• Painkaa
  ****

  Zaujalo mě to hned, i když bych ráda věděla jak probíhal konkurz před vybráním oněch dvanácti finalistů, nejdřív jsem totiž narazila pouze na hudební videoklipy a postupně jsem se dostala k seriálu, věděla jsem tedy i kdo vyhraje, vzhledem k tomu že Lindsay už v Glee díky vítězství byla a na další výherce se můžu těšit. Absolutně sdílím jejich radost z příchodu jedné z celebrit, Daren i Idina byli na začátku naprosto okouzlující a dala bych nevím, co abych je taky směla vidět o:) Z hudebních čísel na internetu jsem si ovšem o postavách vytvořila úplně jiné mínění o jejich povahách a stále mě ten seriál překvapuje, taneční čísla jsou zajímavá i když chvílemi nudná a zdaleka né moc těžká, skoro o nikom bych nedokázala říct, že je skvělý tanečník, zvláštní, věřím, že mezi 40 tisíci zájemců by se asi našli dobří tanečníci i zpěváci zároveň, pěvecky je na tom každý jinak, každý moc dobře. Sdílím názory producentů a všech těch lidí kolem, kteří si tam vyměňují názory ohledně finalistů. Fandím Cameronovi, má obrovské charisma a je vskutku kouzelný, Lindsay má nadherný hlas a je šíleně osobitá, pár dalších favoritů bych ještě měla ale výsledek už stejně každý, kdo se díval, zná :)) 4* protože na Glee to nemá.(30.11.2011)

 • Sinn
  ***

  Vlastně ani nevím proč, ale bavilo mě to mnohem víc než samotný seriál. Vlastně asi vím proč...Glee je umělý a přehnaný svět, což mě trochu irituje, ale pořád je to seriál. Tady se nám tu příšernou přehnanost snažili narvat jako pravdu pravdoucí, protože ano, každé Glee děcko má nějakou tu příšernou bolístku, ze které se díky téhle supr trupr šou může vyzpívat! A tomu se dá smát ještě mnohem mnohem lépe. Naprosto geniální. A kdyby Lindsay nebyla tak laciná herečka, možná bych jim to i sežrala...no asi ne. Taková parádní freakshow se vážně jen tak nevidí...(8.1.2012)

 • Destinytte
  ***

  Asi jediná reality show, která mě kdy bavila. Mám ráda Glee, tohle pro mě bylo pouze něco na vyplnění času při čekání na další díly seriálu. I přes to, že vždycky celý týden shrnou do čtyřiceti tří minutového dílu, tak máme šanci poznat účastníky opravdu blízce, protože právě při pracování na zadaném úkolu, poznáváme jejich vlastnosti, slabosti a přednosti. V první sérii mě zaujal Damian McGinty, který mě na konci nezklamal. Vůbec zakončení bylo napínavé a dojalo.(31.7.2012)

 • Brygmi
  ****

  TGP je hlavně zajímavý tím, že se na něm podílí tým okolo Glee - takže soutěžící vybíral castingový ředitel, pracuje s nimi seriálový chereograf (úžasný Zach Woodlee), mihne se tam dokonce i Brad se svým pianem. Závěrečné (občas poněkud bizarní) slovo má samozřejmě Ryan Murphy. Projektu jde mnohé vyčítat – nešlo do toho moc peněz, videoklipy jsou občas spíše směšné, mentorování vedlejších postav z Glee zbytečné, nechat soutěžící zpívat písničky, které už v Glee zazněly je taky kontraproduktivní... Nicméně soutěz jako celek funguje – je to nahlédnutí do toho, jak vzniká samotný seriál (ačkoliv v osekané a občas reality show manipulativní verzi – viz Matheus a jeho košile či fake Lindsay), velmi dynamické a hlavně účastníci jsou prostě výborní, a to nejen pěvecky. Moji favoriti první série: Marissa von Bleicken, Cameron Mitchell, Lindsay Pearce. Druhá série je paradoxně zábavnější než třetí série Glee. Oblíbenci (po dvou dílech): Abraham Lim, Charlie Lubeck, Dani Shey.(22.7.2011)

 • DJ Obelix
  **

  Jako výplň mezi druhou a třetí sérií Glee (kde vítěz získá vedlejší roli na 7 epizod) příjemné zpestření, ale nečekejte, že si z toho "sednete na prdel". Favoritku mám jasnou a budu sledovat, zda se skutečně do Glee dostane, ale trochu mě mrzí, že už tam zazněly 2 písně, ve které jsem doufal, že je uslyším přímo v Glee... --- Snižuji konečné hodnocení na 2 hvězdy, protože tím výsledkem to skutečně pohřbili...(24.6.2011)

 • - Vítěz této soutěže si zahraje v sedmi dílech seriálu Glee. (..Lucas..)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace