Prostoduchý Deuce Bigalow nemá zrovna šťastné období. Přišel o práci čističe akvárií. Jeho vyvolená ho odmítla a práce, kterou si našel na inzerát, skončila katastrofou. Najal si ho totiž mladý gigolo Antoine Lacont, aby mu hlídal luxusní dům a staral se o velké pokojové akvárium. Jenže Deuce hned druhý den nešťastnou náhodou akvárium rozbije. Aby získal peníze na opravu, rozhodne se vydělávat jako gigolo. Jeho první pokusy však nedopadnou nejlépe. O Deuceho potížích se dozví pasák T. J. Hicks a nabídne mu, aby pro něj pracoval. Jeho první kšeft však připomíná horor. Klientem je totiž tlustý černošský transvestita Jabba. Ani další zákaznice nejsou "normální". Jedinou výjimkou je Kate, pro ni ho objednaly kamarádky s tím, že vše má vypadat jako náhodné setkání. Deuce s ní stráví romantický večer, a když vyjde najevo, že má dívka protézu, uklidní ji a něžně se s ní pomiluje. Kamarádkám pak vrátí peníze s tím, že se do Kate zamiloval. Deuce si pomalu vydělává na opravu. Zvyká si na své podivné klientky a přemýšlí, že kvůli Kate této práce nechá. Jenže to už Kate zjistí, jak to bylo s jejich seznámením. (TV Nova)

Tommassi3

"Kdo je tam ?? Slyším hlasy.." - "To jsem jen já a můj přítel !!" - "Opravdu ?? Ale já slyším tři hlasy !!" - "Ta třetí jsi ty !! Je slepá krátce !! Ještě si nezvykla.." ;) ()

moviesfan

Přes mnohé odpady dávám 2*. Striptér umí pobavit. Mě určitě, i když jsem spatřil mnohé situace, které byly už trapné, ale těch naštěstí moc nebylo. ()

corpsy

Zabával som sa skvelo a vedel som do čoho idem. Pre mňa rozhodne nadpriemerná komédia. Kašlem na kritiku. Ja som si to užil. ()

Falcor

Hodnocení sice pro Roba nadprůměrné (opět za to nemůže on, ale pár groteskních míst, kde jsem se i zasmál), leč dojem z děje opět odpadově chutný. ()

Ajinka126

Já si upřímně uvědomuji, že jde o nehoráznou hloupost a kulturní přínos je pod bodem mrazu, ale já jsem se u toho tak nasmála :-D musíte mít na to asi škodolibý smysl pro humor, abyste si to užili :) ()

Marsik

NOVA CINEMA HD - Tenkrát, na přelomu nového tisíciletí, to byl hit. Dneska už je to dost přiblblá hovadina, ale celkem se u toho pobavíte. 66% ()

Kryton

Jedna z mých prvních komedií co jsem v pubertě viděl a musel jí vidět asi stokrát. Nyní už se tolik nebavím. Pořád, ale umí (mě) rozesmát. ()

Lokutus

Zábava, zábava, zábava, zábava!!! Co na tom, že je úchylná až primitivní, pubertální až naprosto stupidní.... Svůj účel plní dokonale.... ()

Korbitch

V pohodě zvládnutá komedie o týpkovi, co chce šneky jen ze spodu akvária :-). Až jsem čuměl, jak dokáže být Schneider pohyblivý. ()

Rosana

Velmi vtipná komedie plná gagů a opravdu kpopukánících okamžiků :))) Nechápu, proč vám to vtipné nepřišlo, jste divný! ()

gogos

Celkem hloupý film s debilním hlavním hrdinou... Ale je to opravdu sranda, a to v komediích jde! Překvapila mě velice vtipná stránka filmu.... ()

blackrain

Deuce je tak trochu smolař. Z práce ho vyhodili. Pak se zdálo, že mu štěstí přišlo vstříc, když ho zaměstnal gigolo Antonio. Ten musí odjet na pár týdnu. Deuce se mu má postarat o dům a o akvárium. Začne si užívat, ale svou nešikovností obrovské akvárium rozbije a má pouze tři týdny, aby dokázal sehnat 6000 dolarů a nahradit Antoniovi škodu. Antonio se samozřejmě nesmí nic dozvědět. Rozhodne se dělat mužskou šlapku. Jeho zákaznice jsou poněkud šokující, ale Deuce je charakter nebo ho spíše lákají rychle vydělané peníze. Z toho vyplývají všechny jeho problémy, do kterých se dostane. Bavila jsem se od začátku do konce. Rob Schneider byl skvělý a takové šílené role mu krásně sedí. ()

kaylin

Já tuhle komedii prostě zbožňuju. Je to strašná hovadina, ale Rob Schneider je tu pro mě neodolatelný a ve své pitomosti neskutečně zábavný. Navíc je vtipná celá zápletka kolem toho, že zrovna on bude gigolo. Jeho zákaznice jsou prostě jedinečné a v českém dabingu je tohle paráda. Směju se i teď, když jsem film viděl poněkolikáté. ()

FilmFan24

Lhal bych, kdybych tvrdil, že jsem se párkrát nezasmál. Ale mám rád úplně jiný typ humoru a filmy tohoto ražení mě zcela míjí... ()