Apokalypsa meteorů

Rae Deslich

Kostýmy:

Gregory Paul Smith
  • MickeyStuma

Naprosto zbytečný snímek vyprávějící příběh, který tu byl v takto levné produkci prezentován už nesčíslněkrát. Tedy nic nového, nic oslnivého, nic převratného. Jak se říká, je to jen nošení dříví do lesa. CGI efekty spíše pro ostudu, scénář plný nelogičností a chyb, napětí či nějaké dobrodružství aby divák pohledal. Katastrofický film v tradičním televizním katastrofickém zpracování. Chjo.(22.11.2017)

• jonyyy

Moje neukojitelná touha po katastrofických filmech a kritický nedostatek kvalitních kousků v tomto žánrů mě často přivedou k průšvihu jako byla Apokalypsa meteorů. Pro ukázku popis jedné scény: dva chlápci se potkají někde v pustině v horách a jeden se zeptá toho druhého: "Máte tady vrtulník?". Nepřipadal vám hlavní hrdina taky podobný Danielu Craigovi jak mně? 30%(23.11.2011)

• moviefan4

Po dlhej dobe vidieť B-čkový katastrofický film bol zážitok. Nudit som sa nenudil ale ani extra nebavil, však čo od B-čka čakať. Herci priemer,dej taktiež a efekty na bečko docela ušli. Musím sa priznať že davnejšie som na takýchto filmoch fičal ale teraz už ani nie a musim uznať že je to len a len dobre.(2.7.2017)

• E lan

Čas od času si schválně pro pobavení stáhnu nějaký takovýto film. U toho jsem ale to pobavení netrefil, tady je nuda od začátku do konce, neherecké výkony jsou nezábavné, scénář je stupidní. Snad jen pozitivní závěr kdy se doktor objímá se svou zachráněnou rodinou, na pozadí je právě zničené Los Angeles a u toho hraje euforicky pozitivní hudba, to stojí za to. Dva zachraněni, miliony zemřely:-)(29.12.2011)

• trollfjord

Po pěti minutách sledováni v tv jsem to vypnul a film jsem si stáhnul v originální verzi. Zázraky se nedějí a český dabing je nepolepšitelný. Jenže jsem si moc nepomohl. Další velice plytký odkaz na Bibli. Tvůrcům zjevně někdo peníze na film daroval, protože technicky byl na dobré úrovni ale bylo vidět, že o návratnost nákladů nikomu nešlo. Logickými nesmysly se to jen hemžilo. Jednu hvězdičku dávám za ty efekty. A za povšimnutí stojí oficiálni text distributora, který popisuje něco, co ve filmu vůbec nebylo. Meteorit se nerozpadá na kousky jen tak, protože se mu zrovna chce a David Dematti se nesnaží vynalézt lék pro svou dceru která není těžce nemocná ale je prostě zasažena následky dopadu meteoritů.(26.9.2013)