Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pepinec
  ****

  No vida, a pak že v našich končinách nejde natočit vkusná tragikomedie s myšlenkou. Se scénářem problém nemám, to spíš na kameramanův styl ´postav stativ doprostřed místnosti a nehýbej s ním´ jsem si musel chvíli zvykat, a střihačovi podle mě také nějakou dobu trvalo, než se dostal do formy. Toť ovšem jen můj osobní náhled, je docela možné, že tomu vůbec nerozumím a jen si tu hraji na chytrolína. Čemu ale rozumím zcela určitě; citlivě vybrané hudbě skvěle podtrhující smutně humornou atmosféru příběhu, a podařenému castingu, ze kterého vzešly následující, pro mě nejpodstatnější skutečnosti. 1) Mladé a neznámé tváře nepůsobí trapně, naopak - jejich část příběhu je nejpoutavější. 2) Tváře známé a komerčně profláknuté tu nepůsobí jako kýčovité ozdoby na vánočním stromku, nýbrž jako prskavky, které se po delší odmlce opět podařilo někomu rozzářit. Příjemným překvapením kromě filmu samotného bylo i to, že sál se naplnil lidmi, po kterých jsem tentokrát neměl nutkání házet sedačky, a kteří sečkali na svých místech až do konce závěrečných titulků.(20.1.2012)

 • Slarque
  **

  Jak už se stalo takovým domácím zvykem, je to opět taková nepříliš humorná komedie nebo nepříliš vážné drama. Vděčné vedlejší postavy zastiňují ústřední příběhy mladých. Maciej Cymorek hraje Roma, přitom tak nevypadá, je herecké poleno a bohužel několikrát i zpívá. Ke konci se někam vytratí i humor a film chcípne. Tyhle hity prostě nejsou nic pro mne.(1.5.2013)

 • Roman.Ticka
  ****

  Až na ty "nezbytné" šukající a masturbující scény podané trapným českostylem, šlo veskrze o příjemnou záležitost, velmi nenásilnou a místy i vtipnou. A to, podotýkám, se novodobé české tvorbě vyhýbám jak čert kříži, tudíž to byla náhoda se dívat. Jasně, že díky hereckým legendám jako jsou Petr Nárožný (ono to jde nějak rychle☺), Eliška Balzerová (nejstarší dealerka v republice) , Ondřej Vetchý (ten moc prostoru nedostal) a super komička Simona Stašová (scéna v porodnici aj. špeky). Ale ani mladí nijak nezklamali a nezůstali příliš daleko v závěsu. Jen tak dál Český filme, na kvalitu a návrat ke Zlatému fondu není nikdy pozdě!!(15.1.2015)

 • yakoob
  ***

  Film je postaven na přitažlivosti současných témat ve společnosti...Nejde do hloubky problémů a vážná témata bere s ironií, humorem nebo, jak už to u filmů bývá, nedává nám možnost vidět následky...Často pak máme dojem, že hulit je vlastně docela "hustý", tolerance sexuální orientace je dnes cool a otěhotnění má stejnou váhu jako dostat opar...Ano, je to komedie, ale škoda, že film nepřišel s nějakým příběhem, který by se nevezl na dnešních trendech a zajel nám lidem pod kůži...Na tento film bych určitě za pár měsíců zapomněl nebýt mého kamaráda Macia, který v této své prvotině hrál...Myslím, že se toho zhostil výborně...A to je důvod proč jsem šel na tento film do kina...Vidět jak si kamarád plní své sny...Tak trochu mu závidím...Chopil se nelehkého úkolu...Čtvtá hvězda patří jemu...(20.1.2012)

 • Mylouch
  *

  Upocenost a ušmudlanost, trochu cinknutá Troškou, scénář školácký. Pro televizní zábavu skoro ucházející, jako pro celovečerák pro to nemám pochopení ani za mák. Pro Cieslara výkon blízko současného maxima, že i jednotlivé záběry často postrádají lehkost však nedělá čest nikomu z týmu. Z herců nejlepší asi Krejčíková, vedení herců smutné. 1- 2*(1.5.2013)

 • - Eliška Balzerová prošla během natáčení tzv. „huličskou osvětou“, během které jí bylo předvedeno, jak se balí a správně drží joint. Jen místo mariuhany kouřila voňavý tabák. (Fenk)

 • - Debutující Maciej Cymorek, který ztvárnil postavu romského chlapce Marka, je spolužákem zpěvačky Ewy Farné. (Olík)

 • - Několik scén se odehrává v FKK Sauna Klubu Praha, kde se ovšem ve skutečnosti prostitutky pohybují zcela nahé, tedy bez bílých županů. Ty nosí pouze návštěvníci podniku. Z důvodů, aby film zůstal mládeži přístupný, jsou tedy i herečky v těchto scénách oblečeny do županů. (mibara)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace