• igi B.

Tohle jsou asi TY VAŠE RODINY, pražská čudlárno... 8-o . . . A těch gerontů, co na stará kolena >hrajou< (sic!) v každé srajdě, protože jejich ambice dávno skončily v rolích chamtivých hloupých nul mi už ani není líto. Vy jste si aspoň kdysi zahrála Morgianu, že pí Janžurová, ale takovej Bub ó Klepl to holt v těch srajdách klepe snad od narození... %-[.. - - - P.S. Jsem čtl kdesi v sračopisu "Canc", že H.P. zčutněly myslidla... Je to pravda nebo je to lekrace? Jsem offtipný?? Mohl bych bejt taky scatnárysta??? . . . A co na to ta Mirka? - - - - - (Nahlednuto dvakrát kratce chcatce a zvratec a sráteček na >primeroidní mrtvovizi< , hovnocení 90., komensrář sráčům coby dvachcátý a víc už nic - 24.10.2011)(24.10.2011)

• PhillM.

Ačkoli televizi nevlastním a původní české TV seriály na mě čas od času zaútočí jen na návštěvě u příbuzných, nejde mi do hlavy, kdo proč a zač točí klikou tohoto zhovadilého kolotoče. On je žena!, Letiště, Bazén, Obchoďák atd,? Pár dílů a konec. To si nikdo nepoloží otázku PROČ to má minimální sledovanost? PROČ to nikoho nezajímá? Přijde mi, že tvůrci jen opětovně nabízejí ten stejný produkt a doufají, že divák časem zblbne natolik, že se mu to bude líbit.(10.3.2013)

• Olík

Ani ne před měsícem jsem sice nerad, ale o to rázněji skoncoval s Rodinkou a už je to tady zase – dávám definitivní sbohem novému seriálu, aniž bych zhlédl všechny jeho díly a musím říci, že ještě s větším roztrpčením než v případě již jmenované Kleinovky. Já bláhový jsem si doposud myslel, že pod slovem sitcom je míněna zkratka anglického situation comedy a tudíž kde je komedie, tam je také humor. Jak jen jsem se mýlil – zapomněl jsem na domácí televizní kuchyni.(3.11.2011)

• Stejšn

To snad není možný. To by snad mělo být i trestný! Už mockrát bylo dokázaný, že Češi prostě točit sitkomy neuměj, tak proč se vždycky najde nějakej trotl, kterej se snaží dokázat opak? Trapnost nad trapnost a přitom takové množství dobrých herců... Jen o chloupek menší sračka než Ošklivka Katka, ovšem nad úroveň odpadu ani náhodou.(7.11.2011)

• Segrestor

Totální neserióznost vůči divákům zde nabrala plné obrátky. Tvůrci překročili poslední hranici vkusu a naservírovali ucelené a zcela konkrétní faux pas z jakéhosi televizního studia na stanici Prima, kde se už ani netají tím, že chtějí být stejně špatní jako konkurence. Když kdosi v upoutávce tvrdil, že se doslova řechtal na každé stránce scénáře, tak bohužel já plakal s každou další minutou této tupé naivní nevkusné idiotské frašky, kde humor je asi to poslední, co vás bude trápit. Tímto hnusem, výblitkem z pera paní Pawlovské, snad utrhnou trochu té pozornosti, ale to je jedno, pač doktor Chocholoušek vypíná televizi v šest.(24.10.2011)

• - Vysílání seriálu bylo kvůli nízké sledovanosti ukončeno po osmé epizodě. (JoranProvenzano)