Pětice ženatých chlapíků si tajně společně pronajme krásný podkrovní byt ve městě - ideální místo k milostným záletům a jiným nedovoleným hrátkám. Ráj na zemi se ale brzy promění v noční můru, když se v bytě objeví tělo neznámé mrtvé ženy. Je jasné, že vrahem musí být jeden z nich. (Bontonfilm)

wowylgu313

45-50% a dost. Snažilo se to co nejvíc zamíchat karty tak aby jste v tím měli totální bordel a do poslední fáze netušili a hádali. Jenže ono se to jako celek vůbec nepovedla. Snaha o to aby jste si řekli wau, to jsem nečekal. Ano ta tu je ale nebylo to takové to vyvrcholení, prostě nudné hmm to jsem nečekal. Chyběla tomu ta pořádná dramatičnost. To tempo. Fungovalo to tak že prostě čekáte jak to dopadne a kdo co a kdy ... Bez nějakého většího zájmu. Chyběl tomu prostě po dobu celého filmu ten pořádný dynamit. ()

Honzad007

Spoiler! Mně naopak přesofistikované vysvětlení vyhovovalo. Bohužel, závěrečnému odhalení paradoxně škodí jako vždy výborný Wenworth Miller. Nikdo jiný by totiž něco takového nemohl vymyslet, než Michael Scofield. Od poloviny filmu taky bylo jasno... ()

BarGoldstein odpad!

Debilní slátanina o teplouších pro buzeranty! Banda homoklád si koupí byt aby se tam předělali na normální heteráky a neměli konečně furt hnědo v trenkách a kolem huby. Ale jako správným teplajzníkům se jim to daří dost hovnově, takže jeden skončí v krimu a dalšímu jebne a hupne z balgónu! Dobře jim tak! ()

veverysiak

Taký voľáky upachtený a za každú cenu akože komplikovaný film, veľa násilných až prvoplánových zvratov a trochu mdlé výkony aktérov, načisto som sa pobavil na žánri, ak toto chlapi považujú za erotiku, tak Angelika je porno, takže 35%. ()

BarVo

Zase jeden z remakov, ktorý mi vzal chuť vidieť - možno dobrý - originál. Zameniteľné herecké tváre, prvoplánové gradovanie napätia od prvej minúty, ktoré bolo v závere už moc otravné, "osudové" ženy tu asi hrať nemusia, stačí im byť, napokon ani mužský ansámbel toho moc nepredvedie, prekombinovaná zápletka a to som ešte aspoň 5 vecí, čo mi vadili, našťastie zabudla. Apropos - erotický thriller? Niečo mi ušlo? ()

BeeKay

Amici to dost nezvladli s tymto remakom. Mozno je tam nieco co oslovi americkeho divaka a mne zo stareho kontinentu to uslo. No pochybujem. Herci slaby, emocie ziadne, od cool to ma daleko, twist tu posobi vyfabrikovane. Odporucam radsej pozriet europsky original. ()

oceanic6

Neublíži, ale ani nepoteší....natočené zúfalo priemerne, rovnako ako drvivá väčšina amerických remakeov európskych thrillerov. Určite siahnite radšej po belgickom origináli z roku 2008! ()

gael83

Forma převažuje nad obsahem, prostě pět týpků co si choděj hrát do svýho "loftu", 5 kámošů, 5 klíčů a jedna vražda. James jako psychiatr no nevim a klustý Wentworth a jeho "homo" postava s dvojitou bradou ještě míň uvěřitelné. Měla to být stylofka tak trochen horror, trochen thriller a je z toho líbívý videoklipový slepenec s výbornou kamerou a skvělým střihem avšak natolik mizernými výkony, že se nudím od začátku do konce takže zbytečný snímek jedině na velmi nudné deštivé odpoledne a přitom začátek je tak slibný. Škoda. ()

Tominko12

Videl som originál z roku 2008 a úprimne som čakal od amerického spracovania väčšiu blbosť. Herecké obsadenie bolo celkom fajn a aj napriek tomu, že už to nebol wau efekt, film bol dobre natočený, respektíve prerobený. Ťaťžko povedať, či má význam natáčať 3x ten istý film, pretože už lepšie to nemôže byť. Každopádne hodnotenie filmu veľmi kladné... ()

opiumka

Film splnil má očekávání z traileru. Byla jsem napjatá a chtěla se dozvědět, kdo za vším stojí. Líbí se mi, že zvrat v ději byl neočekávaný. Dokonce dvakrát. ()

(fun)tomas

Belgický originál z roku 2008, za ním nasleduje holandský remake natočený po dvoch rokoch a a ako posledný prišiel na scénu remake z USA pochádzajúci z roku 2014. Podľa viacerých filmových portálov má kvalita filmov zostupnú tendenciu. Bohužiaľ som mal možnosť vidieť len poslednú menovanú verziu. Myšlienka, na ktorej je vystavaný dej je originálna a bezpochyby zaujímavá. Avšak jej prevedenie na filmové plátno sa mi javilo nedotiahnuté do konca. Ďalšie záporné body dávam za spôsob vrstvenia deja. Jeden dejový zvrat je fajn, no ak ich príde viacero po sebe v relatívne krátkom čase, zbytočne to len zvyšuje prekombinovanosť filmu. Plusy vyvažujú mínusy, takže hodnotím ako čistý priemer. ()

Mrdada

nevidel jsem original takze hodnotim bez srovnani pro me pomalejsi rozjezd ale pak jsem byl hezky drzen v napeti az do konce vyborny ()

Signore

Rafinované. Nebýt zbytečně prekombinovaneho závěru, uvažoval bych i o čtvrté hvězdě, ale těch twistu je prostě příliš. A to je celkem škoda, protože první hodina má slušnou atmosféru, vyvolávající u diváka potřebné napětí. Pak se to ale začíná postupně kazit (to nemluvím o tom, že zpětně do sebe určité části správně nezapadají). ()

jarmil8

Dost dlouho na to, aby si příliš nepamatoval belgickou předlohu (nitzozemskou verzi jsem neviděl). Ale kromě toho, že film je pěkně natočený a má atraktivní obsazení, je tam spousta nesmyslů, které film sráží hodně dolů. ()

dedavena

Mrtfa bloncka a lužko plne krve. Někeři se už něščasni rodi. Zme přatele, tak se z teho musime dostať. Osud nas spojuje. Žeby mezi přateli gdosi cosi skryval? Vincek to ma spočitane, bo něbyl dobry kamoš. Nebo to bylo narafičene? Zapeklita sytuaca. ()