Pařmeni

• Austrálie A Few Best Men (více)

Bláznivá komedie o ženichovi a třech svědcích, kteří se vydají na cestu do australského vnitrozemí na velikou svatbu. Svérázní svědkové se postarají o řadu skandálních situací a zažijí na vlastní kůži význam fráze "v dobrém i ve zlém". Ztřeštěný příběh je klasickou ukázkou komplikovaných vztahů ženichových přátel s rodinou nevěsty. Rodinná pouta jsou silnější, ale stejně neodbytní jsou i Davidovi přátelé... (oficiální text distributora)

PORTER44

Kámoši k nezaplacení kteří jedou jednomu z party na svatbu do Austrálie,jenže cestou se zastaví koupit si nějaké hulení a pak všechno začne.Řada nečekaných příhod kvůli ztřeštěným kámošům málem zkazí celou svatbu.Docela vtipné a zábavné scény,hlavní atrakcí asi byla ovce která sežere na co přijde včetně koksu. ()

fibur84

Vtipnější komedii jsem dlouho neviděl, po shlédnutí mě bolela bránice :-) Nejlepší postava byl rozhodně višinutý magor, kterému svědci ženicha sebrali kokain. Pokud se chcete od srdce zasmát, tak doporučuji. ()

andy60

Celý film jsem marně čekal na okamžik, kdy konečně vybuchnu salvou smíchu. Nedostavila se, zato trapných pokusů bylo spousta, stejně tak nezáživných dialogů. ()

TheKesh

Originalita sice na úrovni 0, ale pro mě příjemné australsko-britské balení tomu dává něco navíc. Humor se pohybuje někde ve stylu základní školy, i přes to ale dokáže slušně pobavit. Jo, zkrátka jsem se smál ;) ()