Chrustyn

Sandlerovi komedie jsou buď hloupé a naivní, nebo hloupé a sprosté. Toto je přesně ten druhý případ a tentokrát jde film opravdu až na dřeň a nevyhýbá se ani sexu s důchodci ani incestu. Opravdu neskutečně debilní a trapné. ()

Arsenal83 odpad!

Nechutné od samého začiatku. Za prvé tri minúty sa mi dvihol žalúdok minimálne 5 krát. Nevkusné, hnusné, pedofilné, vulgárne. ()

Ivoshek

Sandlera jsem dlouho vnímal jako kreténa. Ale tímhle dílem mě přesvědčil, že v něm něco je. Od prvních minut film jede jako kaskáda gagů, některé jsou šílené, některé zajímavé, tu a tam geniální (třeba všechno s Vanilla Ice), některé jsou taky občas trapné, ale to v té frekvenci zanikne. No, a všechno dohromady je to šíleně vulgární. Bavil jsem se, jako dlouho ne. Taky oceňuju, že film, který obsahuje mj. o sblížení otce a syna a svatbu, nelze ani náznakem zařadit do kategorie "romantický". BTW: To je součást Sandlerova tvůrčího rukopisu, že jeho postavy obcují se ženami nad 70? Už jsem to zaznamenal v Zohanovi a teď zase... ()

Pítrs85

Ten Sandler už je vážně v řiti, nevím, jestli podlehl tlaku středního věku anebo co, ale jeho poslední komedie jsou neskutečnej brak. Škoda, na jeho úleťárnách typu Velký táta anebo Mr.Deeds jsem víceméně vyrostl a měl jsem ho spolu s Jimem Carreym z těch komiků nejradši. Buď ať radši točí filmy typu Volání o pomoc anebo se na to rovnou vys... Protože tohle je zralý po Jack a Jill na další odpad!... Jedna hvězda za tu letmou osmdesátkovou náladu, jinak jen další trapas. ()

eraserhead666

Ok. Možná jsem naivní a ještě pořád od Sandlera čekám pecky jako Píseň pro nevěstu, Satan junior nebo Rockeři, k nimž se trochu přiblížil Zohanem, ale zároveň si uvědomuji, že člověk stárne, trochu se mění a podobné trefy do černého nepadají každou chvíli. Ale Sandler pořád baví, když už ne vyloženě on sám (tady se snažil, ale byl nějak pozadu), tak alespoň dokáže do filmu narvat zábavného mnoho ostatního a srát na politickou korektnost. Společně s Vanillou Ice (ano, přesně tím) tady teda píchají starou babičku, nastávající jeho syna, kterou počal se svou učitelkou si to rozdává se svým bratrem a jen se divím, že Sandlera nakonec neojela matka jeho budoucí snachy :-). Je to vtipné, je to zábavné, má to několik wtf momentů (tetování NKOTB, Vanilla Ice, nadrbaná učitelka a naprosto skvělí James Caan a úžasná Susan Sarandon). Obecně celkově vzato, úroveň posledních Sandlerovek za posledních 5-10 let trochu poklesla ale naštěstí je kolísavá, ve smyslu tom, že ještě občas vyletí radostně vysoko. Jen toho vylízaného debila Nicka Swardsona, kterého Sandler do svých filmů přitáhl místo Roba, bych nejradši umlátil a vykastroval - přesně v tomhle pořadí. Nesnáším ho. ()

ARI50

Ano je to šílenec a kdo by nebral Adama jako otce komediant který umí pobavit skvělá komedie kde jsem se zasmál u super příběhu a skvělých herců, ()

Morholt

Je to o náladě. Mrknout se na to zítra, tak to budu nejspíš považovat za další průměrnou až podprůměrnou sandlerovku, ale dneska jsem se bavil a smál. Možná to bylo i tim, že ačkoliv celý film byl postaven na sexu učitelky a žáka, nebylo tam těch narážek tolik, kolika jsem se obával. Navíc mě rozesmál tvůrce titulků, když Sandlerovi vložil do úst větu "Vypadáte, jak kdyby vás posral Rákosníček!" při pohledu na pány s pleťovou maskou. 70% ()

Lucasion

Adama Sandlera mám fakt moc rád. Jeho humor mi sedí, u jeho filmů se pobavím. Ale když se podívám na seznam jeho filmů, je to vždy hop nebo trop. A tenhle film je ten trop. I když jsem se docela bavil, tak ten film mi vymizí z hlavy během pár týdnů. Nebudu si pamatovat žádné vtipy, scény a ani ujeté zvraty. Za mě podprůměr. (45 %) ()

ScarPoul

Pre mňa výborná záležitosť. Nadupaný soundtrack - kultové auto Rush, ušušlaný Sandler, sympatický Samberg, neuveriteľne krásna Eva Amurri Martino a Leighton Meester a konečne trochu netradičný príbeh stupídnej komédie s tvárou jedného z najnenávidenejších hercov súčasnosti. Je to hlúpe a prvoplánové, ale má to našlapané tempo, svojou stupiditou je to prvýkrát sympatické, takže sa nejedná o také strašné utrpenie ako Jack a Jill a koniec je epický. A úprimne mať Vanillu Icea za najlepšieho kamaráta je predsa len nadčasové. Osobne mám Sandlerové filmy rád a len málokedy sa nájde film, ktorý by mi vyslovene vadil. That´s My boy má veľmi peknú dramatizáciu, dobre mierené vtipy a kňaza v podaní Jamesa Caana, ktorý mláti ľudí ako zmyslov zbavený. Pre mňa ďalší zárez do sekcie guilty pleasure. Výborne som sa bavil a to že tam zaznel Van Halen je len čerešničkou na torte. ()

Khalesi

Tak ja som trpezlivy divák. Snažím sa, ale tu už mi ta trpezlivost došla. Každý další Sandlerov film je horší a horší. Absolutna absencia humoru, za to však nabitý nechutnými a oplzlými rádoby vtipnými scénami. Velkost jeho fanklubu je desivá, pretože ak je toto umenie, ktore baví tolko ludi, tak sme vážne už totálne v prdeli... ()

Dale

Neviem, čo je vtipné na tom, že si Sandler honí pri fotke 90-ročnej babky a potom si to s ňou aj rozdá a pretiahne ju aj Vanilla Ice. A takýchto absolútne nevtipných hovadín je tu plno. Je smutné, že si niekto myslí, že čím nechutnejšie, tým to je väčšia sranda. Ľutujem všetkých, ktorí sa na takýchto filmoch dokážu baviť v triezvom stave. ()

moviesfan

Je to hrozná bejkárna u které se opravdu nesmí přemýšlet a brát ji tak, jak je vám předhozena. Několikrát jsem se sice zasmál, ale někdy už toho bylo až moc. Vůbec nechápu, proč se zde objevila Susan. ()

JohnCZ

A to už jsem myslel, že Sandler tyhle role v šílených a často i dost trapných komediích nadobro opustil. V tomto případě mu můžu ale přičíst bod k dobru, protože i přes to, jak je That's My Boy komedie úchylná a dementní, tak je i fakt dost vtipná. Tenhle typ filmu určitě není pro každého. Já se ale fakt bavil. ()

Torision

57% hodnocení? Why so serious? Já se u toho královsky bavil a dokonce zvažoval i pět hvězd. Příběh je tak nějakej klasicky sandlerovskej, ale kadence vtipnejch scén je prostě naprosto maximální. Už úvod s tim, jak malej Sandler klátí svoji učitelku, je jednoduše peckovej a zasmál jsem se u toho hned několikrát. Taky potěšil Vanilla Ice, kterej dostal snad největší prostor za svoji filmovou kariéru, hraje sám sebe a pracuje tu v rychlým občerstevení (tantiémy za Ice Ice Baby moc nevyšly, 50% dostanou Queen a 60% manažer, takže je díky tomu v minusu :))) a je tu fakt vtipnej, třeba když ožralej vleže chčije do vzduchu a křičí "Sledujte, jem kašna! Hodte do mě minci a něco si přejte, zmrdi!" Výborný scény se ale točej hlavně kolem vztahu Sandlera se Sambergem. Pvní tu hraje exkluzivního ztroskotance a druhej celkem úspěšnýho manažera, kterej je ale hroznej moula, protože ho nikdo nevychovával. Navíc to okoření i spousta freaků a to, jak dokázali tvůrci vypilovat svatební scénu by zasloužilo medaili. :) ()

khedy

Sandler mi vyloženě nevadí a občas ho mám i rád, ale v rolích jako je tahle mi prostě moc nesedí. I přesto mě společně se svým "synkem" a kumpánem Vanilla Icem dokázal po většinu stopáže bavit. Rozhodně nemůžu říct, že bych se nudil, ale některé scény mi přišli vyloženě trapné a přitažené za vlasy. / 50% ()

F.man

Já si nemůžu pomoct, ale Sander mě v tomhle vrcholu úchyláren prostě bavil. That's My Boy je totiž přestřelený až tak moc, že vlastně funguje jako opravdová parodie komedie. Sice pravda hodně prasácká a dost white trash schválně hloupá, ale převážnou stopáž není trapná. A to je vlastně největší úspěch který může komedie s Adamem mít. Vanilla Ice banged grandma? That's fucking awesome! ()

Marsik

Sandlerovy filmy jsou jak na houpačce. Párkrát se povede fakt vtipná komedie se super humorem, poté pro změnu blbost a pak zase to samé dokola. Pravdou je, že bych byl hodně zmlsaný a náročný, kdybych chtěl, aby úroveň byla skvělá několik let po sobě. Jeho poslední počin "Můj otec je šílenec" patří do řad těch zdařilejších a můžeme hovořit o povedeném humorném snímku, při kterém se sice smíchy nepřetrháte, ale rozhodně vás neurazí. Náladu určitě zlepší a i přes délku téměř 2 hodin se divák dobře baví. Někdy byl humor sušší, někdy zase člověk smíchy vybuchl. Divákovu pozornost (zejména u pánů) na sebe strhávala i pěkná a sympatická Leighton Meester, která také měla na zvýšení úrovně filmu svou zásluhu. Taky musím uznat, že Sandler společně s Jimem Careyem je pro mě nejlepší americký komediální herec a budu jeho filmy sledovat dokud nepřestane točit. "That's my boy" je za mě za 70%. ()

ConanVJ

Tak tahle Sandlerovka je hodně vtipnej úlet, kterej jede v hodně drsné mluvě. Vtipných situací je zde spousta a o dost se stará i strýček Vanilla Ice. Já se u tohohle úletu bavil hodně, i když jsem občas koukal, čeho jsou tvůrci shopni. Za mě 80% :) ()