Pětice ženatých chlapíků si tajně společně pronajme krásný podkrovní byt ve městě - ideální místo k milostným záletům a jiným nedovoleným hrátkám. Ráj na zemi se ale brzy promění v noční můru, když se v bytě objeví tělo neznámé mrtvé ženy. Je jasné, že vrahem musí být jeden z nich. (Bontonfilm)

RonaMidu

tak to se mi moc líbilo,se vstupy do minulosti to bylo jako spletitá výšivka zadním stehem....celou dobu sledování si mysl neodpočinula,člověk se musel soustředit - tedy aspoň já :-) ......akorát obraz mužského přátelství tady dostal poněkud na frak ()

Johnny.ARN

Nemôžete ísť do filmu, v ktorom hrá Scofild a neupodozrievať ho zo všetkého. Bolo to však pútavé, dobre zahraté, s inteligentným príbehom a postavami, ktoré to tak nejak doplňali. Nehralo sa to na niečo čo nie je, nepresiahlo to isté hranice. Silné 3 z 5 ()

Pavlínka9

Velmi zajímavý nápad, skvělá skupinka "kamarádů", kupa krásných žen a hlavně nezávazné vztahy, které prostě skončí tím, že objevíte mrtvou dívku ve společné posteli :) :) Je to celé takové ale dost "zamotané" a hodně moc se to na sebe kupilo, že jsem se v jednu chvíli začala ztrácet a křičela "STOP"....Karl Urban je můj hlavní Fešák, na kterého bych koukala od rána do večera a ten zbytek byl taky k "nakousnutí". Jak říkám - je to hodně zajímavé, ale celé takové "zmatečné", historii toho filmu neznám, ale nechápu, proč to totič třikrát a mám nutkání si to přečíst :) Nebo se na to podívat "natajňáka"? ;) ()

Bobik9

Bohužel jsem neviděl předešlé dvě předlohy, ale rozhodně si je budu muset pustit, protože ten příběh je výborný. Začátek byl trošku slabší a půl hodiny jsem si zhruba říkal, že koukám na pěknou blbost, ale potom se to vybarvilo. Během filmu změníte názor na jeho rozuzlení snad 20x a stále vás baví, jak se věci vyvíjí. Navíc to americké obsazení je opravdu výborné. Miller, Mardsen, Mitra, Levijeva, výtečný původní Schoenaerts a k tomu naprosto dominující Karl Urban. To se rozhodně povedlo. K tomu velmi poutavá hudba Frizzella a máte parádní thriller. Jedině bych vynechal žánr erotický, protože přesto, že se jedná o film a spoustě záletníků, tak erotiky si rozhodně mnoho neužijete. ()

Narya89

Tak tento snímek jsem již viděla v jeho původní belgické podobě a zhlédla jsem ho znovu především kvůli hereckému obsazení. (Soft spot pro Wentwortha Millera). Musím ale říci, že dojem už pochopitelně nebyl tak intenzivní a mnohem více jsem si všímala určitých pro mě negativních aspektů, např. celkového chování mužů k ženám v tomto snímku. Osobně mi přijde odporné, když se muži jako tito hlavní představitelé žení přímo s tím, že si na svatbě nadšeně předávají klíč od jejich tajného doupěte, kam mohou vodit milenky. Mám asi naivní představu, že aspoň v momentě svatby by měl člověk zamýšlet být věrný, protože proč to jinak podstupovat...jako oběť pro manželku? Krása...Zároveň ale správně poukazuje na fakt, že každý má své temné stránky, úchylky, slabosti a tajemství, která nemusí vědět ani ti nejbližší, a že nic v životě není jisté a i nejpevnější přátelská pouta se mohou během chvilky rozpadnout či změnit v zášť. ()

VanTom

Mrtvá milenka ve "šmajchlovacím" apartmánu pětice ženatých kamarádů samozřejmě způsobí, že na povrch začnou vyplouvat všemožné tajnosti, lži, obvinění, čímž jejich přátelství projde fatální zatěžkávací zkouškou. Až přehnaně dynamicko-dramaticky natočené nelineární rozplétání samozřejmě zahákne tím, co k vraždě vedlo, ovšem ke konci přichystá těch zvratů (a nedotažeností) přespříliš. 45% ()

JohnSmith

Sice jsem neviděl původní film, ale budu to muset napravit. Příběh pokryteckejch kamarádů, kteří podváděj svý manželky a naserou se, když jeden z nich začne chrápat s jejich ženuškama. Slušný herecký obsazení a neprozrazené pointa až do samýho závěru. ()

jefff

Slabší než belgický originál. Zápletka dobrá, nápad dobrý, ale režijně to unylejší už o moc nebylo. A to měli k dispozici poměrně slušné herecké zastoupení (ačkoliv Urban mi začíná svými plytkými hereckými kreacemi lézt na nervy). Američané tento boj s Evropou prohrály. ()

Kienast

Já tyhle thrillery, kde jsou 3 zvraty na 5 minut zbožňuju a ještě když je skvělé obsazení a objeví se tam kráska Isabel Lucas. Vím, že jedná o remake, původní film z Belgie ani jeho Nizozemského bratříčka jsem neviděl. Takže pro mě byla první USA verze a líbilo se mi to. 7/10 ()

MareT.

Me se to libilo. Film dobre graduje, scenar nas nechava napjate az do uplneho konce a i kdyz jsem mistama mel pocit, ze si nektere twisty vycucavaji z prstu, tak porad je to nadprumerna jednohubka. ()

ti88na

Hnevám sa sama na seba, že som tak dlho odkladala pozretie tohto filmu, snáď z obavy pred sklamaním. Ale obávala som sa úplne zbytočne, pretože The Loft je veľmi dobrá kriminálka s výbornou zápletkou, kde nechýbajú zaujímavé zvraty a prekvapivá pointa. ()

kolemjdouc

Po slibném začátku už zbytek filmu stojí na základu :já ne to ty,to ty .A čím víc podezřelých tím překvapivější rozuzlení.Dnes 15.11.2018 jsem viděla Loft z roku 2010 a tenhle snímek je jak přes kopírák.Naco jsou tři totožné filmy když dva novější nesdělí nic nového? ()

Hanys_

Srašná blbost. Hodinu se nic neděje a pak začne scénaristická onanie první ligy. Ikdyby originál točil třeba Ver hoven, tak na něj sílu letos nenajdu. ()

Prochy38

Neznám původní předlohu, takže pro mě celkem originalitka. Moc příjemné herecké obsazení. Krásné ženy. Pro mě teda bohužel málo prostoru pro oblíbenou R. Mitra. Super, super, žádná mega star, naopak "průměrné" obsazení, které tomu dodávalo tu potřebnou atmosféru. Nikdo nevynikal. Tím, že jsem neznal příběh, jsem do posledních minut čekal další a další zvrat a moc se mi závěr líbil. Dobré, fakt dobré. Kdo nadává na americkou verzi, je to jeho problém. Mně se to moc líbilo. ()

Danken

8/10 Ono se vlastně skoro jedná jen o to, že členové štábu zodpovědní za scénář zmáčkli Ctrl+C a pak Ctrl+V. Jen je to celé poněkud blyštivější, herci alfa-samci (zejména Luc tady nevypadá jako něco, co by urazilo i Frankenstainovu příšeru), herečky ošukatelný jedna do jedný, vlastně čistá zámořská produkce. Mě to ale bavilo stejně, ne-li více, než o něco starší belgický bratranec. ()

mira007

Pět borců si pořídí šmajchlkabinet a jednoho dne tam najdou mrtvou holku. Dobrý námět, zajímavé prolínání časových rovin, dobré obsazení, řemeslně solidní, ale přesto tomu něco chybělo. Asi mi vadila ta překombinovanost a taky to, že film, kde se vraždí a řeší sex, tak mají problém ukázat byť jednu jedinou bradavku. Těžká Amerika. ()

Thomas_xxxxx

Tak do tretice všetko predsa len dobré. Je to síce to isté, ako predchádzajúce dve verzie, ale keď to nepozeráte hneď za sebou, ale s istým časovým odstupom, tak budete spokojní. Osobne som videl všetky tri spracovania s dostatočným časovým odstupom a tak som aj zabudol, ako to vlastne dopadlo. A teda som si to stále naplno užil. ()