Luxusní komická oddechovka o Američanech tak, jak všichni myslíme a víme.. Zpočátku brutální kritika populismu a všeho spojeného s volbami, tupost obyvatel USA, posléze se v příběhu zračí i slušivá pointa, která je vyšperkovaná podstatou. :-))(9.7.2013)

• Mariin

Rovněž viděno ve Student agency v nouzi největší, kdy nebylo na vybranou. Na to, že se film pouští "všem za bílého dne" docela vulgární a nechutný, a zároveň pramálo vtipný. Použiji v tomto případě jeden výraz, odposlouchaný od mladší generace: vopruz!(8.6.2014)

Jay Roach si tento rok strihol dva filmy z politického prostredia. V Prezidentských volbách sa pozrel na tému vážnejším a serióznejším spôsobom a vznikol film hodný pozretia. O Pr(e)dvolebných sľuboch ( ozaj originálny slovenský názov ) sa to už jednoznačne povedať nedá a hoci chápem režisérovu potrebu "vyblázniť" sa na politikoch, humor nie je pre každého. Hraničí s boratovsko-diktátorským prístupom, hoci netlačí na pilu až takým spôsobom ako Cohen. Táto brutálna satira na politické voľby a sľuby s tým súvisiace má kompaktný dej ( na rozdiel od Diktátora ) a pohybuje sa na hrane únosnosti, kde hlavne stredná časť ide do extrému. Ale zrejme to bol zámer, ako inak sa dá od srdca vysmiať politikom, ktorých spôsoby súbojov sú pre obyčajného človeka desivé, ale v mnohom pravdivé. Film si nedáva servítku pred ústa a do morku kostí odhaľuje praktiky zadubených kandidátov a ich bezcharakterných sponzorov. Určite je podobný film potrebný, nech politici vedia, na čom sa ľudia smejú. Lenže pokým majú ľudia svoju zábavu, politici a ich mecenáši majú peniaze a moc. Lebo ak sa tento film skončil ako rozprávka, realita je iná. Nič to, ja som sa na tejto kampani pobavil. Ale mohlo to byť ešte lepšie...(25.10.2012)

• SexyAjinka

Úplná kravina hodna tak 40%. Určitě si od toho neslibujte nějaký hlubší humor nebo dokonce originalitu. Byla to nuda a klišé celou dobu filmu.(24.2.2013)

Velice příjemná komedie S dvěmi vynikajicími komiky. Není to sice nejlepší komedie roku, ale je jedna z těch lepších. Verdikt ? příjemná podívaná s výborným humorem, super scénkami a vynikajícími herci. 70%(24.10.2012)

• - Natáčanie prebiehalo v americkom meste New Orleans v štáte Louisiana. (Darkage)

• - Snímek satirizuje aféru, v níž bratři Kochové ovlivňovali politika Johna Edwardse. (chelseaman22)

• - Labradory a retrievery sú vo filme predstavené ako typické americké psy, avšak labradory pochádzajú z Kanady a retrievery zase z Veľkej Británie. (vander19)