Ani nevim, proč mě to tak strašně bavilo. Kdybych musel vyjmenovat co se mi líbilo, tak vlastně nevim co říct..:D Ale o tom to přece je, ne? Užívat si snímek nehledě na to jak velkej shit to je. A Anubise jsem si užíval fakt šíleně. Nebudu v tom hledat nic jinýho.(8.7.2012)

• Carol Pifková

Ani sa nečudujem, že je tu tak málo hodnotení múdry človek sa tomu vyvaroval na základe reklamy.(24.1.2013)

Sice je takové až moc televizní (lepší výprava a i víc exteriérů by neškodilo), ale celé je to takové hravé, pro cílenou skupinu ani ne tak hloupé, samotné záhady udržuj napětí. Hodně mi to připomíná ty starší novozélandské a australské seriály pro děti se záhadami.(11.6.2011)

• Bohemák

Načančané a zmalované snobské dětičky mají vztazíčky a řeší záhadičky. Možná, že jedenáctiletým dětem se to může líbit.(7.9.2013)

• Reesam

Špatné herecké výkony, ale pěkné kulisy a opravdu hravý příběh. Vlastně takový seriál na odpoledne, když máte chuť si trošku zahrát na detektiva.(31.3.2013)

• - Třetí série končí bez finále. Místo toho vznikl speciální díl s názvem "The Touchstone of Ra", v němž se naposledy objevuje Mary Jaffray (Tasie Lawrence) a Victora Rodenmaara (Francis Magee). (ManOfPhoenix)

• - V první a druhé sérii se v úvodní znělce objevovalo jméno představitelky postavy Mary Jaffray "Tasie Dhanraj". Ve třetí sérii se však v úvodních znělkách objevuje "Tasie Lawrence", a to z  důvodu, že si herečka pozměnila pravé jméno na umělecké. (ManOfPhoenix)

• - Když Mara Jaffray (Tasie Dhanraj) říká, že jde do pokoje, jde z kuchyně doleva, avšak měla by jít mírně doprava, protože vlevo jsou klučičí pokoje. (Sokka_)