Gang nemilosrdných dálničních zabijáků, který zajme mladou dvojici cestující napříč zemí, čeká šokující zjištění - nic totiž není takové, jaké se zdá. Záhy je jasné, že unést psychopatického zabijáka nebyl zrovna ten nejlepší nápad. Nemilosrdný kriminální gang si vezme jako rukojmí párek milenců a odvleče je do sklepa opuštěného domu uprostřed pustiny. Když je ale zajatá dívka zabita, ukáže se, že její přítel rozhodně není bezbranný, a karty se rázem otočí. Členové gangu brzy pochopí, že mají co dočinění s ostříleným zabijákem, který už se postará, aby nikdo z nich nevyvázl živý. (Cinemax)

Havaj8

Rád se nechávám překvapit a tohle se opravdu povedlo. Naštěstí jsem si už nepamatoval obsah, jinak by to dost prozradilo. Takže bych radil nic nezjišťovat dopředu, protože jenom ten základní zvrat pro mě byl naprosto neskutečnej a mimo všechny scénáře. To jak si agent dokázal originálně se všema poradit byla jedna věc, ale ono to navíc mělo i dějovou hloubku a několikrát jsem si to stopoval, abych si v hlavě uspořádal myšlenky. Náramně jsem si to užil a bylo vidět, že Luke Evans v tý roli není žádný ořezávátko. ()

Martin741

Ani nie moc klasicky Ryvendz muvi , skor taky priemerny film o gangu dialnicnych zabijkaov, ktori si kapku popalia prsty, lebo narazili. Na koho a na co narazili, to si uz musi divak zistit z filmu. Slusne natoceneho mimochodom, gang je plnych hjazlov a je to tam sama suka , ba poniektori posobia aj demonicky. Asponze to ma par gore momentov jaxa na slusny horor slusi a patri : 60 % ()

Sandstorm

Kitamůra nám servíruje další technicky precizní horůrek a líbí se mi, že si tento rejža drží svůj osobitý styl filmování. Gore scény potěší nejednoho fanouška slasher hororů a slabší jedince přitáhnou k záchodové míse. Jako u svých předchozích řezničin ovšem pokulhává příběhově, což by se v rámci žánru dalo odpustit ale...nějaká psychologie postav tady není ani povrchně načrtnuta a to i přesto, že se po divákovi chce, aby v závěru rozlouskl psychologickou pointu o syndromu z hlavního města Švédska. Casting hlavního hrdiny se příliš nepovedl. Luke Evans se hodí na roli psychopata asi jako cigoš na pracák. Prostě taková krvavá akční jednohubka, která rychle uteče. Nic víc, nic míň. 65% ()

Flaxik

Tak panáček má problém s děvčaty. Jedna dlouholetá partnerka žárlí na jeho novou známost a nějak se jim nedaří se usmířit. Naštěstí tady máme tlupu vrahounů, kteří ten nešikovně nakonstelovaný milostný trojúhelník vyřeší rázně a nevratně. Bohužel pro ně náš nešťastný Romeo jim za to vůbec není vděčný a tak se do nich pustí po svém, tak jak to umí nejlíp. A že to umí dobře, šikula, léta praxe jsou poznat. Nápad fajnový, provedení opět nic moc, ale pořád stojí za skouknutí. ()

BarryLyndon

Podprůměrný film wrestlingové produkce nebýt docela cool nápadu, kdy masovému vrahovi unesou holku a on je začne vybíjet a ještě lepšímu Luku Evansovi. Ten chlap je zkrátka boží, kdekoliv se vyskytne. Škoda, že tady proti němu stáli mizerní "záporáci", ale bavil jsem se víc než dobře. 7/10 ()

bourec

Což vo to.docela origoš vybíjená,která sice trochu kulhá v hereckým obsazení,ale jinak to vodsejpá,krve dost,tady bych příliš problémů neviděl.Ale je to takový nanicovatý co se sympatií k samotnejm aktérům týče,prostě nikdo si to nezaslouží.Škoda.60%. ()

Rodriguez

Trošku víc brutální akce a byl bych spokojený. Když někdo zabije psychicky narušenému člověku dívku, tak pomsta není daleko a tak se jeden gang stane terčem jeho zběsilého řádění! 60% ()

C0r0ner

Kdo čekal filozofické bádání, se zklamal. Kdo čekal kvalitní scénář, se zklamal. Kdo čekal áčkové zpracování, se zklamal. Kdo čekal dobré herecké výkony, se zklamal. Kdo ale čekal bezduchou řežbu s litry krve a rozsekanými mrtvolami, se rozhodně kurva nezklamal. Na víc než tři hvězdičky to nikdy být nemůže, ale ten čas byl investovaný dobře. 60% ()

PavelVanekArt

Nooo... Maximálně slabší průměr, Evans fakt přehrával a další herci zase vypadali nedůvěryhodně. Pár solidních scén tam ale bylo. To, že to střílí ohledně logiky solidně od boku přehlídnu. 3* Nenudil jsem se. ()

MightyHal

Luke Evans musí být nový Punisher, jinak to jako nevidím. Ne jako vážně, jeho výkon v roli sociopatickýho vraha je fakt top notch, věřil jsem mu to a každá jeho suchá hláška spadla na úrodnou půdu. Jako bez debat, ten film si celý krade pro sebe a to spolu s fajn góre efekty. Jasně, příběh o tom že šílenému vrahovi jeden člen gangu ukradl holku a on se proto rozhodne jeho a zbytek  party zmasakrovat, není nic originálního. Ale jako, o originálnost tu fakt nejde, tohle je čistá poctivá old school akční vyvražďovačka s pádícím tempem a lehkým suchým humorem. Ano ze začátku je film docela prkený spolu s některými výkony, ale to opravdu připisuji záměru Kitamuri, jelikož pokud jste viděli jeho Versus, tak to bylo úplně to samý. Herci tam přehrávali či prováděli absurdní dialogy. Za mě tedy fakt příjemná jízda s kvalitním soundtrackem a neskutečným Evansem! ()

Nivenx

Tak od Kitamury se mi líbil Půlnoční vlak a No One Lives rozhodně není o moc rozdílný. Parádně promyšlený film, kde se postavy nechovají jak úplný kreténi a který mě mile překvapil už na začátku, kdy jsem zjistil, že parta mamlasů z buranova je proti vrahovi úplný hovno. Pak se rozjela parádní krvavá jízda až do samotného konce, který také potěšil. Bohužel místy film malinko zvolnil a to v baráku, kdy vrah očuchával okolí a postavy více méně se jen hádali. Ale to je asi tak jediné a rozhodně jsem velmi spokojen. 75% ()

Deyw

dobrej napad..bavilo me to a evans je pekelnej..vlastne jenom diky nemu me to tak bavilo..par dobrych mordu..jo tohle bylo v klidu a neurazilo.. :) ()

Khumbac

Emo-úchyl, zjev banderasovského stylu, se snaží svými zraněnínmi na sobě sama, donutit své oběti, aby k němu přilnuly. Když ale parta krimošů zabije jeho přilnulou oběť, ukáže se i jako správnej naháněč s choutkami Hannibala. Našvala mě lacina hudba ve finální scéně(jakési klávesy či co...), ale jinak se na to dalo příjemně koukat. ()

elanius

(95/2013) / Je kopa "menších thrillerov" s lepšou story a určite lepšími hercami. Ano, zápletka je OK, bohužial ostalo len pri nej. Ešte do očí bije, že vo filme je vlastne len jeden herec, Luke Evans, nebyť jeho asi by to končilo totálnym prepadákom. Pozreteľný priemer so slušne depresívnou tmavou atmosférou. (6/10) ()

hanagi

Asi bych byla padlá na hlavu, kdybych si ztěžovala na absenci logiky. Je to horor, ve kterém se vraždí jen aby tekla krev. Ale charizma Luka Evanse je sázka na jistotu, a tak to podvědomé fandění největšímu zloduchovi je vlastně nejvíce zneklidňující. ()

VanTom

Krvavá hororová vyvražďovačka, která mě hodně bavila svým převráceným konceptem: Buranská rodinka z neznámého zapadákova, okrádající a mučící náhodné turisty, tentokrát narazí na někoho mnohem horšího, někoho, kdo jim dá pocítit jejich vlastní (a podstatně silnější) meducínu. A že se z Luka Evanse vyloupne výstavní psychopat! Proto mi ani nevadily ty za vlasy přitažené vztahy a logikyprosté náhody. ()

Mishqo

Jednorázovka, ktorá má svetlé i špatné momenty. Nemôžem povedať že som sa nudil, ale kvalitatívne to nedosahuje vrcholu hororovej špičky ani zďaleka. Čistý priemer. ()

Sany33

V podstate sa nejedná o nijak strhujúci snímok. Ale predsa ma niečo donútilo dať viac ako priemerné hodnotenie. Možno to bude mega charizmatickým Evansom, alebo scénkou so skákajúcimi ceckami v sprche. Každopádne ak by som to mal hodnotiť ako hororový slasher, nešlo by o nič svetoborné, hlavný killer má síce charizmu a metódy jeho zabíjania sú viac ako desivé a účinné ale nie je to dostatočný psychopat aby ma dokázal zdvihnúť zo stoličky. Jeho protivníci sú primitívne napísané charaktery, ktoré sadnú na lep asi každej hovadine. Zas na druhej strane musím vyzdvihnúť niektoré zvlášť nechutné scény (vyliezanie z mŕtvych hispáncov, drvenie v drvičke odpadu...). Ako som povedal, film je sám o sebe dosť plytký a dej je jednoducho čitateľný a nijakých vyložených zvratov alebo prekvapení sa nedočkáte ale niečo má núti dať tesne nadpriemerné hodnotenie. Snáď toto odporúčanie neoľutujem. 70% ()

Guzo

Podprůměrný béčkový thriller, který od určité chvíle už nemá bohužel čím překvapit. Místy je to zbytečně krvavé, části popisující vztah vrah-oběť jsou dost nudné a asi jediným plusem je Luke Evans. Tahle role mu docela sedla. ()

manonfire

Potenciálně skvělý nápad postavit do situace uneseného člověka psychopatického sériového vraha, je bohužel totálně přebit až ubit naprosto béčkovou akcí a scenáristickými nedomyšlenostmi. Evans se prostě po fantomsku neslyšně nejen pohybuje po střechách aut, ale konstruuje složitá kladková soukolí sofistikovaných pastí, nezvučně, nesmyslně a čistě na efekt rozšmelcovává oběti v drtičích odpadu, načež pozůstatky procesu věší v pytlích na verandy pár metrů od od bandy nepřátel. A ten trapně vynucený důraz na jeho charizmaticko-fatální vliv vůči jeho nejmilejší oběti (v podání opravdu těžce nesympatické Adelaide Clemens) byl doslova směšnej. Stejně jako jeho prvotřídní (rozuměj z první třídy ZŠ) filozofické vejžblepty, jimiž komentoval utrpení a konce svých obětí. On už moment, kdy se náš teploušskej Aramis nenápadně ošatil předtím čerstvě vyvrženým hovádkem, napověděl, že to nebude psychothriller, ale těžce laciný naháněčkový cirkus. Takovej scénář spíchne i naprostej retard, to se fakt dalo napsat na šicím stroji. A jakmile film nemá scénář, nemá nic, to už si kurva návštěvníci 3D projekcí pamatujte....i kdyby v tom bijáku poletovali dinosauři s vrtulema, na poušti zdechl Aquaman žízní, Godzilla potratila v přímém přenosu a King-Kong ufacializoval (nemyslím profackovat) Patricii Solaříkovou k smrti... No, ikdyž v případě toho posledního bych asi přimhouřil oko. 20% ()