Glee Live! 3D (koncert)

Glee: The 3D Concert Movie

Glee Live 3D

Hudební / Dokumentární

USA, 2011, 80 min

Neviem, či sa to dá definovať ako hudobný film. Povedala by som, že je to skôr akýsi dokument plný pesničiek z glee, ktoré jednoducho zbožňujeme. Plný našich spievajúcich miláčikov a tiež je to dokument o tom, ako niektorých ľudí ovplyvnil tento jedinečný seriál. Tento koncert každého fanúšika zahreje pri srdci a spôsobí mu úžasnú náladu. 100%(11.12.2011)

Koncert sám o sobě je pecka. Výběr písní mi převážně vyhovoval, ale pár kousků bych klidně ještě přidala. Jako fanynka Glee bych uvítala více ze života herců a méně ze života jejich fanoušků. Čekala jsem pocity herců před a po natáčení, záběry z natáčení nebo alespoň rozhovory s lidmi, kteří za natáčením stojí. Potěšila mě účast Gwyneth Paltrow, chyběl mi pan učitel. 4*(15.10.2013)

O Glee si můžete myslet co chcete, ale že se v tom seriálu sešlo tolik charismatických a talentovaných lidí mi nikdo nevymluví. Záznam z koncertu výborný. A mně osobně nevadily ani ty příběhy obyčejných lidí. Sice typicky americké, ale alespoň to dokazuje, že problémy, které ukazuje Glee, řeší plno lidí a seriál je vede tím správným směrem. DJ Obelix to v podstatně napsal nejvýstižněji.(28.12.2011)

• Mr.Ripley

Jsem velký Gleek, ale tohle si více než jednu hvězdu nezaslouží. Odpudivě sestřihané, umělé, příběhy fanoušků "rádoby" že života působí akorát rušivě a člověku jsou ukradené. Hudební čísla samozřejmě neztrácí svůj třpyt a glanc, choreograficky není co vytknout, ale proč dávat tři hvězdy filmu, který na místo vašich oblíbenců (s uhrančivým hlasem) servíruje nechutné menu s cizími strávníky. Nezaslouženě nadhodnocené. IMDB - 5.2!(13.7.2012)

Dechberoucí výkony všech herců/zpěváků, kteří nám ukazují, jak se dá žít, i když jsme každý jiný. Strašně bych si přál, aby více využívali i jiné herce než Amber Riley nebo Heather Morris. Jsou sice úžasné, ale více bych využil nejkrásnější a nejtalentovanější herečku z Glee Diannu Agronovou. Myslím, že film (koncert) o Glee má být hlavně o postavách, ale zde se setkáváme více s fanoušky. Přiznám se, že jsem čekal více rozhovorů s herci a ne slova jako:,,Ahoj jsem gay a lidi se mi za to smějou." Slyšíme to dnes a denně a mám takovou malou novinku... Svět je prostě nespravedlivý ať jste kdo jste vždycky dostanete v životě několikrát na "držku"! Naštěstí jsoue příběhy docela inspirativní a dojemné, takže v tom jakési ponaučení je. Písně i vystoupení jsou excelentní. Loser like me, by si "live" měli vyslechnout naprosto všichni egocentrický lidi. Glee by v civilizovaném Světě mělo být inspirací všech lidí! 5*(15.1.2012)

• - Dianna Agron (Quinn Fabray) musela počas európskeho turné vynechať hneď dve zastávky kvôli chorobe. Boli nimi Londýn a jedna show v Dubline. (Fabrinka)