Hranaři

Ve filmu sledujeme osudy dvou podnikatelských manželských párů, manželů Hložových a Slámových, které si rozhodně nemohou na nic stěžovat. Manželky vedou společně agenturu s hosteskami, Sláma má stavební firmu a Hlož zase bezpečnostní agenturu. Sláma se rozhodne získat stůj co stůj velkou stavební zakázku a zatáhne do toho i nic netušícího kamaráda. Proti Slámovi však stojí Spolek pěti, kterým sekunduje radní s přezdívkou Lulu. Sláma se rázem ocitne ve světě sledování, odposlechů, nedůvěry a nevyjasněných vražd. Atmosféra mrazivě houstne, nikdo nikomu nevěří. Hlož bojuje o záchranu přítele Slámy a poté vezme spravedlnost do vlastních rukou. Vše zpovzdálí sleduje podivný pan Bishop. Proč asi? (TV Nova)

Jiri9

Bylo to takové celé divné. Ani nevím jestli mě to bavilo nebo ne. Langmajer se mi tady vůbec nelíbil. Třeba to byl úmysl. Ale jeho přehrávání bylo moc. Scéna s děvkou a mobilním telefonem byla mimo mísu. Když to chtěli udělat neměli se bát ukázat vše. Ne jen omotanou kravatu kolem hlavy a telefon u ucha. Všeho všudy velká nuda. Nic mě na tom filmu nezaujalo. Ani vlastně nevím jestli mohlo nebo mělo. Jediní kdo stál za to byla Brožová se zajímavou barvou vlasů a pan Tříska. ()

lex85

Hranaři se snaží svést na vlně filmů jako Kájínek a Sametoví vrazi ale zoufale až komicky jim utíká film mezi prsty. Když je od začátku všechno špatně tak to nezachrání ani dnes již lidové téma spojení politiky a mafie. ()

pbitch odpad!

Žena za pultem je proti tomuhle realistický příběh. Klempa si dal asi moc matroše, když sepsal něco tak hloupého, nebo možná spoléhal na imbecilitu konspiračních teorií nakažené části populace, ale ani tak neměl dost koule, nebo intelekt aby se dostal trochu dál (nebo hlouběji). Casting zařizoval mág! Sehnal hromadu dobrejch herců a předhodil je režii, která měla za cíl jejich talent zahodit a zadupat, hrůza. No a do toho hudební exhibice Merty, která má za cíl být hlasitější něž mluvené slovo. Bída, bída, bída. ()

zmirix

Spousta chyb.Postavy nemají žádný život a tak důvod jejich konání si tudíž musí divák domyslet.Možná to byl záměr ale do půlky filmu jsem jaksi netušil vůbec o co jde.Jediné co jsem vytušil je ,že ti špatní se utkají s naprostýma sviněma což se nakonec ukázalo jako fakt. No dal jsem tři hvězdy za odvahu a s jedním okem zavřeným. ()

Widlicka4

Po druhém shlédnutí jdu nakonec ze tří hvězdiček na dvě. Ve snaze ukázat, jak jsou naše životy nicotné, se semele všechno zlo dohromady a ještě se to zabalí do bombastického obalu, což ale ovšem nevytvoří bombastický film. Všemocná ruská rozvědka nás zavádí někam do padesátých či sedmdesátých let, američtí agenti jsou spíš přání otcem myšlenky a mají naznačit, že jsme jakože důležitá země (nejsme), podvody se zakázkami tak z poloviny devadesátých let - a přitom se to má odehrávat v roce 2011 nebo kdy, nájemní vrazi na letišti, to jsme zase někde v Latinské Americe, a tak by se dalo pokračovat... A moc bych si nebyl jist ani tím, že se kmotři takhle hromadně pravidelně schází na vínko, když mají dlouhodobě jasně vymezená svá teritoria, do nichž si vzájemně nezasahují - i ti kmotři jsou mezi sebou konkurenti, aneb jak se lidově říká, silnější pes mrdá - a psi, co chtějí mrdat, spolu nechodí lovit do lesa... Tak aspoň díky bohu za výborného J. Langmajera! ()

Moravpat

Ne...ne...neeee...teď bych tu mohl dalekosáhle vyjmenovat všechny atributy, které z tohoto shitu dělají ultrahypershit, ale to nemá cenu, neboť bych mohl napsat dílo o rozsahu, který předčí všechny díly Harryho Pottera. Tudíž mé jediné hodnocení je....SHIT!. S pozdravem, Paťák. ()

rhodos

Tak tenhle rádoby český pokus o thriller se vůbec nepovedl. Nejhorší český film ve všech ohledech za několik let. Hvězdička je pouze za neodolatelného Jiřího Korna, který si famozním způsobem vystřihl roli tiskového magnáta. ()

Herrydos

Film který měl obrovský potencionál a u kterého se sešlo tolik dobrých českých a slovenských hereckých es a vše vyšlo na prázdno. Příběh se do intrik odposlechů a kdoví do čeho ještě tak zamotá že se divák dokonale utopí. Je vidět že tvůrci chtěli točit západním stylem což je ještě více potopilo. Takhle zbabraný potencionál u českého filmu jsem ještě snad neviděl toková škoda. 3* jednu za herce druhou a třetí za snahu. ()

stanslon odpad!

Hranaři - Dramatická komedie o čestném STBákovi a nepoctivých podnikatelích. Scénář poetický textař Oto Klempíř a rádoby scénárista Jiří Hubáček. Režie nějaký Made Man Zelenka . to jsem se zase dal nachytat na jméno a on to byl Tomáš, nikoli Petr. A na tuhle kokotinu (s odpuštěním). Tohle snad dokáže ocenit pouze "movie", svou všeobjímající myšlenkou. Musí se ale hluboce vcítit. ()

Naive

Thriller po česku... ani nevím,proč jsem filmuj dala 1*, asi proto, že tam hrálo dost mých oblíbených herců nebo co ... ()

eexDon

Für mich - 55%, - /trapný, nudný a brutálně nevyužitý herecký potenciál/, + /Saša aspoň hezky vypadal a dožil se konce filmu, závěrečná akční pasáž - dejme tomu, aspoň v závěru se něco dělo/, hodnocení - trapný pokus o českej mafiánskej filmeček, ještěže to nebylo delší, tohleto se teda silně nepovedlo ()

Lew.Ashby

"Láhev bílého prosím" padne ve filmu a pár vteřin na to si připíjí skleničkami červeného. Nebo Kateřina Brožová mluví o nočním letu tryskáčem a následně vidíme jednovrtulové letadlo. A asi tak by se dal popsat celý film. Rádoby private jet, ale ve skutečnosti napůl kluzák a napůl rogalo. Ve filmu hraje každý (opravdu každý), kdo na scéně "televizní zábavy" něco znamená a nejvíce "hraje" Langoš, kterému se asi nikdo nezmínil, že by chtěli, aby to vypadalo jako politický thriller, a tak tam Jirka marně čeká na Batmana v roli českého Jokera (nebo co to mělo znamenat???). Srovnání s Nahotou na prodej je velice trefný a ani tohle nepovažuju za úplnou ztrátu času. Proto 2 hvězdy. PS: Jen na to nikdo nekoukejte s očekáváním seriózního thrilleru!!! ()

vencap36

Nikdy jsem neodcházel s kina nasranější než tady. Na zdejší hodnocení jsem se podíval asi půl hodiny před odchodem do kina a to byla asi chyba největší. Některý naše seríály sice mají přes tisíce dílů, přitom by stačila třeba 100 minutová stopáž, ale tady to mohli opravdu natáhnout na více dílů. Podle tématu jsem čekal pecku, herci pomalu první liga, ale nelogičnosti, obsazení postav, to mě tedy zklamalo až moc. V rolích drsňáků to teda nesvědčilo nikomu ani Etzler, Dejdar, Langmajer, Postránecký, Saša, snad nikomu to tady nesedlo. Jedinej "Chlap" v tomhle filmu byl Vladimír Kratina a ten se jen mihnul. Filmy o lobbistech se hrají každý den ve večerních zprávách na čt1 a vlastně i jinde. Opravdové zklamání ()