Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dokumentární snímek zaznamenávající letní turné Glee Live! In Concert! 2011, ve kterém uvidíte nejen hudební vystoupení, ale také fanoušky Glee a především jejich životní příběhy a jak je tento seriál ovlivnil... Glee - multi-generační fenomén, který inspiroval miliony fanoušků, aby přijali své vnitřní já, přichází s jedinečnou událostí - Glee Live! 3D. Vaše oblíbené postavy, hudba i jedinečné kouzlo se vydávají na turné a jejich originální vystoupení je zaznamenáno v tomto dokumentu. Vzhledem k tomu, že koncerty v průběhu celého turné byly beznadějně vyprodané, máte teď jedinečnou příležitost si show vychutnat do nejmenších detailů. Navíc je dokument okořeněn záběry ze zákulisí, kde uvidíte své staré známé Gleeky tak, jak jste je předtím ještě nikdy neviděli. (HBO Europe)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (35)

H34D 

všechny recenze uživatele

Pro fanoušky Glee je tento záznam z koncertu (nikoliv film) jasnou povinností - na velkém pódiu se můžeme hodinu rochnit ve skvělých tanečních vystoupeních našich oblíbených postav doplňěných o čístý zpěv, tak jak to známe ze seriálu (mé nejoblíbenější číslo: Somebody To Love). Přijde mi poněkud trapné, že i živý koncert běží z playbacku, ale budiž, aspoň si můžeme vychutnat profesionální vzhled i na opakované zhlédnutí. Mnohem více mě mrzí minimální pohledy do zákulisí herců, popř. jejich postav. Místo nich jsou jako vsuvky zvoleny přeslazené příběhy "reálných" lidiček, z nichž mě potěšil akorát roztomilý mini-slavík. 7/10 ()

Eawy 

všechny recenze uživatele

Neviem, či sa to dá definovať ako hudobný film. Povedala by som, že je to skôr akýsi dokument plný pesničiek z glee, ktoré jednoducho zbožňujeme. Plný našich spievajúcich miláčikov a tiež je to dokument o tom, ako niektorých ľudí ovplyvnil tento jedinečný seriál. Tento koncert každého fanúšika zahreje pri srdci a spôsobí mu úžasnú náladu. 100% ()

Reklama

drake31 

všechny recenze uživatele

Glee: The 3D Concert Movie je veľkolepé predstavenie ktoré je pochované nezáživným spracovaním. Hovoríte si "Čo ?". Objasním. Koncert sám o sebe je dobrý - skvelé choreografie, vynikajúce piesne ale to v tých prestrihoch je úplná nuda. Pohľady a názory na Glee od "obyčajných" ľudí beriem, ale pchať tam aj ich osobné príbehy to už tak moc neberiem (ak to bolo nahraté a vymyslené tak to už je potom na facku). Glee Concert funguje ako podklad pre inú prácu veľmi dobre, ale sústredene sa na to pozerať ... to by mi nešlo. Ostanem pri soundtracku alebo ešte lepšie pri kompletnej zbierke piesní ktoré odzneli v Glee a na toto rýchlo zabudnem. ()

DJ Obelix 

všechny recenze uživatele

Ač velký fanoušek Glee, plný počet dát nemůžu. A hodně se budu shodovat s komentářem od drake31. Koncert jako takový byl naprosto bez chybičky. Nechybělo mi tam v podstatě nic, všichni ukázali, že umí zpívat a choreo (i scéna) bylo špičkové. Ovšem těšil jsem se na mnohem víc scén ze zákulisí. Místo toho jsme dostali příběhy lidí, kterým Glee změnilo život. Ale mně se to líbilo i tak. Tvůrcům se povedlo na velkém plátně zvěčnit podstatu celého Glee - žít bez předsudků vůči ostatním, pomáhat si a cenit si na sobě toho dobrého. A to je moc důležitý přesah. Takže jediným důvodem, proč jsem nedal plný počet, je ta absence pohledů mezi herce v zákulisí. ()

Mr.Ripley 

všechny recenze uživatele

Jsem velký Gleek, ale tohle si více než jednu hvězdu nezaslouží. Odpudivě sestřihané, umělé, příběhy fanoušků "rádoby" že života působí akorát rušivě a člověku jsou ukradené. Hudební čísla samozřejmě neztrácí svůj třpyt a glanc, choreograficky není co vytknout, ale proč dávat tři hvězdy filmu, který na místo vašich oblíbenců (s uhrančivým hlasem) servíruje nechutné menu s cizími strávníky. Nezaslouženě nadhodnocené. IMDB - 5.2! ()

Galerie (18)

Zajímavosti (1)

  • Dianna Agron (Quinn Fabray) musela počas európskeho turné vynechať hneď dve zastávky kvôli chorobe. Boli nimi Londýn a jedna show v Dubline. (Fabrinka)

Reklama

Reklama