Reklama

Reklama

Apokalypsa meteorů

  • USA Meteor Apocalypse
všechny plakáty
Trailer

Nadměrný meteor vstoupí do zemské oběžné dráhy a začne se rozpadat na vesmírné trosky padající napříč planetou. Los Angeles hrozí zničení během tří dnů! Paralelně s tímto katastrofickým příběhem se odvíjí osudy doktora Davida Demattiho, který se snaží vynalézt lék pro svou těžce nemocnou dceru. Ta byla společně se svou matkou umístěna do karantény v Las Vegas. Po příjezdu David zjišťuje, že většina města byla zničena. Začíná nervy drásající souboj s časem, v němž se David snaží nalézt svou rodinu dříve, než bude zničeno další město! (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (20)

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Včera som si pozrel "Austrálsku apokalypsu", pár dní pred tým som zhliadol "Snehovú apokalypsu", nie je to tak dávno čo ma režisér Paul Ziller omráčil snímkom "Apokalypsa: Posledný deň Zeme", videl som aj "Apokalypsu v Los Angeles" a tiež i titul "Apokalypsa: V znamení zverokruhu". No a dnes ma zasiahla "Apokalypsa meteorov". Všetky tieto apokalypsy majú niečo spoločné. Sú to príšerné, stupidné, nízkorozpočtové, katastrofálne katastrofické filmové braky. * ()

AsylumFan 

všechny recenze uživatele

Další, v pořadí již čtvrtá, apokalyptická vize od Faith films (křesťanská divize studia Asylum). Proto je film plný nejen vyhlášených asylumáckých efektů, ale značný důraz je zde kladen i na duchovní rozměr, tj. místo akce se často zbytečně moc kecá. Proto tento film určitě v plné míře neuspokojí fanoušky špatných filmů a zaslouží si hodnocení pouze 65 %. - ******* Dalšími filmy této řady jsou: Apokalypsa (2007), 2012: Soudný den (2008) a Zúčtování: Armageddon (2009). ******* K tradičně ukňouraným komentářům, lamentujícím nad blbostí filmu: Asi jste malé děti, neboť nevím, co vy očekáváte od křesťanského katastrofického filmu ze studia Asylum, už jehož název i popis distributora (meteory) je vlastně nesmysl? Taky spíláte tvůrcům gay porna za to, že film byl plný lofasů, zatímco vy jste se těšili, že tam budou pořádný velký silikonový kozy? ()

Reklama

REBARB0RKA 

všechny recenze uživatele

Do scénáře taky praštil meteor a zanechal po sobě velkou černou díru, ve které zmizela veškerá logika a balená voda. Davové scény čítají třicet účastníků a vesmírný kámen, který má zničit Los Angeles, rozbije pět paneláků a nápis Hollywood. Jinak klasika: mizerné triky, levní (ne)herci a podivné chování hlavní postavy zapříčiněné pravděpodobně kosmickým záškodníkem. ()

jonyyy 

všechny recenze uživatele

Moje neukojitelná touha po katastrofických filmech a kritický nedostatek kvalitních kousků v tomto žánrů mě často přivedou k průšvihu jako byla Apokalypsa meteorů. Pro ukázku popis jedné scény: dva chlápci se potkají někde v pustině v horách a jeden se zeptá toho druhého: "Máte tady vrtulník?". Nepřipadal vám hlavní hrdina taky podobný Danielu Craigovi jak mně? 30% ()

MartinezZ 

všechny recenze uživatele

1,5* ~~~ Ano, pitomé, jak jinak. Bohužel tady někdo z Asylumu zapomněl, proč jsou filmy právě od tohoto studia "kvalitní", tedy právě za svoji NEZMĚRNOU stupiditu a příšernost. Tady to ovšem pojal někdo jako pokus o skutečný katastrofický film a ta "asylumácká zrůdnost" najednou chybí. Film je tak jenom blbý. Nikoliv vtipně blbý, pouze blbý. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama