Když sedmnáctiletá Taylor dostane od matky k narozeninám vlastní počítač, je štěstím bez sebe a s vidinou svobody a nezávislosti se učí proplouvat vodami internetu. Záhy ovšem zjišťuje, že internet s webovými stránkami a online lidmi umí být stejně zákeřný jako moře plné žraloků. Netrvá dlouho a Taylor se musí potýkat s prvním projevy šikany. A to ještě netuší, že věci zdaleka nedošly do extrému.
Film je součástí kampaně "Rally to Delete Digital Drama", jejímž cílem je odstranit šikanu jak na internetu, tak v reálném životě. 5. července 2011 ji ve spolupráci s časopisem Seventeen Magazine odstartovala americká televize ABC Family. (alyssa18)

Veronis

Velmi dobrá podívaná, která nenudí ani minutku. I když jsem se sama do situace, v jaké se ocitla hlavní hrdinka, nikdy nedostala, tak je mi toto téma blízké. Možná je to proto, že mi je 18 let a na podobných stránkách také nějaký ten čas strávím a leckdy se až pozastavuji nad tím, co někdo může ze své klávesnice vůbec dostat. Každopádně na Emily a její herecké výkony se krásně kouká a určitě nejen u mne si po tomto parádně šplhla. Jen mě trochu zklamal přeameričtělý a přehappyendovaný konec. Ale jinak palce hore. ()

FoF.eR

Film mi byl doporučen...myslel jsem že to bude nějaká blbost, ale překvapilo mě to! Nikdy sem netušil jak to může být hrozné...Do hlavní role sem se tak vžil že když byla na dně byl sem na něm i já. Překvapilo mě to a tomuhle filmu nemůžu nic vyvrátit. Emily Osment touhle rolí u mě zabodovala, zahrála to tak skvěle že se na film dívám už asi po 15.!! ()

R.K.

Moc jsem od Emily neočekávala, ale zabodovala u mě na plné čáře! Celý děj je naprosto úžasný a ani před koncem není jasné jak film dopadne, což se moc často nevidí. ()

sara93

Film má dobrý námět i myšlenku . Děj byl v pohybu , takže se aspoň něco dělo , ale moc to tam přeháněli . Téma dobré , ale přehnané reakce . Jinak herecké výkony suprový . ()

CZmaggieCZ

Určitě si už zaslouží 3* za myšlenku, kterou nese. Další hvězdičku za Emily, která dokázala hrdinku velmi věrohodně zvárnit. ;-) ()

DDCC

Drsný film, který bolí.. každá minuta, co Taylor prožila pod šikanou, byla jako hodina v reálu (teď nechci říct, že se ten film táhne), ale chci ocenit, jak neuvěřitelně to Emily Osment zahrála. Tento film, by se měl promítat povinně v každé škole. Když jsem to viděl poprvé, celý víkend jsem z toho byl nesvůj, protože jsem viděl, že někdo to měl v životě a v mládí horší, než jsem to měl já. Takže vím, co to obnáší.. a taky nemožnost Taylor při sledování byla děsivá a vzkličující. Teď jsem vypsal všechny své pocity. Jsem rád i za konec filmu. Né tak úplně happy-end, i když to skončilo dobře. Já nemůžu jinak než 5*! ()

Jitussh

Film je inspirován pravdivým příběhem Megan Meyerové a ukazuje jak je šikana na internetu nebezpečná. Megan byla jedna z obětí, díky které se v Americe začala kyberšikana brát jako závažný čin. Pro mě to byl film na takové to nudné odpoledne, ale na scénu kdy Emily (Taylor) sedí před počítačem a má svůj monolog, jsem potřebovala několik kapesníčků. Hlavně mě zasáhl původní příběh, který jsme na střední škole měli v rámci přednášky o šikaně. Takže za mě 4 hvězdy ()