PauloZ

Neskuteční konina, kde je znatelné, že Sandler bohužel stárne a na tyhle nadsamce už prostě nemá. Vizní to spíš parodicky, než komicky. Nicméně, několik věru crazy momentů tam je. Takžre, v rámci toho, že je to strašná pi*ovina, jsem se nejednou poctivě zasmál. ()

Kryton

Sandler se vrátil a opět předvádí buranského hlupáka, který onanuje při pohledu na starou bábu, chodí do zapadlého stripbaru a pořád poslouchá hudbu na kazetách. O tom, že to je lepší než Jack a Jill se tu nebude ani diskutovat. To i kolonoskopie je lepší než Jack a Jill. Tohle je jen průměrná přisprostlá komedie, kde ani moc nejde o děj. Je tu pár vtipných momentů, ale ty jsou zase ubité tunou trapasu a pohledů na penisy. Pochvala za dobrou muziku - VAN HALEN, DEF LEPPARD, METALLICA, KISS, MEAT LOAF nebo MÖTLEY CRUE. Mimochodem vtipné cameo Vanilla Ice. ()

SaNcHeZ_cz

Adam Sandler už zachází opravdu daleko. Můj otec je šílenec jede přesně v kolejích vyjetých předešlým snímkem Jack a Jill, tentokrát však bez hvězdy která by ze sebe dělala kašpara. Od toho tu stačí stará dobrá Sandlerova parta. Necelé dvě hodiny nudy, fekálního humoru, nudy a trapného Sandlera. Komu není rady, tomu není pomoci. [25%] ()

ArsenalEagle

Nářez :D Film plný zvratů, nečekaných gagů a Sandlera. Už první minuty s dospívajícím Donny Bergerem byly boží, a s postupem času to nebylo o nic horší. Rozhodně bych nečekal, že Vanilla Ice je Han Solův strejda Vinný. :D Opravdu velmi povedené ()

ivishka

Obsahuje SPOILERY! Sledovat Adama Sandlera v těchto čím dál tím více praštěných komediích mě dost přestává bavit. A všechny tyto filmy mají společný základ: klučina se zamiloval do špatné holky, postupně se odhalují věci z minulosti, přijde do toho otec či jiný člen rodiny, mezitím taková zbytečná omáčka, party hard a konečné ponaučení s happy endem (který každý vycítí už od začátku). Kdybych se na tento snímek nedívala už od začátku s tím, že je to nesmysl a chci se jen nezávazně zasmát a pobavit, tak bych hodnotila mnohem horším hodnocením. Přijde mi, že čím více Adam Sandler stárne, tím tužší a hloupější jeho humor je (či toho scénáristy, který to tak sepsal - ale kdyby se mu to nezdálo, tak tu roli nevezme). Jediná pravda, která byla v tomto filmu vyřčena a dost mě pobavila, že: " každý v dnešní době jen souloží a pije latté ". Tak to je asi raději všechno. ()

JJ.Gibson

Ajdam Sandler spolu s Vanilkovou Zmrkou, divně hrajícím Andy Sambergem s vyšinutým Milou Ventimigliou. Pokud se Vám tato věta zdá poněkud zneklidňující, tak má te pravdu!!! Možná, vskutku jenom možná dobrý nápad David Caspe někde zavětřil, ale pak se z toho stala slátanina jako ze všeho, co nám poslední léta Sandler servíruje. Je neuvěřitelné, že mu to stále prochází. Zdá se, že je ve své céčkové formě Adam Sandler opravdu nezastavitelný... ()

Her0.89

Aby bylo jasno, tak Sandlera nemám rád, ale na druhou stranu jsem se místy fakt bavil, takže když připočítám Tlusťocha Tuka, tak je to za krásné 3. ()

ABLABLABLA

Je to místy trapné a vulgární? Ano. Adam Sandler tam naprosto nesmyslně šišlá? Ano. Zahrála si tam Leighton Meester anebo Milo Ventimiglia naprosto dementní postavy, ač jsou to dobří herci? Ano (upřímně nechápu, co je vedlo k účasti na tomto filmu). Ale na druhou stranu musím uznat, že jsem se opravdu bavila a smála se...ne teda bez ustání, jak tu někteří tvrdí, ale smála. A postavy Han Sola - si dělá prdel, že mu dal takové jméno? ale co..někteří své děti pojmenují po ovoci, tak vlastně proč ne:D - někdy ho bylo člověku líto a někdy ho považoval za úplného srábotku a blbce, který nevidí, co se kolem děje. No ovšem incest bratra se sestrou...to už opravdu hraničilo s nechutenstvím...takže dávám "ten průměr" tří hvězd. ()

Žralok

Máte rádi trhlý komedie který používaj mnohdy až úchylnej humor ? Máte rádi styl Adama Sandlera ? Máte rádi snímek Král videoher (2006) kterýmu se styl vtipů podobá ? Pak je to film přímo pro vás a jako třešnička na dortu jsou Dante a Doktor / Otec Shakalu kteří se objevily právě v již výše zmíněném filmu. Osobně jsem k tomu přistupoval opatrně, a když film skončil tak mě bolelo břicho od smíchu ;) P.S. Asi taky pojmenuju svýho syna Han Solo Berger :D ()

kaylin

Adam Sandler je rozporuplnou osobností a filmem "Můj otec je šílenec" to jen dokazuje. Když pominu skutečnost, že český název je zase unikát a nemá žádnou spojitost s anglickým názvem, samotné herectví Adama Sandlera je hodě kontroverzní záležitostí. První část jsem si říkal, jestli to ten člověk myslí ještě vážně. Po filmu "Jack a Jill" jsem ho skoro zatratil, protože to byl vážně film příšerný. Po první hodině filmu "Můj otec je šílenec" jsem se v tomhle názoru téměř utvrdil. Adam Sandler hraje blba, prostě alfa samce, který kašle na hygienu, kašle na to, jak se chová a jak vypadá. Ne, nečekejte, že se na tomhle něco změní. Sandler celou dobu hraje stejně, ještě u toho musí mít pěkně imbecilní dikci. Ani trochu mě neupoutal a spíš jsem měl tendenci k tomu, abych film vypnul. Neudělal jsem to a nakonec jsem si zvykl. Když se mi tohle povedlo, celkem jsem se i bavil. Musíte však přijmout skutečnost, že to nebude inteligentní humor. Bude to humor vulgární a blbý, prostě klasický Adam Sandler, který je ještě posunutý dál, jako kdyby si jeho postava ani nechtěla zasloužit sympatie. Skutečně není proč k němu cokoli sympatického cítit. Je to nýmand, který nic nedokázal, ale je to největší borec na světě, který měl navíc v nezletilém věku poměr se svou učitelkou, která o devět měsíců později porodila dítě. Ano, Domy (Sandler) má syna Hana Sola, kterýsi ale raději říká Todd (Andy Samberg). Společně se k sobě nehodí, ale přesto mezi nimi chemie funguje. sandler si navíc pozval další zajímavé herce a celebrity. Celkem potěší role Vanilla Ice, uvidíme Susan Sarandon, skvělou postavu má Milo Ventimiglia. Sandler se nebrání žádným tématům, opět mu není nic svaté a nakonec je vtipný. Nebo aspoň film je místy celkem vtipný. Rozhodně se na to takhle ale nebude dívat každý. Po úvodním zklamání ze snímku však musím uznat, že zas tak hrozné to není a nějaký smysl to v sobě má. A samozřejmě nesmí chybět moralita na závěr, i když tentokrát v bizarním pojetí. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/12/sherrybaby-lets-dance-unesena.html ()

rt12 odpad!

Tak to je Sandler jednou jsem z jeho filmu na ,,větvi", podruhé se až stydím, že natočil takovou sračku. Což je tento případ. ()

MATADOR

Sandlerovi se v poslední době moc nedaří, i když tohle je opět konina každým coulem, tak je humor dosti chabý. Nezachraňuje to ani Sandĺer a zařazení do Sandlerovek, je to prostě ujetý a po týdnu si z toho vlastně skoro nic nepamatuju :-/ ()

runner85

áno je to komédia, i keď nie taká na aké som bol z dectva zvyknutý ako napríklad Môj bratranec Vinny, veľká škoda že takú krásu ako je Leighton Meester dali len na veďlajšiu rolu ... ()

dom156

Po dlouhé době jsem se u komedie se Sendlerem pořádně zasmál. Minimum hluchých míst a kopa srandy vrhá na tento snímek dobré světlo. Co bych k tomu dále psal, radši to běžte hned pustit. ()

JohnMiller

Videl som to z dvomi kamarátmi v podnapitom stave (2 fľašky jeagera, rum a whiskey) a vtedy ma to strašne bavilo. Adam Sandler je herec ktorého nemusím ale tu mi jeho buranský humor celkom sadol. ()

hhannie

První polovina byla pro mě velmi rozpačitá, ovšem pak už to byla jízda. "Jsem kašna, hoďte do mě minci a něco si přejte, zmrdi!" Tuhle komedii nesmíte brát moc vážně. :-) ()