Sprite

Týpek co má neobvyklé názory s neustálým pohledem do kamery, obézní sympaťák, kterého všechno sere, sebevědomí chlapík s věčně založenýma rukama, vulgární hovado co to celé vede a Karel, který si z toho celého dělá holubník. Jste super parta! :-) ()

Lacike

Dokiaľ tam ešte chodil imf, tak to bolo za 4* (A aj keď sa tam občas objaví, tak ukazuje jak už je mimo. V Ázii sa už nevyzná a u USA akčniakov vyzdvihuje také chujoviny, že to zdravý rozum neberie. Monster Hunter WTF?), ale odkedy ho nahradil Rimsy s vkusom, ktorý nikoho nezaujíma, tak to išlo dolu vodou. Cival je tam za namysleného kokota a aj keď viem, že to len hrá, tak mi príliš nesedí. (Vďaka spin-offu na pive s Civalom mi ale predsalen konečne trochu prirástol k srdcu.) No a megafrajer Hlad to sám nezachráni. Running gag s Karlom je už tiež za zenitom. Ku kvalitám starej audio verzie MovieZone FM sa to nikdy nepribíižilo. Holt, vtedy to pôsobilo oveľa spontánejšie a nadšenejsie. Teraz už chlapi pôsobia ako starí unavení chreni, ktorých filmy príliš nebavia. ()

maseer2

Cival, imf a MrHlad (a KarelR:) - tři zapálení filmoví fanoušci v improvizované a příjemně neformální diskusi o aktuálním filmovém dění, kterou je hodně zábavné sledovat.. jako pravidelný návštěvník MovieZone dávám jednoznačně palec nahoru! P.S.: ať žije Jan Párek! ()

BoPo

Ak máte chuť sledovať necenzúrované (hospodské) reči o filmoch/seriáloch, tak MovieZone Live! je ideálnou voľbou. Banda chlapov hodnotí, porovnáva svoje dojmy, názory a hlavne filmový vkus. Diskuze sú "občas" plné urážok smerujúcich k režisérom, hercom, herečkám a dosť často padajú aj na hlavu niektorého z redaktorov. Nestrojené, úprimné, zaujímavé informácie, bez ktorých si už YouTube neviem predstaviť. Absolútne ideálne ako kulisa k farbeniu figúriek k deskovým hrám. MovieZone Speciál ma však baví viac. ()

Marcos22

MovieZone Live! je pořad, ve kterém několik celoživotních filmových nadšenců hodnotí formou pokecu filmy, které právě vstupují na tuzemský trh ať už formou kinodistribuce či VOD služeb. Veškeré jejich filmové znalosti však v posledních dílech naprosto degraduje vulgární forma, kterou prezentují své tvrzení a výstupy. Ony vulgarismy jsou rušivým a devastujícím elementem jinak pohodového pokecu. Samotní představitelé nejdou daleko pro sra­*ku, pí*ovinu, *uráka, m*dku, ho*no, šou*tání, a to zejména v momentech, kdy divák očekává kritické zhodnocení probíraného snímku. Místo použití základních technik účinné argumentace, která by byla pro moderní cinefily příhodná, dostáváme hodnocení ve stylu „je to pí*ovina, tečka“. Vyjma výše zmíněného je tu další zádrhel při přijímání názorů hodnotitelů. V momentě, kdy svůj názor sdílí mladší přizvaný kolega, a jeho názor není v souladu s názorem jednoho z filmově znalejších pardálů, převážně Petra Cífky, coby moderátora diskuze, je arogantním způsobem setřen. To nepůsobí u subjektivního umění, kterým film bezesporu je, příhodně. Vnímání snímků je záležitostí velmi individuální, jelikož každého z nás ovlivňují jiné faktory, člověk má různé znalosti a zkušenosti, v tom tkví krása a kouzlo konfliktu při hodnocení. V momentě kdy diskuze končí názorovou „výhrou“ zkušenějšího, a to jen na základě toho, že je dotyčný „služebně starší“, divák začne o smyslu účasti mladších kolegů pochybovat. Naštěstí tu je alternativní Geekec, který navazuje svou zábavností a nevulgární formou na MovieZone Live! ze své zlaté éry okolo roko 2013. MovieZone Live! v roce 2021 tak mohu doporučit zejména fanouškům Městečka South Park a těm, kterým nevadí relativně velká porce vulgarismů v průběhu pokecu. Za mě to sráží pořad o několik pater dolů, dvě hvězdičky. 😕 (22.04.2021)…po zhlédnutí 163. epizody ()

baribal

asi nikdy to nebudou fundované debaty o Antonioniho Zvětšenině, ale i tak se pokaždý podívám, abych slyšel nějaký ty názory na novinky od kluků co už pár filmů viděli a maj to srovnání.. je ale škoda, že poslední dobou už je to trochu víc sprostý a ne tolik o filmech.. ()

Adasin

Na MovieZone čtu články dost často a Víkendové výplachy a tržební reporty čtu pravidelně každý týden, a hodně ráda mám různá témata (nejčastěji od Imfa) a Top 11 TedGeorge, takže mi tenhle pořad v oblíbených nemůže chybět. Navíc je to hrozná sranda. Člověk se u toho fakt zasměje, pánové se nebojí ničeho. 9/10 ()

gogos

Nejlepší pořad o filmech, který kdy na naší půdě vzniknul. Jednu hvězdu srážím za Civala, který se mi nelíbí ani projevem, ani většinou názorů. Ale imf s Hladem => bouráci největší :-) ()

AlThorKremser

Musím se přiznat že na Moviezone chodím každý den,čtu skoro všechny články a na poslední 3 MZ Live jsem se díval ze záznamu a je to super.(ale registrovaný na moviezone nejsem) Je to zábavné, pánové Cival,Mr.Hlad a Imf jsou skvělí, takže není jedinný důvod nedat *****. ()

milicjant

Dýchavičný mentor Hlad, Míra imf Bosák a proti nim v opozici apatický depkař Cival at their best. Zamrzí jen zdejší liché plky o pokročilém fotříkovství, pozách i uzké cílovce a občasné technické lapálie u kluků ve studiu. ()

M.i.k.e

jako jo, rád si MZ live pustím jako kulisu a dalo by se říct, že Hlada,Imfa a Rimsyho mám docela rád a ve spoustě názorů na filmy se shodneme. Trochu horší je to s Civalem, který je z celého osazenstva nejvíc na pěst a dost často mu jeho snahu o to ukázat jak moc je nad věcí a jen jemu se líbí ty "správné věci" úplně nežeru. Každopádně to ale beru, protože každému se líbí něco jiného a není od věci si vyslechnout jiný názor a třeba i objevit nový pohled na nějaký film...60% ()

Nach

Pro fanoušky filmového žánru ten správný internetový pořad, který pobaví, informuje a času u něj rozhodně nebudete litovat. Obrovské plus v něm vidím i v doslova živé komunikaci mezi moderujícími a diváky. Pokud jste fanouškové filmu (což počítám, že na tomto webu je to samozřejmostí), tak doporučení od mé maličkosti máte. 80% P.S. Možná přijde i Karel. ;) ()