Epizody(8)

Seznamte se s poněkud netradiční rodinou Chmurných. Ve společné domácnosti tu žijí nepříliš úspěšná jazzová zpěvačka Kristýna s – naopak velmi úspěšným – manželem psychiatrem Lubošem, jejich děti introvertní Petra a rebelka Veronika a dvě naprosto rozdílné babičky– věčně mladá Klementýna a kartářka Marta. Pak je tu ještě otec dirigent, který svoji profesi přenáší i do života rodiny. O tom, že soužití několika generací pod jednou střechou přináší někdy problémy, které je potřeba řešit, a jindy zase humorné situace, není třeba pochybovat. Zvlášť když je každý z jejích členů výraznou osobností... (TV Prima)

PhillM.

Ačkoli televizi nevlastním a původní české TV seriály na mě čas od času zaútočí jen na návštěvě u příbuzných, nejde mi do hlavy, kdo proč a zač točí klikou tohoto zhovadilého kolotoče. On je žena!, Letiště, Bazén, Obchoďák atd,? Pár dílů a konec. To si nikdo nepoloží otázku PROČ to má minimální sledovanost? PROČ to nikoho nezajímá? Přijde mi, že tvůrci jen opětovně nabízejí ten stejný produkt a doufají, že divák časem zblbne natolik, že se mu to bude líbit. ()

Segrestor odpad!

Totální neserióznost vůči divákům zde nabrala plné obrátky. Tvůrci překročili poslední hranici vkusu a naservírovali ucelené a zcela konkrétní faux pas z jakéhosi televizního studia na stanici Prima, kde se už ani netají tím, že chtějí být stejně špatní jako konkurence. Když kdosi v upoutávce tvrdil, že se doslova řechtal na každé stránce scénáře, tak bohužel já plakal s každou další minutou této tupé naivní nevkusné idiotské frašky, kde humor je asi to poslední, co vás bude trápit. Tímto hnusem, výblitkem z pera paní Pawlovské, snad utrhnou trochu té pozornosti, ale to je jedno, pač doktor Chocholoušek vypíná televizi v šest. ()

Paity odpad!

Kdyby se dalo ohodnotit dvojnásobným odpadem a ještě navrch shnilým. Nechápu, jak se k tomuhle propůjčila Ivana Chyýlková a Iva Janžurová. Ale asi peníze a hlavně příležitost ukázat svůj obličej na obrazovce jsou stále natolik veliký lákadlem, že jim to za to stojí. Za to "O mé rodině a jiných mrtvolách" se nevyplatí promítat ani na krabici od zkaženého mléka. ()

SallyZen odpad!

Jako komedie je to další česká rádobyvtipná blbost. Určitě je trochu více bláznivá než se obvykle u nás natáčí, ale bohužel kvalita humoru a celkově příběhu(který je ohraný už mnohokrát v každé zemi) je velice špatná. Celej seriál je nudnej, neobjeví se tam nic originálního a ani to není nijak skvěle zpracované. Proto si ode mě zaslouží krásný odpad. 10% ()

igi B. odpad!

Tohle jsou asi TY VAŠE RODINY, pražská čudlárno... 8-o . . . A těch gerontů, co na stará kolena >hrajou< (sic!) v každé srajdě, protože jejich ambice dávno skončily v rolích chamtivých hloupých nul mi už ani není líto. Vy jste si aspoň kdysi zahrála Morgianu, že pí Janžurová, ale takovej Bub ó Klepl to holt v těch srajdách klepe snad od narození... %-[.. - - - P.S. Jsem čtl kdesi v sračopisu "Canc", že H.P. zčutněly myslidla... Je to pravda nebo je to lekrace? Jsem offtipný?? Mohl bych bejt taky scatnárysta??? . . . A co na to ta Mirka? - - - - - (Nahlednuto dvakrát kratce chcatce a zvratec a sráteček na >primeroidní mrtvovizi< , hovnocení 90., komensrář sráčům coby dvachcátý a víc už nic - 24.10.2011) ()

• Vysílání seriálu bylo kvůli nízké sledovanosti ukončeno po osmé epizodě. (JoranProvenzano)