Žádné zrychlení se nekoná. Spacey sice krade tradičně některé scény vyloženě pro sebe a jeho protivník možná až příliš okatě a jednoduše chybuje na úkor koncepce příběhu. Je to v pohodě, ale energie chybí.(7.1.2019)

Tempo druhé epizody bylo trochu pomalejší, předpokládám, že se pouze připravovaly pozice pro nové politické sviňárničky. I tak mě ale slušně pobavil prezidentem odsouhlasený "hackerský" útok se všemi jeho důsledky. Velmi pěkná manipulace a dýně v závěru mě fakt dostaly:-)(3.5.2018)

Epizoda, které trochu chyběl tah.. rozehrávají se vedlejší epizody a není jich málo, žádná ale není extra nosná. A nejstrašnější je, jak ty nové díly rezonují s realitou současnosti... Kéž by to bylo takhle odporné jen v House of Cards.(5.6.2017)

Pátá série si velmi chytře všímá aktuálních bolístek a reality současného světa, druhý díl téhle politické pohádky rozehrává další minilinie, které si připravují půdu pro následující intriky. Prezidentské volby se blíží a údajný kybernetický útok na hlavní ústředny telekomunikační sítě jedné z nejcílevědomějších seriálových postav několika posledních let nahrává dokonale do karet.(12.7.2017)

Zastrašovanie, strach, terorizmus... Frank vie na ktorú stranu treba ľudí nahnať.(11.7.2017)