Přes den je Abby Russell oddanou zdravotní sestrou, které byste klidně svěřili vlastní život. Její skutečné poslání však začíná až v noci, kdy pomocí svých ženských zbraní láká nevěrné muže do pasti, aby se jim krutě pomstila. (oficiální text distributora)

jonyyy

Až amatérsky béčkové, ale na druhou stranu to má takovou zvláštní artovou, erotickou atmosféru, že až skoro tvůrce podezřívám, že se přesně o tento výsledek pokoušeli. Postava hlavní hrdinky je opravdu unikátní zjevení. 70 % ()

JASON_X

Žena, jejíž jméno je mnohem víc sexy, než její podivný silikonový obličej - to je prosím Paz de la Huerta. Taky její herecký netalent je výrazně větší, než její talent - mluví, chodí a tváří se jako zastaralý android. Každopádně ale u filmu tohohle druhu to vůbec nevadí - figuru má parádní, bobra oholenýho, teatrální kroucení prdelí jí jde výborně a tyhle její hodnoty jsou pro roli lesbické a psychopatické vraždící sestřičky bohatě dostačující. A o čem že to vlastně je? No přece o lesbické a psychopatické vraždící sestřičce. Skvělá relaxační oddechovka, kříženec lobotomizovaného softeroťáku ze série Playboy Late Night a béčkového thrilleru, z mojí strany tedy samozřejmě naprostá spokojenost. ()

oLí

Tahle sestřička je ale pěkně vykutálená ču*ka :) ... docela fajn krvavá a vtipná záležitost ( hlavní hrdinka je nebezpečně atraktivní a totální magor - super kombinace ). 6/10 ()

Morholt

Chachá, to byla ale blbost. Ale marná sláva, byl tu jeden vynikající nemocniční masakr se spoustou krve a nahatý holky. Mam rád krev i nahatý holky. Hlavní představitelka nebyla sice žádná krasavice a v jistých momentech byla mimořádně odpudivá, ale od krku dolu to byla paráda a to je důležitý. Sice je škoda, že toho gore nebylo víc, protože tohle si o to vyloženě říkalo, ale co. Na jedno pobavení to bylo tak akorát. 60% ()

cjmafia

Masakr v nemocnici skvělý, ale to je asi tak vše. Jinak se jedná spíše o podprůměrný snímek z velice nesympatickou Paz de la Huerta. Pokud chtece kvalitnější snímek z tohoto prostředí šáhněte radši po American Mary. 4/10. ()

corpsy

To, že je Paz de la Huerta sexuálna mašina, je bez pochýb. To, že nevie hrať, takisto. Mať tak väčší ( herecký ) talent, bola by spravila z tejto klišovitej a pekne krvavej story, výbornú žánrovku. Tak nám neostáva nič iné, len sa kochať jej dokonalým telom. Čo je v tomto prípade trošku málo. ()

Astaroth12

Príbeh to bol velmi zaujímavý.Je to o zdravotnej sestre ktorá vraždí pre ňu neverné svine ako predloha super,aj keď takých podobných filmov je už dost na filmovej scéne..Ale už tento film tak super nebol,scenáristicky totálne zlyhal vo všetkých bodoch.Nahoty tam bolo naozaj požehnane ale keby aspoň hlavná predstaviteľka Abby bola sympatickejšia tak by sa nato dalo aj pozerat,ale bola riadne škareda a veľmi neprijemný pocit som mal z nej.Jedine sympatickou herečkou bola K.Bowden s nou bol film troška príjemnejší.Podobný film je American Mary ale ten ma bavil o dosť viac.Skoro žiadne napatie až na to finále ktoré bolo riadne krvavé a umieralo všetko čo bolo na blízku,ale dobrý dojem to už nezachránilo ()

hous.enka

Už od prvních deseti minut bylo jasné, že tenhle film se mi bude líbit - miluju tenhle styl humoru. Abby je svým způsobem taková pin-up girl se sexy podvazkami, naditým hrudníkem (prádlo často sundavá a před kamerou se promenuje tak, jako by to bylo to nejpřirozenější, co může být), krásnými plnými rty a skelným přezíravým pohledem. Je sexy, chová se sexy a - proboha! - ona i sexy mluví. A pak tu jsou muži, s nimiž (a s pár ženami) se musí Abby vypořádat. A dělá to tak... tak nějak po svém. Scéna v pitevně, kdy v bílé podprsence (pouze v bílé podprsence) chodí kolem horké kaše skvěle vystihuje celý film. Mně se Nurse 3D hodně líbila a bezpochyby to bude zejména díky výkonu Paz de la Huerty, protože její Abby byla prostě výborná. Nečekejte žádný komplikovaný děj nebo silnou zápletku. Jen se bavte tím, co vám Paz servíruje. ()

ledzepfan

Zářný příklad toho jak tuctový scénář vytáhne z šedi jeden pár cecků a prdelka.. Protože to co tu Paz předvádí je extrémní definice "tělesného herectví". Sama o sobě je to taková -v obličeji podivně nateklá- panenka s nádechem něčeho plastového, ale co si budeme říkat-ví jak se správně zavlnit, čím zakroutit a co vyšpulit tak aby to mělo ten správný efekt.. Když to navíc podtrhne nevtíravá ale rafinovaná kamera, může být ten příběh sebeblbější a tuctový, ale stejně to bude ve výsledku nadprůměrná podívaná..... Zajímavý film. ()

Zayl

Tahle sestřička má sklony k poněkud netradičním lékařským praktikám, z nichž je cítit chtěně přestřelené násilí a nahota. To jsou jasné předpoklady pro solidní béčkový kousek, který navíc dobře uplatňuje svůj dráždivě voyeristický vizuál a sem tam se nebojí ukázat ani pěkně vypadající vraždící momenty. Nurse 3D ve výsledku působí svěže a i přes chatrnou zápletku zvládá bez problému udržet pozornost. Jasně, po dějové stránce nic extra a nelogičností je taky na tucet, ale jako žánrová jednohubka, proč ne. ()

maddy

Od tohto nemohol nikto očakávať serióznu filmárčinu. Stačí pozrieť na plagát, trailer, obsadenie, režiséra a „kvality“ sú vopred jasné. Príbeh o vraždiacej sestričke plný nahoty (a to som Vám teraz skutočne vyspoileroval kompletne celú story), v ktorom sa ohavne škaredá Paz de la Huerta prezentuje ako vyslovene tá najsexi kosť na planéte, či pomaly v celej galaxii, a pritom predvádza ten najhorší, najotravnejší, najnedôveryhodnejší a prekvapivo, aj napriek tomu, že niekoľko krát ukáže bobra, aj najmenej vzrušujúci herecký výkon v rámci hororu v tomto storočí. Úprimne som jej neveril ani len jedno zavrtenie zadkom. A neverím, že to bolo akokoľvek zámerne. Je to jednoducho nepríťažlivé poleno! Ale keď už nič iné, aspoň kvôli tomuto sa tento, ehm, horor oplatí vidieť. Je tú zle úplne všetko: od réžie, cez scenár, po herecké výkony, ale je to pomerne prekvapivo taká podvratná zábavka, na ktorú sa celkom dobre pozerá a nad tou demenciou sa po celý čas veľmi slušne zabáva (aj keď snímok rozhodne nie je taký zámerne vtipný ako sa prezentuje), ale hľadať v tom akékoľvek kvality nie je možné. Takže vyššie hodnotenie v žiadnom prípade. ()

javak810i

Amatérsky působící pokus o "slasher" béčko, které se na horor drží až moc při zemi (akce se pořádně dočkáme jen ke konci) a na rovině dramatu/thrilleru působí nevěrohodně díky slabému scénáři a toporným hereckým výkonům. Ale koho by to zajímalo, když se můžeme celou tu dobu dívat na přednosti Paz de la Huerty a Katriny Bowden :D. Dávám slabé 2*. ()

kaylin

„Nurse 3D“ nepovažuji rozhodně za špatný film, ale na to, jak dlouho se o něm mluvilo a připravovalo se jeho vypuštěním, výsledek je takový celkem průměrný. Ano, je to odvážné v tom, jak se zde hlavní hvězda předvádí, ale brát tohle jako tahák na celý film, to mi prostě nestačí. Paz mi nesedla, prostě mě odpuzovala. Katrina Bowden pak jen ukazuje, že pořád bude stejná blondýna ve všech filmech. ()

honajz2

Chvílemi je to dobrá komedie a rozhodně by se mi líbilo, kdyby tak byl koncipován celý film (přece jenom, radikální feministická superhrdinka vůbec není blbý nápad), protože jenom jako horor to za moc nestojí. Je to celkem nudné a Paz de la Huerta tu nepěkně přehrává. Ale stejně nechápu, proč ji režisér dal hlavní roli, ona sexy fakt není, hlavně ten ksicht má strašný. Ale asi přehrávala schválně, nevím, v Enter the Void mi přišla dobrá. Některé krvavé scény jsou ale povedené, to musím uznat, ale ani tak to moc nezachraňují. Mohlo to být lepší. Silné 2* ()

Havaj8

Tenhle slasher celkem pakárna, sice to trošku psycho příběh mělo, ale nic hlubšího. Hlavní aktérka, jak už bestlama podotknul v potitulkový scéně, nebyla žádná kráska, ale zřejmě jde o gusto, to už bych si v tý roli uměl představit tu sexy blondýnku na svádění. Ale konečná řežba v nemocnici byla slušná, toť vše, na horor toho bylo málo.. ()

Rodriguez

Vyber si jednu školačku a připrav ji na vše co ji v životě čeká. Bude se ti jednou hodit do party. Jenže to učitelka netuší, že nebude povolná a loajální jak si původně představovala. Nyní je pro ní nečekanou hrozbou a tak musí z cesty... 60% ()

dubinak

Velice miloučké překvapení. Na Nurse jsem čekala dlouhý čas. Po zhlédnutí traileru jsem byla nadmíru vykolejená spíše ve špatném slova smyslu a kroutila hlavou z provedení a z podstatné odlehčenosti. Taky z toho jak neuvěřitelně je hlavní herečka s exotickým jménem děsivá a jak drsně přehrávaně se musí vyjadřovat. Čekala jsem něco úplně jiného a dostala jsem něco úplně jiného. Tentokrát to byla trefa do černého a tím víc mě překvapilo, jak mi toto dílo bylo schopné udržet oči přilepené na obrazovce po celou stopáž a odlepit je až po skončení titulků. Paz de la Huerta není žádná stydlivka, příčemž je velkým lákadlem hlavně asi pro mužskou stranu. Naštěstí nám Paz neukazuje jen svoje dokonalé křivky, ale i to, že umí zahrát velmi charakteristickou a chladnou záporačku. Ve filmu je hodně chytlavých soundtracků, které jsou vesměs pozitivní i při krvavých scénách, což už o něm něco vypovídá. Vizuál taky moc pěkně udělaný. Osobně mi to částmi připomínalo American Mary. Nurse je ovšem pojatá jako taková přehnaná relaxační hovadina. Ale nečekaně se mi to líbilo. ()

Sabrewulf odpad!

Tommy Wiseau (The Room) se nechal přeoperovat na ženskou a jak už to ve světě plastiky občas bývá - zákrok se příliš nezdařil. Výsledkem je tedy strašně HNUSNÁ ženská (má to být svůdkyně, co balí chlapy, proboha!), která má úplně stejný (ne-li horší), retardovaně zpomalený projev (záměrně vynechávám slovo herecký, protože by to byla urážka řemesla). Tohle prostě netrumfne ani 10 Tomášů Hanáků, něco tak špatného se nevidí každý den a co je horší - jde o hlavní roli. Nevím jestli víc nadávat na tu ohyzdu, která na place odříkává text jako opilá, zdrogovaná a mentálně postižená osoba, nebo na toho režisérského dřeváka, který ji tak špatně vedl a očividně mu takový "výkon" stačil. A rozhodně bych se v roce 2013 styděl přijít s psychopatkou, jejíž princip vraždění spočívá v té nejohranější šabloně a to: v dětství mi někdo nějakým způsobem ublížil a já v dospělosti budu vraždit přesně tyhle typy. O úplném (taktéž velmi "originálním") konci nemluvě. A dělají se mi mžitky před očima u čtení některých kladných komentářů. To, že někteří chlapi považují ten kozí ksicht za sexy krásku, dokážu pochopit. Každý má prostě jiný vkus. Beru i to, že se lidem líbil film. Mně se taky líbí filmy, které jsou pro ostatní lidi kraviny. Ale co mi zvedá žluč, jsou zde naprosto NECHUTNÉ LŽI o tom, jak skvělý výkon předvedla Paz de la Huerta. To už je buď těžká sabotáž, nebo pokročilá imbecilita. P.S. Nejsem odborník přes make-up, ale zajímalo by mě, kterého - dosaďte strašně sprosté slovo - napadlo, že bude Paz (nejen v tomto filmu) líčit stylem "tři vagony rtěnky na hubu a ani píď očních linek". Možná všechny oční linkovače odkoupila Eva Green. Fuj tajxl. ()

David.Darco

Len ťažko si spomínam na väčšiu debilinu. Už samotná zápletka je klišé prúser, ale to ako ho scenárista spracoval by si zaslúžilo zemiakovú malinu. Nezachráni to ani nahota vo väčšine filmu. ()

mi_X_o

Aarniokoskeho Nurse veľmi podvratne nakladá s imageom herečky, ktorá postavila svoju kariéru na exhibovaní vlastnej nahoty. Scenár v podstate napísaný "na telo" Paz de la Huerty konštruuje zvrátený typ "superhrdinky", ktorá sa pomocou sexuality snaží čistiť svet od neverných mužov. Zároveň je podobne ako mnohí iní superhrdinovia nevyrovnaná a občas podľahne vlastným nerestiam. Vlastne ani nie je prekvapivé, že táto domina nezískava patričné sympatie od publika, na primárne cieli. 85% ()