Reklama

Reklama

Série(3) / Epizody(146)

Obsahy(1)

Seriál sleduje osud osmi teenagerů, kteří byli umístěni do společného domu pojmenovaného Anubis - nese jméno stejnojmenného egyptského boha. Budova z počátku 20. století slouží jako elitní penzion pro studenty ve Spojeném království. (TV Nickelodeon)

Recenze (9)

Sokka_ 

všechny recenze uživatele

Ani nevim, proč mě to tak strašně bavilo. Kdybych musel vyjmenovat co se mi líbilo, tak vlastně nevim co říct..:D Ale o tom to přece je, ne? Užívat si snímek nehledě na to jak velkej shit to je. A Anubise jsem si užíval fakt šíleně. Nebudu v tom hledat nic jinýho. ()

Reklama

gegon10 

všechny recenze uživatele

V dnešní době na první pohled hrozná blbost. Seriál postrádá logiku, herecké výkony a vizuál jsou nic moc, ale mě to přirostlo k srdci. Koukal jsem na to jako malý a potěšilo mě, že jsem nedávno narazil na zdroj, kde ho můžu celý zkouknout. Neříkám, že to patří do mojí topky, ale je to příjemná oddechovka s fajn příběhem na vyprázdnění hlavy. 70% ()

honajz 

všechny recenze uživatele

Sice je takové až moc televizní (lepší výprava a i víc exteriérů by neškodilo), ale celé je to takové hravé, pro cílenou skupinu ani ne tak hloupé, samotné záhady udržuj napětí. Hodně mi to připomíná ty starší novozélandské a australské seriály pro děti se záhadami. ()

Reesam 

všechny recenze uživatele

Špatné herecké výkony, ale pěkné kulisy a opravdu hravý příběh. Vlastně takový seriál na odpoledne, když máte chuť si trošku zahrát na detektiva. ()

Galerie (52)

Zajímavosti (7)

  • Když Mara Jaffray (Tasie Dhanraj) říká, že jde do pokoje, jde z kuchyně doleva, avšak měla by jít mírně doprava, protože vlevo jsou klučičí pokoje. (Sokka_)
  • Třetí série končí bez finále. Místo toho vznikl speciální díl s názvem "The Touchstone of Ra", v němž se naposledy objevuje Mary Jaffray (Tasie Lawrence) a Victora Rodenmaara (Francis Magee). (ManOfPhoenix)
  • V první a druhé sérii se v úvodní znělce objevovalo jméno představitelky postavy Mary Jaffray "Tasie Dhanraj". Ve třetí sérii se však v úvodních znělkách objevuje "Tasie Lawrence", a to z  důvodu, že si herečka pozměnila pravé jméno na umělecké. (ManOfPhoenix)

Reklama

Reklama