Tvůrčí tým televizního fenoménu, úspěšného seriálu The Inbetweeners, se vrací s celovečerním snímkem Přizdis*áči, aby ukázal, co se stane, když se čtveřice mladíků vypraví na dovolenou bez svých rodičů, bez učitelů, bez peněz a s velmi malou šancí na to, že by dovolenou mohli strávit v dámské společnosti. Život dospívajícího člověka definuje celá řada významných událostí, od první návštěvy restauračního zařízení až po první nesmělé a neohrabané doteky, a vysoko na žebříčku těchto životních zážitků je pochopitelně první dovolená v zahraničí bez doprovodu rodičů. A protože se jejich dny působení v Rudge Park Comprehensive chýlí ke konci, rozhodnou se Will, Simon, Jay a Neil, známí též jako „přizdis*áči“, že se na takovou potenciálně přelomovou cestu vypraví. Cílem jejich cesty je populární krétské město Malia, pověstné svými nočními kluby. (oficiální text distributora)

Pythonator

Spousta nadržených puberťáků, spousta trapného tančení a chlastání, spousta nechutné moderní muziky, na kterou se mladí kroutí, jakože jsou fakt v pohodě a cool a nevím co ještě. Když pominu, že se mi podobné věci hnusí, tak to byl docela zábavný film. Obzvláště utopení malého smrada v bazénu mě dostalo. ()

teseth odpad!

Nuda, trapnost a debilita od začátku až do samotného konce, kdy člověk přemýšlí o čem tahle scenáristická impotence vlastně byla. ()

Ruslan

Pohodovej film u kterýho se dá bez problému vypnout. Jsem spokojen což se málokdy stane u těchto komedií. Rozmýšlel jsem se mezi 3 - 4 hvězdami , ale nakonec tomu ty 4 hvězdy dám , protože se jedná o velmi povedenou teenage komedii , kterých je jak šafránu. ()

lusota

Nejslabší "inbetweenrovina". Tu třetí hvězdu ode mě mají kluci ze staré známosti. A Neil za taneční kreace. Jinak škoda, že se špatně shání verze angličtina plus titulky, dabing stojí za prd. ()

bleskosvod12

Slibný začátek, zajímavý nápad, jenž se zvrhl do podprůměru, který nijak zvlášť nenadchne. Musím říci, že pár hlášek bylo vážně povedených, ale to je asi tak všechno. Film je plný trapných momentů, které mě nutily k tomu, abych vzal ovladač a laskavě to už přepnul jinam. Zkrátka odpočinková komedie, u které se člověk možná i místy zasměje, pokud se nenechá vyšinout těmi oplzlostmi. Herecké osazenstvo mi ale bylo vesměs sympatické. ()

nudlis odpad!

Debilita o čtyřech idiotech, který nejsou schopný sehnat si holky. Ve finále se jim to tak nějak povede a jsou všichni stráááááášně šťastný. Možná až do teďka. Podle míry debility bych tipoval americkej film, ale jak je vidět, že i v Británii se najdou debilní scénáristi a ještě debilnější režiséři. NEVTIPNEJ HUMUS !!! ()

dogzila

Bože prečo musí byť jeden z hlavných hrdinov židovsky vyzerajúci chlapec? Zbytočne veľa nadávok ktoré pobavia fakt uplne hehehe.. Ale musím uznať že zo dva krát sa dá s chuti zasmiať , hlavne tanečky som si okukal :) a dekadentný bar ma dokonca rozslzil. Ale bohužiaľ to je všetko a z dvoch scénok * nebudú. Inak šeď kam len oko dohliadlo. Preboha občas to nebol humor ale retardácia, asi som suchar. ()

QueenOfSpade

Seriál nesledujem, takže som nemala žiadne očakávania. Námet o partičke lúzrov, ktorí sa vydajú za prázdninovým dobrodružstvom s hlavným cielom zasunúť si a spiť sa do bezvedomia je pomerne obohraný, ale na pobavenie stačí. Obišla by som sa bez značnej dávky nechutností, ale čo už, je to zrejme imanentná súčasť drvivej väčšiny teen komedií. Hlavným protagonistom sadli role "ako riť na šerbel" , dokonale stvárnili "sráčov", až mi ich občas aj takmer prišlo lúto, že do akých sračiek (a to doslova) sa to dostali. Potešilo aj pár úderných a absurdných hlášiek ("So smelling like an industrial accident in a Lynx factory and looking like the world's shittest boyband, we hit the town, We haven't come half way round the world to look at some fucking Greek ruins. Yeah you can see that shit anywhere.!, I stopped believing in god when I realised it was just dog spelt backwards.") Hviezdičku naviac dávam za nostalgiu, pripomenulo mi to moje vlastné prázdniny na Kréte, kde sme na podobných "dovolenkových sráčov" narážali takmer na každom kroku. ()

the_robbie

Veľké sklamanie, keďže pôvodný seriál má v rámci svojho žánru a vzhľadom na celkový koncept celkom bavil. Rovnaké postupy bohužial v podobe celovečerného filmu nefungujú a je z toho katastrofa - príbeh, vtipy, "herecké výkony" všetko na veľmi nízkej až retardovanej úrovni, nevraviac o tom ako je to celé až jedno bolestivo veľké klišé a k tomu nekvalitne spracované. 1* z nostalgie. ()

JoudaCZ

Špatný. Přiznávám, dal jsem tomu jen něco přes půl hodiny, ale... během té půl hodiny se valí vtipy s kadencí cca 3 vtipy za minutu. Víte, že jsou to vtipy. Víte naprosto přesně, v čem ty vtipy spočívají. Přesto vás to nepřinutí ani k náznaku úsměvu. Není to vtipné, není to trapné. Je to prostě zoufale NEVTIPNÉ. ()

eworm

Strašně slabé a navýsost trapné po všech stránkách. A to teeneagerské komedie miluju. Měl jsem pocit, že ty dva lístky po sto sedmdesáti korunách zaplatily celý film. Nedokoukáno, šel jsem o sál vedle na ghost protocol. ()

Cabotin

Šel jsem se podívat na kamarády z bezvadného seriálu. Bohužel zestárli, zkrotli, ztrotli a stali se téměř nesnesitelnými. Pravda, mohl jsem to předpokládat. Inu, moje chyba... ()

Jezinho95

Díky seriálu, který mě velmi bavil jsem se na film docela těšil a musím říct, že mě nezklamal. Nečekal jsem žádný trhák, spíše příjemnou pubertální komedii. U filmu jsem se bavil docela dobře, některé scény byly vyloženě povedené a celkový pohled zůstává vysoce nadprůměrný. Nicméně oproti seriálu je to takový slabý odvar --- 75%. ()

klobasa

Komedie tohoto typu nemám opravdu rád.Nevím,jestli za to může nějakej alkolol či jiný podpůrný látky,ale mě se to líbilo.Uznávám,že to je někdy vcelku nechutný a svým rodičům bych to opravdu nepustil,ale hlavní představitelé,ale i množství postav okolo jsou tak neskutečně jetý,že mě to dostalo.Dobrej party film. ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna