Whitney (TV seriál)

Komedie

USA, 2011–2013, 13 h 18 min (Minutáž: 21 min)

Tvůrci:

Whitney Cummings

Patti Lee

Ed Alton

Whitney Cummings, Chris D'Elia, Rhea Seehorn, Zoe Lister Jones, Dan O'Brien, Maulik Pancholy, Beverly D'Angelo, Angela Relucio, Chelsea Handler, Hayes MacArthur, John Quaintance, Patrick Hume, Vincent M. Ward, Eve, Brent Bailey, Ginger Gonzaga, Yves Bright, Julia Cho, Beth Dover, Leslie Grossman, Cornelius Smith Jr., Tone Bell, Angela Henderson, Natasha Leggero, Anna Diop, Kellee Stewart, Adam Irigoyen, Maz Jobrani, Wayne Bastrup, Loni Love, Kevin Christy, Lisa Lampanelli, Moshe Kasher, Matt Cook, Cameron Bender, Brian Keith Thompson, Daniel Escobar, Nadia Gray, Haley Strode, Kulap Vilaysack, Sydney Mikayla, Mary Grill, Jennifer Birmingham Lee, Michelle Buteau, Allan Murray, Bianca Lopez, Natalie Cohen, Jackie Seiden, Annie Korzen, Jane Kaczmarek, Ken Marino, Peter Gallagher, Diane Sellers, Jacob Davich, Kathy Griffin, Megan Stevenson, John Cleese, Johnny Sneed, June Diane Raphael, Dov Davidoff, Nicole Sullivan, John Ross Bowie, Lance Barber, Dean Norris, Jacqueline Lovell, Paul Scheer, Eddie Pepitone, Cici Lau
  • KevSpa

Pilot: Ano, párkrát jsem se pousmála, ale většinu času to byla trapnost. Navíc mě tak nějak iritují všechny ženské představitelky. / 2. díl byl pro mě vysloveně utrpení. Ani jednou jsem se nezasmála, nudu střídá trapnost a hlavní hrdinka je na facku.(24.9.2011)

• McClane

Hodnocení pilotu: Nezajímavé a málo vtipné.(4.10.2011)

• IQ Tiqe

První díl mě nijak zvlášť nenadchnul, vedlejší herci neslaní nemastní; nicméně Whitney, její přítel a co se točí kolem jejich vztahu nebylo úplně marný a mohlo by to být příslibem zábavy do budoucna, takže dám seriálu šanci. # edit: po překladu mi došlo několik dvojsmyslů, ale i tak je to průměr # po 3 dílech – prostě průměr, kde se sem tam zasmějete a jinak trpíte u trapností, se seriálem jsem skončil.(23.9.2011)

Zatím nebudu hvězdičkovat, protože dva díly pět hvězd nedělají, ale jak si dopustím zbytek dostupných dílů a budu stejně spokojený jako nyní, rád dám plný počet. Rozhodně překvapení letošní sezony. UPDATE: po 12 dílech si stále drží svou kvalitu, navíc se zde jako special guest objeví John Cleese (hledající krutóny - až uvidíte, pochopíte). Pořád je to za čtyři hvězdičky, pořád jsem spokojený. UPDATE 2: jsem stále spokojený a i když už se tahle prostořeká rachitida nebude příští sezonu na obrazovce ukazovat, myslím, že si svých 5 hvězd zaslouží. Škoda tak dobře napsaného seriálu. ps - jedno pozitivu tady ale je - díky Whitney jsem se dostal k 2 Broke Girls a zdá se, že mám nového oblíbence. UPDATE 3: i přes původní zamítavé rozhodnutí (asi z důvodu nízké sledovanosti) byla potvrzena 2. série. UPDATE POSLEDNÍ: po dokoukání 2. série snižuju na 4*, protože se čím dál tím víc ukazovala scenáristická nemohoucnost, ovšem prokládaná povedenými vtipy. Ale ukončení seriálu ve 2. sérii považuju za spravedlivou ránu z milosti.(18.1.2012)

No, Whitney mě ze začátku moc nezaujala. Jediné, co mě přěsvědčilo kouknout se na další díly je Whitney Cummings, která produkuje a píše 2 Broke Girls, který je pro mě překvapením minulého roku. A jsem moc rád, že jsem to udělal. Začátek cca do třetí epizody je velmi vlažný, ale jak postupně přibývají díly, přibývá i zábavnost a seriál nachází sám sebe. Momentálně je to jedna z mých povinností, ikdyž o nic úplně originálního se nejedná, je to velmi příjemná oddechovka. Dávám za 4(17.2.2012)

• - Whitney Cummings, hlavní představitelka tohoto seriálu je zároveň producentka sitcomu na konkurenční CBS a to 2 Broke Girls. (Pongin)