Gedes

Už dlouho tu nebyl film z letacího prostředí :o), ale řekla bych , že těch filmů je tu tolik, že se do toho pouštět už nemuseli. Koukat se na to dalo...člověk se úplně nenudil, ale kliše tam bylo poměrně dost, a vyloženě konec - štastný konec mě urazil a vzpomněla sem si na Bruce W a jeho slavnou past... tak tohle je jen zlomek, protože chybí humor. Ten film neukázal nic navíc, kromě toho že amíci uměj smskovat....i v letadle. ()

Heroine

Taková McClaneovská stará škola, ovšem s neMcClaneovsky starým hrdinou. Nic překvapivého, není to úplná nuda, ale nic to nenabídne. ()

Nerd4Dreaming

Akčňákej je to povedenej, ale do dokonalosti mu pár věcí chybí.. hlavně alespoň jeden další pořádnej herec, protože záporáci jsou úplně o ničem, i jejich motivy. A toho patosu bych taky ubral. Na druhou stranu napětí se daří držet vlastně až do konce, i když v posledních minutách se člověk musí ušklíbnout, jak je to vlastně vtipný, ty americký béčka. No což, mohlo to bejt mnohem horší že. ()

Rathalos

Vyborny mysteriozny akcny film so skvelym nametom,Liam Neeson bol dobry vyber rezisera a potvrdil,ze je super herec,myslel som si,ze to bude dalsia sracka,ale prislo prekvapenie,pacilo sa mi to...:-) ()

Faila

Ke konci to sice sklouzlo do typické akční skoro blbiny s Liamem Neesonem, většin času šlo ale o napínavý a celkem zajímavý film. ()

Sorry

Dobry zacatek a pocit paranoii uprostred zvladl film skvele. Ten zaver a hlavne protagonista bohuzel srazi hvezdicku. ()

MickeyStuma

Liam Neeson měl zase štěstí na scénář a režiséra, který to dokázal dokonale přenést na plátno. V průběhu transatlantického letu dostane letecký maršál řadu podivných esemesek, ze kterých se nakonec vyklube hrozba. Buď dostane 150 milionů dolarů a nebo někdo zemře každých 20 minut. A hrozby se skutečně začnou naplňovat. Ještě nikdy se snad letecký maršál nedostal do takové svízelné situace, kdy má proti sobě neznámého vyděrače, cestující i podporu na zemi. A mrtví pomalu přibývají. Vyděrač to má promyšlené dokonale. Napínavá atmosféra začne ihned po startu letadla a vše se rozvine tak, že si ani divák není jistý, na čí stranu se má připojit. Sebeovládání maršála je zcela na místě. Vydrží to? Liamovi bylo v době natáčení 62 let a ani to není poznat. Jeho kondice je fantastická. Škoda, že více prostoru nedostala Julianne Moore. Její role je dosti nevýrazná a tak tu podivně působí jako páté kolo u vozu. Každopádně je příběh velmi dobře promyšlený, čímž si napětí dokáže udržet do poslední minuty. Tématicky se jedná o hodně dobrý filmový zářez na poli dramatických snímků odehrávajících se na palubě dopravního letadla. ()

Lyžař

Mám ho rád. Přiznávám, že Liam Neeson je jeden z mála mých oblíbenců. Tomu bych odpustil hodně věcí. I přehmat ve filmu. Non-stop mi přijde někde tamk na půli cesty. Trochu přehmat, trochu klasika. Některé dialogy jsou laciné jak rohlík. Některé scény jsou zase klasikou tohoto pána thrilleru. Upřímně, tenhle film si už nepotřebuju nikdy pustit. Jeho klasiky jsou jinde. ()

Deever

Liam Neeson by prostě neměl lítat do Evropy. A taky nevím, proč se to vlastně jmenuje Non-Stop. Zbytek v recenzi. ()

vera27

Liam Neeson hraje skvěle jako obvykle, z klasického akčního filmu ze vzdušného prostředí dokázal vytřískat maximum. Bill Marks je sympatickej šerif s problémovou minulostí a nikdo mu nevěří, jen divák. Nakonec z toho vyjde, jak jinak než hrdina. Tento film je zábavný i hláškami a stále budete hádat kdo z pasažérů je ten zlý terorista :). ()

ozeki

Jednoduchý příběh spočívající v odhalení, kdo je padouchem aneb Vražda v Orient-expresu po americku. Jaume Collet-Serra s Liamem Neesonem, který v každém svém filmu vytváří pocit málo vídané autentičnosti, u mě bodují zase hodně vysoko. Stejně jako v Unknown se zase jedná o nekompromisní a svižnou akci tentokrát z prostředí, které v poslední době nepatřilo mezi nejfrekventovanější. Doufám v jejich další spolupráci, protože takhle nějak si představuju téměř bezchybnou kinozábavu. ()

phoenixer

Únos letadla, který celkem vybočuje z klasických žánrovek. Především díky digitální době je děj velmi atraktivní. Podezřelí se mění z minuty na minutu a napětí hezky roste. Člověk se na to musí koukat trochu s nadhledem, hlavně teda na ten konec... ()

bararich8

Fajn film, proč ne. Sice to má k realitě hodně daleko, ale o to tady zase tak nejde. Napětí se dařilo držet po celou dobu, herecká dvojka Neeson a Moore je překvapivě dobrá. Jedna scéna byla však hodně divná a to "proslov" (přiznání) hlavního hrdiny k cestujícím, taková náhlá změna sympatií se jen tak nevidí... ale budiž. Těšil jsem se a i po závěrečných titulcích jsem spokojen, 4*. ()

FanKalEl

Možno to nie bezchybné a nejde o to že sa mi páči predošlá tvorba režiséra a že som fanúšik Neesona ako aj celkovo žánru, ale ide o to že som to celé zbaštil s navijakom. Od 15 minúty sa nenudíte až dokonca, atmosféra je hustá, napätie stúpa, všetko postupne graduje, zápletka, zvedavosť a aj akcia, vo finále fakt všetko nabralo svoje grády a záver bol minimálne uspokojujúci. S filmom Neznámy som nebol úplne spokojný, ibaže tu to neplatí. Absolútna spokojnosť pretože som od toho niečo aj čakal a dostal som viac. (100%) ()

Rockerman

Atraktivní prostředí, atraktivní námět a napětí po většinu času, to jsou atributy tohoto trileru. Zkrachovalý kriminalista a alkoholik pracuje jako "aero-detektiv" a většinou se při svých letech nudí. Na této cestě však má být všechno jinak. Udržet napětí po hodinu a třičtvrtě v uzavřeném prostředí letadla je kumšt. Tady se to povedlo! Uctívači přísné logiky asi nad tím zapláčou, ale film tohoto žánru má především bavit a to Non-stop splňuje bezezbytku. P.S. Ač nekuřák, jsem rád, že se v amerických filmech už zase může kouřit, někteří dokonce na záchodě v letadle. ()

Kingjiri

Jsem zvědavej, kdy mě přestane Liam Neeson v rolích skoro vysloužilejch agentů s kopou osobních problémů (tentokrát alkoholismus a rodinný problémy) bavit, protože jsem byl opět s jeho výkonem spokojenej. Příběh a mysteriózně-paranoidní atmosféra jsou po většinu stopáže hodně fajn a člověk odpustí i jinak nemožný naplánování sledu událostí přesně na minutu ze strany vyděřačů. Ale ve chvíli, kdy Bill promluví k cestujícím (aneb všechno, co jste o mně slyšeli je pravda) už jde scénáristická invence do ztracena a na řadu přichází neuvěřitelnej zvrat v chování cestujících nebo slabší motivace vyděračů, nad čimž už uplně přivírat oči nelze. Čtyři slabší hvězdy - pokud nevyhledáváte Liama Neesona, můžete si jednu hvězdu ubrat. ()

redwik

Keďže prosebných listov od mojich fanúšikov neubúdalo, rozhodol som sa aj napriek svojmu napratanému programu pozrieť si ešte jeden film a napísať ďalší komentár. Film NON-STOP je ešte o trošku napínavejší, ako finálový zápas hokejových majstrovstiev sveta seniorov v roku 2002 v Göteborgu. Síce Liam Neeson neexceloval ako obvykle, ja ho aj s jeho hlasom proste žeriem. Vytknúť by sa dalo len zopár maličkostí, napríklad prečo Lupita Nyong'o dostal tak málo priestoru, alebo tá istá otázka smerujúca k Bar Paly. Film však ale plynul skvelo, reakcie boli viac-menej uveriteľné a záver nečakaný (aspoň pre mňa, verím tomu, že veštici Teodore sa nepáčil). Liam Neeson - Bill Marks /:/ Julianne Moore - Jen Summers /:/ Scoot McNairy - Tom Bowen /:/ Michelle Dockery - Nancy /:/ Nate Parker - Zack White /:/ Corey Stoll - Austin Reilly /:/ Lupita Nyong'o - Gwen /:/ Omar Metwally - Dr. Fahim Nasir /:/ Jason Butler Harner - Kyle Rice /:/ Linus Roache - David McMillan /:/ Shea Whigham - Agent Marenick /:/ Corey Hawkins - Travis Mitchell /:/ Anson Mount - Jack Hammond /:/ Frank Deal - Charles Wheeler /:/ Bar Paly - Iris Marianne ()

Torgal

Po Seagolovkách, Stathamovkách už treba zadefinovať aj Neesonovky. Pre tie je typické, že Neeson hrá starnúceho drsňáka, ktorý na to stále má a nekompromisne si dokáže poradiť v každej situácii. Až do záverečnej tretiny skutočne výborný thriller, potom sa hra mačky s myšou láme do priamočiarejšej akcie a definitívne ťahá film do béčkových vôd. Stále je to ale vysoko nadpriemerná adrenalínovka. 7/10 ()

darkreider

Neeson je sympaťák a jeho charizma utiahne aj boing. Rozhodne to nemá šťavu ako Taken a psycho nie je tak vypointované ako vo Flightplan, ale stále dostatočne zaujímavé. Logika a náhodnosť eventov sem tam až moc hrá do karát, ale čert to ber, trochu nadhľadu a máte výborný popcorn. ()

Star Wars chtějí oscarovou posilu

Star Wars chtějí oscarovou posilu