Whitney

Ukázka z filmu 2
USA, (2011–2013), 13 h 18 min (Minutáž: 21 min)

Tvůrci:

Whitney Cummings

Hudba:

Ed Alton

Whitney Cummings, Chris D'Elia, Rhea Seehorn, Zoe Lister Jones, Dan O'Brien, Maulik Pancholy, Beverly D'Angelo, Angela Relucio, Chelsea Handler (více)

Série(2) / Epizody(38)

Recenze uživatele PedroPo k tomuto seriálu (1)

Whitney (2011)

Zatím nebudu hvězdičkovat, protože dva díly pět hvězd nedělají, ale jak si dopustím zbytek dostupných dílů a budu stejně spokojený jako nyní, rád dám plný počet. Rozhodně překvapení letošní sezony. UPDATE: po 12 dílech si stále drží svou kvalitu, navíc se zde jako special guest objeví John Cleese (hledající krutóny - až uvidíte, pochopíte). Pořád je to za čtyři hvězdičky, pořád jsem spokojený. UPDATE 2: jsem stále spokojený a i když už se tahle prostořeká rachitida nebude příští sezonu na obrazovce ukazovat, myslím, že si svých 5 hvězd zaslouží. Škoda tak dobře napsaného seriálu. ps - jedno pozitivu tady ale je - díky Whitney jsem se dostal k 2 Broke Girls a zdá se, že mám nového oblíbence. UPDATE 3: i přes původní zamítavé rozhodnutí (asi z důvodu nízké sledovanosti) byla potvrzena 2. série. UPDATE POSLEDNÍ: po dokoukání 2. série snižuju na 4*, protože se čím dál tím víc ukazovala scenáristická nemohoucnost, ovšem prokládaná povedenými vtipy. Ale ukončení seriálu ve 2. sérii považuju za spravedlivou ránu z milosti. ()