VOD (1)

Epizody(8)

Seznamte se s poněkud netradiční rodinou Chmurných. Ve společné domácnosti tu žijí nepříliš úspěšná jazzová zpěvačka Kristýna s – naopak velmi úspěšným – manželem psychiatrem Lubošem, jejich děti introvertní Petra a rebelka Veronika a dvě naprosto rozdílné babičky– věčně mladá Klementýna a kartářka Marta. Pak je tu ještě otec dirigent, který svoji profesi přenáší i do života rodiny. O tom, že soužití několika generací pod jednou střechou přináší někdy problémy, které je potřeba řešit, a jindy zase humorné situace, není třeba pochybovat. Zvlášť když je každý z jejích členů výraznou osobností... (TV Prima)

Spike86 odpad!

Parodie na sitcom z pera Haliny Pawlovské. Scénář je velmi slabý a opravdu to není vtipné a zkrátka jako celek to nefunguje. Za nějakou tu povedenější hlášku či náznak vtípku a nějaký ten náznak jazzové melodie dávám 15%, ale odpad to stejně je tak jako tak. Podotýkám, že nehodnotím na základě jednoho dílu, ale na základě pár minut zkouknutých z několika dílů. ()

Agent24 odpad!

Už vím jaký to je po smrti. Tenhle seriál vysílají v hrobě. Tohle je seriál z pekla. Režisér Fruit je evidentně vrchní belzebub. Scénář musela napsat zombie, protože jinak už ničemu nerozumím. Radši koukat kocourovi do prdele než toto. Všechny herce bych za to nechal seřezat řemenem, protože toto je zvěrstvo. Kam jste schopni za peníze vlézt celeblitky?? Hnus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

Stejšn odpad!

To snad není možný. To by snad mělo být i trestný! Už mockrát bylo dokázaný, že Češi prostě točit sitkomy neuměj, tak proč se vždycky najde nějakej trotl, kterej se snaží dokázat opak? Trapnost nad trapnost a přitom takové množství dobrých herců... Jen o chloupek menší sračka než Ošklivka Katka, ovšem nad úroveň odpadu ani náhodou. ()

lillien odpad!

takovou koncentraci trapnosti mohly vyplivnout vskutku jen morbidní obezitou prožraný dráty v mozku pí Haliny. A to jsem se kdysi domnívala, že je na ženskou alespoň průměrně vtipná. Je vidět, že noci strávené nutkavým přežíráním nutně vedou k spánkové deprivaci a z té prostě žádné veledílo nevznikne, ani když to druhý den zachraňuje laxativy. Asi by mě víc bavilo sledovat Halinu a její trampoty při navlékání kompresních punčoch, než se tady stydět za vcelku dříve slušné herce, kteří evidentně nemají co do huby, když se propůjčili takové slátanině. ()

Segrestor odpad!

Totální neserióznost vůči divákům zde nabrala plné obrátky. Tvůrci překročili poslední hranici vkusu a naservírovali ucelené a zcela konkrétní faux pas z jakéhosi televizního studia na stanici Prima, kde se už ani netají tím, že chtějí být stejně špatní jako konkurence. Když kdosi v upoutávce tvrdil, že se doslova řechtal na každé stránce scénáře, tak bohužel já plakal s každou další minutou této tupé naivní nevkusné idiotské frašky, kde humor je asi to poslední, co vás bude trápit. Tímto hnusem, výblitkem z pera paní Pawlovské, snad utrhnou trochu té pozornosti, ale to je jedno, pač doktor Chocholoušek vypíná televizi v šest. ()

• Vysílání seriálu bylo kvůli nízké sledovanosti ukončeno po osmé epizodě. (JoranProvenzano)