Ani nevim, proč mě to tak strašně bavilo. Byl jsem na tom jednu dobu závislej.. Kdybych musel vyjmenovat co se mi líbilo, tak nevim co říct..:D Asi jen ten příběh. Herci i hudba hrůza.!(8.7.2012)

• Bohemák

Načančané a zmalované snobské dětičky mají vztazíčky a řeší záhadičky. Možná, že jedenáctiletým dětem se to může líbit.(7.9.2013)

Sice je takové až moc televizní (lepší výprava a i víc exteriérů by neškodilo), ale celé je to takové hravé, pro cílenou skupinu ani ne tak hloupé, samotné záhady udržuj napětí. Hodně mi to připomíná ty starší novozélandské a australské seriály pro děti se záhadami.(11.6.2011)

• Reesam

Špatné herecké výkony, ale pěkné kulisy a opravdu hravý příběh. Vlastně takový seriál na odpoledne, když máte chuť si trošku zahrát na detektiva.(31.3.2013)

• Momo_desu

Ani sa nečudujem, že je tu tak málo hodnotení múdry človek sa tomu vyvaroval na základe reklamy.(24.1.2013)

• - Třetí série končí bez finále. Místo toho vznikl speciální díl s názvem "The Touchstone of Ra", v němž se naposledy objevuje Mary Jaffray (Tasie Lawrence) a Victora Rodenmaara (Francis Magee). (ManOfPhoenix)

• - Ve třetí sérii se neobjevuje hlavní postava Niny Martinové, kterou ztvárnila Nathalia Ramos, která se objevila v první a druhé sérii. Její abstence v seriálu je vysvětlena tím, že babičky Niny je nemocná, přičemž ve skutečnosti byly důvodem problémy se školou. (ManOfPhoenix)

• - Když Mara Jaffray (Tasie Dhanraj) říká, že jde do pokoje, jde z kuchyně doleva, avšak měla by jít mírně doprava, protože vlevo jsou klučičí pokoje. (Sokka_)