Vyznamenaný veterán z Vietnamu Frank Vega (Danny Trejo) se vrací domů. Společnost ho však zavrhne a on zůstává bez práce i bez lásky. O čtyřicet let později se díky incidentu v autobuse, kdy se zastal starého černocha, kterého terorizovali dva skinheadi, stane místním hrdinou. A lidé ho znovu začnou oslavovat. Jenže jeho štěstí se znovu ztratí, když je zavražděn jeho nejlepší přítel Klondike a policie nejeví žádný zájem věc řešit, a tak se vydává pátrat po zabijákovi na vlastní pěst. (HBO Europe)

alchac

Spíš než jako akční drama to na mě působilo jako dokonalá akční komedie. A ať už to tak autoři zamýšleli nebo ne, bavil jsem se více než dobře. Inu Danny Trejo jako obstarožní, kulhající, pupkatý páprda s vizáží mladého Fidela Castra, co zcela v duchu vládní protikorupční politiky "padni komu padni" mlátí jak skinheady, tak i gangsta černoušky, je prostě k sežrání :o) P.S.: A chci retro dvojku, kde bude vybotoxovaný Bad Trejo natrhávat ass Vietkongu! ()

Mylouch

Trocha lokální naštvanosti s umrtvující porcičkou ♫ beatů. Asi marketingový snímek pro zelené karty - vstupenky do země svobody a jednotlivcových možností. 2-3* ()

Sabrewulf odpad!

Tady není co řešit. Používání záběrů z jiného filmu (byť by byly odkoupené) je ubohost nejhrubšího zrna. Je to tak na pěst, že by z toho rejža viděl RUDĚ a bylo by mu zatraceně HORKO. K tomu připočtu fakt, že Trejo prostě není herec a nehodí se pro hlavní (kladnou) roli. Ta ledvinka byla asi vtip nebo co... ()

otík

Nenápadný béčkový akčňák, který staví na charizmatu Dannyho Treja a na scénáři, podle kterého mají všichni rádi dědulu, který nerad mlátí lidí. Je třeba se odprostit od mírné stupidnosti scénáře a užít si poměrně zdařilý a, nutno dodat, poctivě natočený akčňáček. Přesto ale jsem čekal, že Trejo bude za většího drsňáka. Vlastně jedinou pořádnou drsnou věc udělal, když strčil borcovi ruku do drtiče odpadků, jinak se jen mlátí rukama či případně s tím, co je po ruce. Jsem zvědav na dvojku, tohle potěšilo, ale rozhodně nenadchlo. Hudba: Todd Haberman PS: že si Badass nabouchne takovou kočku, to jsem vskutku nečekal :-) ()

ivan_drago

Jak důchodce a válečný hrdina přišel k nejlepším letům svého života... Obrovsky naivní příběh, plačící Trejo, který to hraje podle rad Járy Cimrmana a cestuje po Los Angeles autobusem, pěstmi kosí jednoho ozbrojenýho gangsta za druhým a píchá tu nejhezčí babu v sousedství... Ale úplně Špatná prdel to nebyla... ()

Jizni Tlapa

Drsňak si zase tak úplně na nic moc nehraje! Bez zbytečných keců a sentimentu jde rovnou na věc a to se u akčního žánru cení. Díky tomuto faktu, bezchybnému Trejovi (který, jako by se pro roli vypitého homelesse přímo narodil), dobře odvedenému rapovému doprovodu a scénáři, sem tam předhazujícímu vymazlenou hlášku, rozhodně nadprůměr...poctivka za 70%...typický snímek,kterému dost chybí, ale zároveň má něco, jako "koule"... a "jdu si koupit tričko" ()

Mrkvič

Dával jsem tomu šanci hodně dlouho, ale konec už jsem musel projet rychleji a jen pročíst titulky. Že to bylo strašně naivní a místy pitomý by ještě snad šlo. Ale ke konci se začly hromadit chyby ve střihu a vůbec v logice záběru. Nesmyslná honička s autobusama a potom jako vrchol to, že tam každej starej tlustej je lepší bitkař než banda negrů s pekáčema buchet na břiše. Do toho love story plesnivýho meksikána s užvaněnou ale krásnou černoškou. To už bylo fakt moc. A přitom takováto témata mám rád, ale když někdo neumí točit filmy, tak ani téma nestačí. ()

LiborGondek

Danny Trejo bezesporu není rozklepaným důchodcem o holi pobývajícím v domově důchodců. Ale tohle bylo až příliš přitažené za vlasy. Tvůrci si zřejmě něčeho řádně šlehli a poté popustili uzdu fantasii. Filmu rozhodně nechybí akce, za to se potýká s jiným problémem. Působí jako laciné klišé, kde sentiment vítězí nad logikou. Poté co sám (lepší jak John McClane) pobije všechny zloduchy, nechá hlavního bosse válet jen tak na trávníku, zatím co jsi jde domu zřejmě slupnout večeři. Korunu tomu nasadí jmenování tohoto důchodce do policejního sboru, poté co rozboří půl města. Ne, není to úplně špatný film, akční snímky bývají často hodně neuvěřitelné, ale co je moc, to je moc. ()

LordSnape

Hláškující Trejo jako vždy super. Jen se zde tvůrci snažili až příliš moralizovat a tím film ztrácel na tempu, narozdíl od Machette, kde to je prostě jízda jako svině od začátku do konce. ()

Johnny.ARN

Trejo posunul to, čo začal Neeson ešte o pár rokov ďalej. Geriatrik sa vozí v autobuse po meste, mláti veľkých negrov na počkanie a pritom sa mu neskriví ani chlp na brade. Celé v takom pohodovom tempe, s kopou nadávok a tvrdými údermi na solar. 3 z 5 ()

Ryuuhei

Za mě povedený, sympatický, akční a místy dost krvavý a vtipný film. Válečný veterán se stává během pár okamžiků hrdinou poté, co zachrání chlápka v buse a rozhodne se tento status využít pro dobro lidí okolo, ale i osobní pomstu. Prostě příběh dobráka od kosti, který si ale nebere servítky a pokud není zbytí, zpřeráží celé skupině čelisti div ne na jednu ránu. A buď to okomentuje nějakou více ci méně vtipnou hláškou, či se dokonce omluví. Líbilo se mi i minimum destrukce interiérů, což je jinak pro podobné akční paskvily zvykem. Jo, já se příjemně bavil a snímek mě i přes svou úsměvnost zaujal. ()

ywo666

No to bol film. Totálne otrepaný námet obohatený o niekoľko originálnych prvkov. Je to celkom zlé. Ale pre mňa lahôdka. Užil som si aj akciu aj hlášky a pár krát som sa dobre zasmial. Pár vecí je vskutku cool. A pár vecí sa vymyká stereotypu. Režisér pár krát načrtne niečo, čo sme už tisíckrát videli a potom to zmení. Oveľa lepší film ako by sa niektorým na prvý pohľad mohlo zdať. Niekto napísal do diskusie, že odpad mohol dať len človek, ktorý to nevidel (alebo to nemal čo pozerať). U mňa za 4*. Rozhodne sa nejedná o počin, ktorý by vyšumel po pár dňoch do stratena. Neskutočné ako Trejo naštartoval kariéru po 65. ()

noriaki

Osmdesátková mlátička bez atmosféry, bez stylu a bez nápadu. Bad Ass připomíná mix Machete a Super, ale z obou filmů si vzal jenom to špatné. Navíc přidal mizernou režii a ještě horší herce. Jediným světlým momentem je autobusová honička okopírovaná z Rudého Horka. Kdyby takhle vypadal celý film, tak to mohlo být zábavné retro. Takhle je to zbytečný brak. ()

elanius

(87/2012, BluRay1080p) / Ja mu to lepšie hodnotenie doprajem. Za kariéru, za ten jeho ksicht a rozhodne istým dielom aj za Bad Assa. Mimochodom, tá postava fakt sadla, minimálne tak ako mačeta. (8/10) ()

Trustme

Danny Trejo se v tomto filmu snaží odčinit hříchy mládí. Po juniorském Kick Ass, přichází další svérázný filmový ochránce městského pořádku a hrdinný mstitel bezpráví - seniorský Bad Ass. Přichází akorát včas, protože svět akčních filmových hrdinů z masa a kostí je nakažen virem, který se nezadržitelně rozšiřuje. Tím virem je KOMIKS a příklon k pubertálnosti, pohádkovosti současné filmové doby. Nadpřirozený superhrdina v pláštěnce a přiléhajícím elastickém dresu, který létá, přenáší předměty tisícinásobku své váhy, nelze jej zabít, zachraňuje planetu proti vesmírnému zlu pomocí divných zbraní a má vždy dostatek financí na své další filmové pokračování. Naštěstí jsou stále ilegální filmaři, kteří se nebojí točit o hrdinech-smrtelnících a nediskriminují ani občany důchodového věku a dávají jim šanci taky si někoho ve filmu zmlátit. Proto je pro mě postava Franka "Bad Ass" Vegy něco takového jako vystřelit si ostrými náboji v airsoftové bitvě. Jeho vizáž v podobě Dannyho Treja, kterou umocňují strašidelné vousy spolu s jeho vyuzeným hlasem, oděvem stavebního dělníka z Východu s koženkovou ledvinkou (!) a nápisem na tričku, působí v dnešní době metrosexuálních superhrdinů jako plivanec žvýkacího tabáku na dámském WC. Bad Ass není filmem, který bude o Štědrém dni na Nově, byť má některé atributy vánočních svátků - žít v kruhu přátel a rodiny, pomoct potřebným a udobřit se mezi sousedy. Bad Ass je, ale určitě filmem, který mě osobně potěšil, pobavil a uklidnil, že někdo točí o takových sympatických občanech, co jim není lhostejné zlo v okolí bydliště. A tak, až zas budou někde chtít nějací jedinci stížení sociopatií zmlátit vozíčkaře nebo okrást 80tiletou stařenku, měli by se rozhlednout jestli nestojí poblíž muž s nápisem na tričku: I AM A MOTHERFUCKER... ()

Brain-D

Danny Trejo strašně zničenej svou minulostí chce něčeho dokázat a dostane svou příležitost. Parta skinů ho jednou přepadne v autobuse a Danny se tak naštve, že tím spustí řezbu, která nemá konce. Naprosto seřeže všechny a pořád si drží dobrou pověst slušného člověka (hrdiny města). Super jednohubka. ()

VanTom

Naštvaný dědula (veterán z Vietnamu) chodí po městě a jako terminátor nekompromisně likviduje jednoho padoucha za druhým, aby se dostal až k tomu hlavnímu a vykonal tím pomstu za zabitého kamaráda. Nic extra natočené, ale naštěstí nechybí nadhled a především Danny Trejo, který si roli užívá, skutečně hraje (na rozdíl od Mačety, kde střídal nasraný výraz s ještě nasranějším, příjemné překvapení) a je uvěřitelně drsný. Romantická linie naprosto mimózní. ()

JohnSmith

Příběh důchodce bojujícího proti zločinu. Nevěděl jsem jestli to tvůrci myslej vážně nebo zda nejde náhodou o nějaký rodinný film. Ale oni to mysleli fakt vážně. Bohužel. A co měla jako být ta honička s autobusama, kompletně ukradená z Rudého horka? ()

Danny F.

Frank jakožto důchodce byl skvělý a bylo by fajn kdyby se takhle zachovali i ostatní. V rámci zdravotního stavu. Film se mi líbil. 70% ()