• lillien

takovou koncentraci trapnosti mohly vyplivnout vskutku jen morbidní obezitou prožraný dráty v mozku pí Haliny. A to jsem se kdysi domnívala, že je na ženskou alespoň průměrně vtipná. Je vidět, že noci strávené nutkavým přežíráním nutně vedou k spánkové deprivaci a z té prostě žádné veledílo nevznikne, ani když to druhý den zachraňuje laxativy. Asi by mě víc bavilo sledovat Halinu a její trampoty při navlékání kompresních punčoch, než se tady stydět za vcelku dříve slušné herce, kteří evidentně nemají co do huby, když se propůjčili takové slátanině.(18.11.2011)

• Paity

Kdyby se dalo ohodnotit dvojnásobným odpadem a ještě navrch shnilým. Nechápu, jak se k tomuhle propůjčila Ivana Chyýlková a Iva Janžurová. Ale asi peníze a hlavně příležitost ukázat svůj obličej na obrazovce jsou stále natolik veliký lákadlem, že jim to za to stojí. Za to "O mé rodině a jiných mrtvolách" se nevyplatí promítat ani na krabici od zkaženého mléka.(16.8.2012)

• Segrestor

Totální neserióznost vůči divákům zde nabrala plné obrátky. Tvůrci překročili poslední hranici vkusu a naservírovali ucelené a zcela konkrétní faux pas z jakéhosi televizního studia na stanici Prima, kde se už ani netají tím, že chtějí být stejně špatní jako konkurence. Když kdosi v upoutávce tvrdil, že se doslova řechtal na každé stránce scénáře, tak bohužel já plakal s každou další minutou této tupé naivní nevkusné idiotské frašky, kde humor je asi to poslední, co vás bude trápit. Tímto hnusem, výblitkem z pera paní Pawlovské, snad utrhnou trochu té pozornosti, ale to je jedno, pač doktor Chocholoušek vypíná televizi v šest.(24.10.2011)

• Olík

Ani ne před měsícem jsem sice nerad, ale o to rázněji skoncoval s Rodinkou a už je to tady zase – dávám definitivní sbohem novému seriálu, aniž bych zhlédl všechny jeho díly a musím říci, že ještě s větším roztrpčením než v případě již jmenované Kleinovky. Já bláhový jsem si doposud myslel, že pod slovem sitcom je míněna zkratka anglického situation comedy a tudíž kde je komedie, tam je také humor. Jak jen jsem se mýlil – zapomněl jsem na domácí televizní kuchyni.(3.11.2011)

• Sinn

Proboha, proč? Proč by někdo tohle psal? Proč by tohle někdo točil? Proč by v tomhle chtěl někdo hrát? A hlavně, proč by na tohle měl chtít někdo koukat? Dala jsem šanci víc dílům s tím, že ten první mohl být prostě jen nejistá rozjížděčka. Bohužel, kvalita nestoupá, možná dokonce naopak. Nevermore.(15.11.2011)

• - Vysílání seriálu bylo kvůli nízké sledovanosti ukončeno po osmé epizodě. (JoranProvenzano)