Hrůzná legenda o Candymanovi sahá až do roku 1890... V té době se otrok Daniel Robitatle (Tony Todd) dopouští těžkého hříchu na bělošce, dceři plantážníka. Je surově lynčován davem, zohaven a vhozen do včelího úlu. Annie (Kelly Rowan), mladá půvabná učitelka, přišla o svého otce, který byl krutě zabit. Vražda nejen připomíná dávnou legendu, ale navíc je z ní obviněn bratr Annie. Jí nezbývá, než mýtus vyvrátit. Ke svému úděsu však zjistí, že její babička byla Danielovou milenkou a že minulost rodiny je s legendou propletena. Jak děsivý musel být pohled do zrcadla, když v něm uviděla obraz Candymana! Vrací se do domu svých rodičů a rozbíjí všechna zrcadla, aby zavražděné vrátila zpět do říše mrtvých. Vše se zdálo být vyřešeno, až jednou její dcera vzala do ruky kosmetické zrcátko... (Bonton Home Video)

Dr. Wolfenstein

Podle mě je první Candyman samozřejmě perfektní(*****), ale dvojku mám stejně raději. Možná je to tím, že jsem jedničku viděl jen s dabingem, ale příběh, i když je hodně podobný předchozímu, je o něco zajímavější a mnohem víc si tu užil geniálního Tonyho Todda. ()

jacksax

Film si opět solidně buduje atmosféru, bohužel ne zrovna skvělé postavy (na herce to nehážu) ji zase boří, jak jen to jde. Vždy když film zaboduje zachová se někdo tak hovadsky, že bych ho nejradši ze snímku vystřihl. 50ka tady asi odpovídá, no pro mě osobně spíš za 3. ()

Aurus

Tenhle film je lepší než předchozí a to v mnoha věcech. PŘÍBĚH 7/10,POSTAVY 7/10,HUDBA 8/10 A HERECKÉ VÝKONY 7,5/10. Tenhle film sem neviděl naposledy. Film má 51% nezaslouženě, zaslouží si 68%. Za mě 7,5/10. ()

helloween93

Nebavilo mě to, zejména díky nesympatickým postavám a předvídatelnému ději. Nejlepší na tomhle filmu byl hlas vyšinutého chlapa v rádiu. ()

drankeryth

Toto druhe pokracovanie o Candymanovi je na tom troska horsie oproti povodnemu filmu. Tu uz bola troska upustena akcia, ktorej fakt chyba a niektore sceny mi prisli aj zbytocne predlzovane a film tak stracal na zaujimavosti. Zas tym nechcem povedat, ze by bol film nejaky absolutny prepadak, ale k uspesnemu filmu to ma este poriadny kus dopredu, aby film zabodoval. Film je taka jednohubka na jedno prehltnutie, ktorej by opatovne zhliadnutie filmu uz neodporucal, pretoze uz by to ani cloveka vobec nebavilo znova pozerat. ()

MickeyStuma

Další příběh o tajemném Candymanovi se nese ve zcela stejném duchu. O koho jde a jak se objevuje nám připomene hned úvodní scéna s pochybovačem, který o tom dokonce napsal knihu a osobně ji dokonce i prezentuje. Poté se už rozvine další děsivý příběh, který nenechá všechny zúčastněné na pochybách. Opět je vše náležitě a nenásilně vygradované v nespěchajícím tempu doprovázené tou nejlepší hudbou jaká mohla být zvolena. A protože se jedná o samostatný příběh, vynecháním toho předchozího se nic nezkazí. Byla by to ale škoda. V tomto snímku je přínosem hlavně detailní vyobrazení Candymanova původu. A je to velice přístojné, neboť alespoň o něm už konečně něco pořádně víme. Kdo viděl předchozí snímek, tento ho už nemá čím překvapit. Kvalitou, vyobrazením, temnou atmosférou a vůbec celkovým stylem je naprosto stejný. ()

Rathalos

Candyman prichadza po druhykrat,sice sa mi zdal o nieco krvavejsi,no co sa tyka atmosfery,tak ta bola menej husta ako v jednotke a aj hlavna predstavitelka Kelly Rowan bola menej presvedciva ako Virginia Madsen,chvalabohu,ze aspon hudba ostala v podani Philipa Glassa...:-) ()

panvasik

Opět, jsem velice mile překvapen a dvojka Candymana společně Tonym Toddem naděluje perfektní pokračování, které sice nedosahuje kvalit jedničky, ale ty nestojí ani za řeč. Sice to není ničím moc originální a spíše to jenom pokračuje ve stejných stopách ve kterých začala jednička. Legenda se zrcadlem a 5x vyslovením jeho jména mi připadá pořád dost originální a líbí se mi, že si snad každé pokračování dokáže udělat k tomu něco navíc (i když kvalit u ostatních pokračování není moc znát). Atmosféra sice už taky nešlapala jako hodinky, ale to všechno se vynahradí právě vraždami, kterých není hodně a v tom případě z toho není rutinní slasherová klasická stupidní vyvražďovačka teenagerů. 7/10 ()

helraiser

Parádní pokračování plné atmosféry a krve. Candyman opět řádí a tak je na co se dívat. Vysloveně se opět jedná o lahůdku. ()

Kadas97

Pred pozeraním pokračovania niečoho dobrého mám vždy trošku obavy, že čo sa z toho vykľuje. V prípade Candymana som bol príjemne prekvapený, ako všetko dokopy fungovalo. Mordy podobné ako v jednotke, s jedinou chybou, že nie je skoro nič vidno a sú v podstate stále rovnaké. Soundtrack je jedinečný. Koniec koncov tu máme priemerný horor, ale s ohľadom na to, že je to pokračovanie je to predsa len niečo málo nad priemerom. 6 z 10 P.S. V nejakej PC hre bol tento soundtrack z Candymana a neviem si spomenúť kde. ()

Hellknight12

Včerajšia premiéra. Celkové fajn pokračovanie, ktoré nepoteší ani neurazí. Najlepší herecký výkon je opäť T. Todd ako Candyman. Zvyšné herecké výkony sú priemerné. Pokračovanie príbehu je celkom fajn. Človek sa tu dozvie niečo viac. Celkové hodnotenie za mňa je 60%. ()

Likan7 odpad!

Tahle "hororová" série jde mimo mě. První, už tak nudný díl, je proti tomuhle pokračování hororová lahůdka. Dvojka totiž nemá vůbec. Herce, příběh, atmosféru, hororový scény. Je to jen 90 minut televizní produkce, která, i když poběží v sobotu ve 4 odpoledne, vás zaručeně uspí. ()

IronRocky

Průměrný pokračování skvělého hororu. Nenudil jsem se a jsou zde i silná místa. Škoda jen, že se vytratila veškerá atmosféra. ()

Knor

Pokračování je to velmi slušný, ale není už tak děsivý jako první díl, ten měl takovou dusivou atmosféru. Candyman má velmi dobře postavenou mytologii a samotná ta postava je hlavně díky Tonymu Toddovi dostatečně působivá, takže i přes chatrnější a tuctovější děj je to velmi slušněj horor. ()

honzic

Slabší odvar jedničky, leč trochu vyčpělý, dobré je vysvětlení a záběry Candymana, jak se to stalo, ale jinak je to horší než jednička. Hodnocení: 55 % ()

moviefan4

Vôbec to nie je zlé pokračovanie. Dobrý dej, hercia nápaditosť režiséra. Páčilo sa mi zistovanie nových vecí o Candymanovi. Atmosféra bola slabšia z dvôvodu toho že už som vedel čo alebo kto je Candyman a ako to s nim funguje. Nechutnosti boli dobré a tak isto aj strašidelné scény. 1* strhavam za to že film u mňa nenavodil už taku vzrušujúcu atmosféru akú mi navodlia jednotka. ()

Režisér pro finále Twilight ságy

Režisér pro finále Twilight ságy