poster

Lemmy Forever

 • USA

  Lemmy

Dokumentární / Životopisný / Hudební

USA, 2010, 110 min (Alternativní: 105 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ninkaa
  *****

  Pět hvězdiček za Lemmyho - upřímnějšího muzikanta a lamače ženských srdcí aby člověk pohledal...něco jako příslovečný pan Darcy nadopovaný speedem, litrama Jacka Danielse s cigárem v hubě a baskytarou v ruce, vedle kterého i Rob Trujillo a Henry Rollins vypadají jako neškodná koťátka - teď už chápu, kde vzal ten tísíc ženskejch:-)(2.12.2012)

 • mandlova
  ****

  Hodně dobrej dokument o nepopiratelně velké personě hudební scény. Překvapil mě hned začátek s úvodem do největšího soukromí Lemmyho a to první nahlédnutí do jeho bytu, fakt skromnej borec a podle všech a všeho i neuvěřitelně vřelej vůči ostatním, žádná hvězda s nosem nahoru. Maximum by ten dokument dostal, kdyby nebyl tak zatraceně dlouhej.(18.7.2017)

 • BarryLyndon
  ****

  Lemmy byl určitě postivačka nebo modernu týpek. ALe škoda, že dokument nešel víc do hlouby, nebyl povedenější a kontroverzi se vybíral. Ale zlobit se na to nedá vzhledem k příhodám Davea Grohla, Billyho Boba Thortona (co udělal po výplatě za Ples příšer LOL :-D) a Lemmyho (jít na Jacka Danielse znamená otevřená flaška do ruky pro každého! double LOL :-D ) Patrioty potěší Lemmy jezdící v českém tanku. 7/10(3.1.2016)

 • Visáč
  ****

  Hodne fajn, ale mohlo to byť aj lepšie. Je to viac pohľad do zákulisia a Lemmyho súkromia, než ucelený dokument o rockovej legende. Počítajte s tým, že vám hodne hovoriacich hláv povie, aký je Lemmy god a prezident galaxie. Obzvlášť Lars Ulrich a Dave Grohl sa blysnú svojou povestnou idiociou a pózerstvom. Ak chcete naozaj preniknúť do mysle pána Kilmistera, prečítajte si vynikajúcu autobiografiu White Line Fever.(16.12.2012)

 • spoonman
  ****

  Chtělo by se říct, že o zajímavých lidech se to točí samo. Nedostanete nic speciálního, struktura dokumentu o vyžilé rockové hvězdě je zachována (mládí, úspěch (+-), problémy, obdivovatelé z řad úspěšnějších, nějaký ten živák). Co ty dvě hodiny činí zajímavé je Lemmyho postava sama o sobě, nevíte jestli ho obdivovat, opovrhovat nebo litovat, ale chladným vás to nenechá. Jako bonus pak dostanete přehlídku logopedických vad lidí co byli na drogách až příliš dlouho - pořád si myslím, že je to pošuk, ale po téhle zkušenosti bych se ho neodvážil soudit.(3.11.2013)

 • Lemmy

 • - V dokumentu můžeme vidět Lemmyho při natáčení scény do seriálu Californication (od r. 2007). Ona scéna byla nejspíš vystřižena, protože se do seriálu nikdy nedostala. (Stanley619)

 • - Dokument se skládá ze záběrů pořízených ve Spojených státech, Německu, Anglii, Finsku, Norsku, Švédsku, Rusku, Walesu, Skotsku a Dánsku. Natáčení probíhalo například v Moskvě, Londýně nebo v Berlíně. (Terva)

 • - Ve většině scén z tourbusu se Lemmy dívá na seriál Griffinovi (od r. 1999). (Stanley619)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace