Sice je takové až moc televizní (lepší výprava a i víc exteriérů by neškodilo), ale celé je to takové hravé, pro cílenou skupinu ani ne tak hloupé, samotné záhady udržuj napětí. Hodně mi to připomíná ty starší novozélandské a australské seriály pro děti se záhadami.(11.6.2011)

• Bohemák

Načančané a zmalované snobské dětičky mají vztazíčky a řeší záhadičky. Možná, že jedenáctiletým dětem se to může líbit.(7.9.2013)

• Reesam

Špatné herecké výkony, ale pěkné kulisy a opravdu hravý příběh. Vlastně takový seriál na odpoledne, když máte chuť si trošku zahrát na detektiva.(31.3.2013)

Ani nevim, proč mě to tak strašně bavilo. Kdybych musel vyjmenovat co se mi líbilo, tak vlastně nevim co říct..:D Ale o tom to přece je, ne? Užívat si snímek nehledě na to jak velkej shit to je. A Anubise jsem si užíval fakt šíleně. Nebudu v tom hledat nic jinýho.(8.7.2012)

• Carol Pifková

Ani sa nečudujem, že je tu tak málo hodnotení múdry človek sa tomu vyvaroval na základe reklamy.(24.1.2013)

• - Ve třetí sérii se neobjevuje hlavní postava Niny Martinové, kterou ztvárnila Nathalia Ramos, která se objevila v první a druhé sérii. Její abstence v seriálu je vysvětlena tím, že babičky Niny je nemocná, přičemž ve skutečnosti byly důvodem problémy se školou. (ManOfPhoenix)

• - Herci Eugene Simon a Francis Magee si společně zahráli také v seriálu Hra o trůny (od r. 2011). (Blackhand47)

• - V první a druhé sérii se v úvodní znělce objevovalo jméno představitelky postavy Mary Jaffray "Tasie Dhanraj". Ve třetí sérii se však v úvodních znělkách objevuje "Tasie Lawrence", a to z  důvodu, že si herečka pozměnila pravé jméno na umělecké. (ManOfPhoenix)