty nasadnete na šialenú jazdu s Topherom Gracom,Danom Foglerom a Annou Faris..a áno,od tej prvej minúty si to užívate.Dokonalá,fiktívna noc so skvelou muzikou z 80 rokov za účelom zbaliť krásnu Teresu Palmer+ukradnúť auto,experimentovať s kokaínom,skoro sa utopiť atď...Určite film odporúčam a viem že sa k nemu ešte určite vrátim a nie len raz... ()

zdenny

Takovýchto filmů se točí tisíce, takže tento nemá šanci překvapit či okouzlit. Kdo mě příjemně překvapil, byla Teresa Palmer, která mi silně připomínala Reese Witherspoon. A osmdesátkové písničky. ()

VasaX

Dobrý, ale slabý. Líbila se mi snaha o vytvoření atmosféry tak i disco-reunion-retro vzhled a nostalgie, jinak ale bylo slabo... slabo na tomto poli komediálním. Protože jinak to skřípe a jede se jen od úletu k úletu. Téma/příběh je bohužel obehráté jak singl MC Hammera. Tvůrci prostě měli snahu a možná i nějaký nápad, ale bohužel to nedopadlo tak dobře, jak by bylo zavhodno. ()