oSiSko

Skvelé, málo akcie, ale vôbec nechýba, do konca neviete čo alebo kto za tým je, stále hádate, stále máte iného favorita a nakoniec je to aj tak niekto iný a možno aj nie. Presne čo očakávam od filmov s Liamom, tak vždy dostanem. Nič tomu nechýbalo, odchádzam z kina veľmi spokojný. ()

dittie

Zážitek z filmu mám skvělý, pěkně to šlapalo. Na konci bohužel došlo k vyšumění, naštěstí to bylo až při vlastním rozuzlení děje. Dokonce mi ani nevadil americký doják posledních několika minut (naštěstí ne půl hodiny), kdy všechno dobře dopadne a padne několik zbytečných objetí a rozzářených úsměvů, asi proto, že Liam Neeson je prostě Liam Neeson. ()

halberdier

První dvě třetiny jsou víc než dobré, mají hodně hutnou atmosféru tajemna a jsou napínavé. Je zde skvěle využito tísnivé atmosféry uzavřeného letadla. Liam Neeson je v dobré formě a divák netuší, jakým směrem se bude příběh vyvíjet (podobně jako třeba u Tajemného letu). Poslední třetina už je bohužel jen průměrná a plná klišé a v rámci možnosti nečekaného rozzuzlení (stejně jako u Tajemného letu) a celkově trochu kazí dojem z filmu. Jinak se ale jedná o nadprůměrný akční thriller. ()

tchempi

Existují filmy s nelogickým dějem, které jsou ale natočeny tak atraktivně, že divák díry ve scénáři nevnímá. To bohužel není ten případ. Tohle dílko vypadá, jako by ho natočil Seagal s rumunskou produkcí. Napětí žádné, akční sekvence nepřehledné. Liam je sice bouchač, ale ani jeho charisma film nezachrání. ()

KrteMa

Když jsem si přečetl, že v hlavní roli se představí Liam Neeson a že se jedná o akční thriller, tak jsem nemohl odolat a vyrazil do kina. Děj nám ukazuje velmi realisticky, jaké jsou obavy a opatření proti teroristickým aktivitám, které se v posledních letech objevují. Liam tentokrát v roli leteckého maršála dohlížejícím nad bezpečnou leteckou přepravou, který po smrti dítěte má problémy nejen s alkoholem. Napíchnutí vládního telefonu, využívání lidské chamtivosti, manipulace a v neposlední řadě bomba v letadle. To vše můžete vidět v tomto skvostném thrilleru. Který jde z jedné akce do druhé a kdy do poslední chvíle nevíte, kdo je terorista. Filmy v podobném hávu jsme mohli vidět s Brusem Willisem či Wesley Snipesem. Mé hodnocení je na 85% ()

kverula

Tentokrát to nezachránila ani krásná Julianne Moore. Jak jsem psala u filmu The delivery man: Liam Neeeson spolu s Vincem Vaugnem pro mě v posledních letech tvoří armádu Záruky špatného filmu. Tři hvězdičky a víc ani prd. ()

david666

Standardní thrillerpovyšuje nd průměr charisma Neesona. Kdyby tam nehrál, tak by šlo o vcelku strašné béčko. Ale vcelku napínavé. ()

CAR0DEJ

Ďakujem za komentáre od Červenáka, T2 a Toma Hardyho, a samozrejme aj za hodnotenie. Nebyť ich, tak tento film prehliadnem ako "prízemný" ( tá irónia je tam naschvál ) a nezaujimavý akčňák. Naopak, je to veľmi napínavé a zamotané pomaly ako v detektívke od Agathy Christie, kde celý čas hádate, kto je vrah. Samozrejme nie je to zrovna oscarový materiál, aby sme zase "nelietali príliš v oblakoch", ale ako poctivý amusement-akčňák s nádychom thrilleru to splní očakávania, bez výhrad. Možno by sa malé výtky našli, ale okrem srdce-trhajúceho speechu, ktorý mu vtedy nejak zbaštili, nič oči-klovacie a mozog-žerúce, čo by vás degradovalo na úroveň neandertálca, či už filmového, alebo obyčajného, tam nie je. Nemusíte sa hanbiť, že to pozeráte a ešte sa aj radi pridáte k Poirotovi, či slečne Marplovej (podľa preferencií) a budete odhadovať, ktože je ten záhadný "vrah". Ako vravím, žiaden nadčasový podtext, avšak poctivá žánrovka, a preto plná pálka. ()

Mr_Corny

Svižná oddychovka s prvkami konšpiračnej teórie v prostredí lietadla, ktorá nenudí, ale vďaka obsadeniu hlavnej postavy pôsobí ako časovaná klišé bomba. Liam Neeson sa pomaly stáva novým Chuckom Norrisom. Z hercov ma najviac bavila postava Julianne Moore. ()

hufnagel

Napriek veku to Liam stále dá na úrovni.Je to taký španielsky Hollywood,ale napätie klasicky až dokonca,avšak logiku treba úplne vypustiť z hlavy a potom je to super. ()

MrFarmer

Liamovi tyhle konspirační role prostě seděj, atraktivní prostředí, propracovaná zápletka, jen možná škoda trošku "připadného" konce, jinak filmek určitě stojí za zhlédnutí ! ()

RomaS

Liam opět ve své roli, která mu prostě sedí jako dobře zašlápnuté boty. Tentokrát, ale nebyly třeba kulisy půlky evropských států a stáda zlosynů, ale vystačil si jen s jedním v uličce cestovního letadla. Nic to ale neubralo na dramatičnosti, děj byl napínavý jak kšandy a za celou dobu jsem nenašel ani jedno hluché nebo nezajímavé místo. Myslím, že Liam by se měl soustředit čistě na tento žánr, protože je v tom nepřekonatelný. ()

musculimus

"She is not Lady Mary any more." To mi běželo hlavou během celého filmu. Snímek určitě neurazí, ale jeho naivní druhá polovina diváky nevytrhne. Americké klišé, co muslim, to terorista, je naprosto průhledné. Michelle Dockery se bude muset víc snažit, aby se vymanila ze svého archetypu. ()

aannemer

Jak je ve filmu Neeson, tak mám záruku, že se opravdu nebudu nudit. Non stop je film plný skvělé akce, nečekaných zvratů a napínavý až do poslední chvíle. ()

Popinodan

Skvělí napínavý film. Skvělí Liam Neeson.A nakonec taky nějakej ten pěknej koukatelnej filmovej efekt. Rozhodně jsem se bavil ()

Etherium

Typický Neesonov akčný film posledných rokov, všetky nápadité prvky tu už boli, Neesonov štandardný herecký výkon. A to je dobre, lebo jeho štandard je výborný! Film má veľmi pomalé stúpajúce napätie až do bodu odhalenia nepriateľa, potom je to už strhujúci akčňák s katastrofickými prvkami. ()

Star Wars chtějí oscarovou posilu

Star Wars chtějí oscarovou posilu