poster

Apokalypsa meteorů

 • USA

  Meteor Apocalypse

Dobrodružný / Sci-Fi / Katastrofický

USA, 2010, 88 min

Režie:

Micho Rutare

Scénář:

Brian Brinkman

Kamera:

Adam Silver

Producenti:

David Michael Latt

Střih:

Danny Maldonado

Scénografie:

Rae Deslich

Kostýmy:

Gregory Paul Smith
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • moviefan4
  **

  Po dlhej dobe vidieť B-čkový katastrofický film bol zážitok. Nudit som sa nenudil ale ani extra nebavil, však čo od B-čka čakať. Herci priemer,dej taktiež a efekty na bečko docela ušli. Musím sa priznať že davnejšie som na takýchto filmoch fičal ale teraz už ani nie a musim uznať že je to len a len dobre.(2.7.2017)

 • MickeyStuma
  *

  Naprosto zbytečný snímek vyprávějící příběh, který tu byl v takto levné produkci prezentován už nesčíslněkrát. Tedy nic nového, nic oslnivého, nic převratného. Jak se říká, je to jen nošení dříví do lesa. CGI efekty spíše pro ostudu, scénář plný nelogičností a chyb, napětí či nějaké dobrodružství aby divák pohledal. Katastrofický film v tradičním televizním katastrofickém zpracování. Chjo.(22.11.2017)

 • AsylumFan
  ***

  Další, v pořadí již čtvrtá, apokalyptická vize od Faith films (křesťanská divize studia Asylum). Proto je film plný nejen vyhlášených asylumáckých efektů, ale značný důraz je zde kladen i na duchovní rozměr, tj. místo akce se často zbytečně moc kecá. Proto tento film určitě v plné míře neuspokojí fanoušky špatných filmů a zaslouží si hodnocení pouze 65 %. - ******* Dalšími filmy této řady jsou: Apokalypsa (2007), 2012: Soudný den (2008) a Zúčtování: Armageddon (2009). ******* K tradičně ukňouraným komentářům, lamentujícím nad blbostí filmu: Asi jste malé děti, neboť nevím, co vy očekáváte od křesťanského katastrofického filmu ze studia Asylum, už jehož název i popis distributora (meteory) je vlastně nesmysl? Taky spíláte tvůrcům gay porna za to, že film byl plný lofasů, zatímco vy jste se těšili, že tam budou pořádný velký silikonový kozy?(23.10.2012)

 • MartinezZ
  **

  1,5* ~~~ Ano, pitomé, jak jinak. Bohužel tady někdo z Asylumu zapomněl, proč jsou filmy právě od tohoto studia "kvalitní", tedy právě za svoji NEZMĚRNOU stupiditu a příšernost. Tady to ovšem pojal někdo jako pokus o skutečný katastrofický film a ta "asylumácká zrůdnost" najednou chybí. Film je tak jenom blbý. Nikoliv vtipně blbý, pouze blbý.(3.9.2011)

 • E lan
  odpad!

  Čas od času si schválně pro pobavení stáhnu nějaký takovýto film. U toho jsem ale to pobavení netrefil, tady je nuda od začátku do konce, neherecké výkony jsou nezábavné, scénář je stupidní. Snad jen pozitivní závěr kdy se doktor objímá se svou zachráněnou rodinou, na pozadí je právě zničené Los Angeles a u toho hraje euforicky pozitivní hudba, to stojí za to. Dva zachraněni, miliony zemřely:-)(29.12.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace