poster

Lemmy Forever

 • USA

  Lemmy

Dokumentární / Životopisný / Hudební

USA, 2010, 110 min (Alternativní: 105 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sochoking
  *****

  Včera večer sme ja a moji kámoši ubalili džointa, otvorili plechovku piva a začali pozerať tento namakaný dokument, ked v polovici filmu otvorila kamoška dvere a opýtala sa :'' Chlapi, kedy chcete objednávať to takeaway?'' , ja som nepočul asi lepšiu reakciu ako :" To záleží, kedy povie Lemmy! '' - taká legenda je fuckin Lemmy!(2.1.2012)

 • Clee
  *****

  Jeden z nejlepsich hudebnich dokumentu, co jsem mel cest kdy videt. Je sice pravda ze Lemmy je legenda, ale ty dva blaznivi reziseri dokazali do filmu dostat jen to nezbytny a dokument slape stejnym tempem jako Overkill nebo Stone Dead Forever. Miluju ty filmy, ktery me k necemu inspirujou a po shlidnuti Lemmyho jsem mel chut jit a koupit si cerveny Marlbora , Jacka Danielse a Colu.(5.3.2012)

 • Visáč
  ****

  Hodne fajn, ale mohlo to byť aj lepšie. Je to viac pohľad do zákulisia a Lemmyho súkromia, než ucelený dokument o rockovej legende. Počítajte s tým, že vám hodne hovoriacich hláv povie, aký je Lemmy god a prezident galaxie. Obzvlášť Lars Ulrich a Dave Grohl sa blysnú svojou povestnou idiociou a pózerstvom. Ak chcete naozaj preniknúť do mysle pána Kilmistera, prečítajte si vynikajúcu autobiografiu White Line Fever.(16.12.2012)

 • Sdoom
  ****

  Přiznám se, že jsem před zhlédnutím tohoto dokumentu neměl ponětí, jak moc respektovanou figurou na rockovém poli Lemmy doopravdy je. Dokument pěkně udělaný, o Lemmym se dozvíme docela dost, nicméně uvítal bych trošku odstup a nadhled, alespoň v určitých chvílích. Lemmy si mě však docela získal svými životními postoji, skromností, respektem k rockovým průkopníkům a hlavně hudbou. Pěkné 4 hvězdičky. (HD, orig.)(8.9.2014)

 • smajly
  ****

  Velký podíl na hodnocení tohoto filmu bude mít u každého skutečnost, zda chová nebo nechová náklonnost když ne přímo k Lemmymu nebo Motörhead, tak alespoň k metalové nebo rockové muzice jako takové. Já osobně fanoušek téhle muziky jsem, ale i když odečtu subjektivní zaujetí prostředím, ze kterého film čerpá, musím říct, že jde opravdu o vynikající životopisný dokument. Snímek, přinášející svědectví o životě Iana Frasera Kilmistera (Lemmyho), udržuje diváka v pozoru po celé téměř dvě hodiny. Hodně překvapující, osobní až intimní zpověď jednoho ze zakladatelů tvrdé muziky, ukázky z koncertů spolu s pohledy a názory Lemmyho přátel a kolegů, dokonale a s nadhledem vykreslí osobnost Lemmyho. Při sledování se u mě pobavení střídalo s údivem, a za to dávám 85%.(15.1.2012)

 • Lemmy

 • - Dokument se skládá ze záběrů pořízených ve Spojených státech, Německu, Anglii, Finsku, Norsku, Švédsku, Rusku, Walesu, Skotsku a Dánsku. Natáčení probíhalo například v Moskvě, Londýně nebo v Berlíně. (Terva)

 • - Ve většině scén z tourbusu se Lemmy dívá na seriál Griffinovi (od r. 1999). (Stanley619)

 • - V dokumentu můžeme vidět Lemmyho při natáčení scény do seriálu Californication (od r. 2007). Ona scéna byla nejspíš vystřižena, protože se do seriálu nikdy nedostala. (Stanley619)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace