Bývalý zločinec Jacob Sternwood je donucen opustit svůj islandský úkryt a vrátit se do Londýna, kde se jeho syn zapletl do zpackaného loupežného přepadení. Detektiv Max Lewinsky ihned ucítí šanci, jak muže, kterého dlouhá léta neúspěšně pronásledoval, konečně dopadnout. Když se ale ocitnou tváří v tvář, začnou odhalovat mohutné spiknutí, které může stát oba protivníky život. (Bontonfilm)

johnsnow

dokonalá kriminálka s britskej pevniny. Síce počas filmu sa veľa akčného neudeje, no na konci príde nečakaný zvrat i parádna prestrelka. (V niektorých filmoch sa nedočkáte akcie ani keď to má v popise.) Takže za mňa 5* zaslúžených. ()

Berty00

Také celé divné to bolo,klasický triller no čo b som ešte viac vyzdvihol je asi to že to bol "najmodrejší" film aký som videl,veď tam bol všetko,vždy modré,dosť zvástne zvolený filter ()

mac000

Neoriginální scénář mísící kriminální drama, thriller a akční film, není pořádně ani jedním. První hodina úplně zbytečná, neboť zcela předvídatelná. Teprve posledních 30 minut je o něco zajímavějších, ale zase až moc překombinovaná... Zkrátka z extrému do extrému. ()

subic

No na tohle už se někdy příště dívat nebudu, to opravdu ne. Jeden polda s kolenem plným hnisu a jeden loupežník a to kolem je docela zmatek nad zmatek. ()

mirkath1

Jako by to natočila sfetovaná opice-děj si dosaď podle kapacity mozku-co se týče pochopení jinak nepochopitelného děje ()

DonBraso

Nemůžu si pomoct,já tam měl všechno co jsem chtěl,takže jsem spokojen,ikdyž už jsem to viděl vícekrát tohle téma a možná větší kriminální vsuvka by bodla,tak to odcejpalo hezky a mělo to takový pěkný look,kdy jsem si konečně dal akční film u kterýho se nestydím,že mu dávám čtyři klacky. ()

Cannonball

Celkom slušná zápletka, trochu americkej akcie okorenené britským humor a pozerateľný herci. Bavil som sa, kind of guilty pleasure;) ()

DaliborekD

Promarněná šance na dobrou anglickou kriminálku. Jakkoliv je obsazení hlavních rolí lahůdkové a evokovalo ve mně podle trailerů anglickou verzi Heatu, věty, které hrdinům scénáristé vkládají do úst jsou trapné... takovým tím hodně smutným způsobem. Celá struktura příběhu není ani detektivka, ani drámo, jenom mišmaš scének mezi body A a B. Hudba je sama o sobě v pořádku, ale když se snaží nastolit jakoukoliv atmosféru, dění před kamerou jako by bylo o krok pozadu a naprosto se míjí účinkem. Pochvalu by si zasloužila kamera, ale má to jeden zásadní háček. Když přejdu onanistické přelety nad neonovým Londýnem, které vám režisér cpe před oči snad každých deset minut a přiznám se, že jsem nedokázal rozlišit, jestli jde o jeden a ten samý záběr pořád dokola, kamera ve statických scénách působí kulervoucně, zajímavě volené úhly, nasvícení a tak. Zásadní problém nastává v akčních scénách, které jsou nepřehledné, s nepochopitelným střihem a ničím invenční. Zvlášť finální akce byla pro mě utrpení. Pokud má Eran Creevy, kromě bezva jména, nějaké kvality, nechává si je pravděpodobně do svých dalších filmů. Zklamání zvlášť v porovnání s méně ambiciózním ale mnohem kvalitnějším nedávným The Sweeney. ()

Joostas

Máte chřipku ,venku prší,pásový opar se nehojí a hrozně svědí ,prostě potřebujete přebalit, zasypat a polehávat. Přesně pro takové chvíle je tato náladou z filmu 7 vyluhovaná mainstreamová čajovka určena. Nenadýmá. ()

darth_swan

Běžná kriminálka, která nenudí, ale ani nijak zvlášť nezaujme. Zajímavé je, že ani na straně policajtů, ani na straně kriminálníků v podstatě nikdo neumí střílet, kulky lítají všude možně, jenom ne do cíle. Postavy jsou takové nijaké, v podstatě o nich nic nevíme a ani se nedozvíme. Zajímavé vizuální zpracování. Pěstí chce asi ten, kdo vymyslel ten absolutně nesmyslný český název. // Co mě zaujalo: Bullet time. ()

M1k3k

Poměrně kvalitní zpracování typické dějové linie. Jen nechápu, kterej chytrák tomu dal českej název "Chceš pěstí?". ()

elanista1

Super obsadenie, najviac zaujal Mark Strong, len skoda ze hlavnu ulohu si chytil nesympaticky James McAvoy, ktory ma svojim prenikavym pohladom iritoval uz v Tranze. FIlm je to taky neskodny, nevyrazny, priemerny, plochy, ale pozriet bez ujmy sa to da. ()

lobo87

Priemerná kriminálka so skvelým obsadením. Scenár trošku priehľadný a nebyť práve toho obsadenia, bolo by to ešte slabšie hodnotenie... 60% ()

paradoxman

Protizbraňová agitka, jejíž hlavní představitel se zakouká do typicky britské kobylí hlavy s latentními grafomanskými sklony. Naštěstí vše zachraňuje skvělý Mark Strong, celkem vydařené přestřelky a příjemná stopáž. ()

wick

Až na začátek, který láká na povedený akční kousek, to byl pak už jen průměr, místy podprůměr. Ještě horší než film je český název. ()

esmoke

Pěkná moderní kriminálka, které podráží nohy jednodušší příběh se zápletkou odhadnutelnou hned od začátku. Snažící se hodně schovat za vizuální zpracování, které je za začátku zajímavé, ale později již nějak filmu ubírá život a vytváří sterilní dojem. Ve výsledku to dává "jen" lepší nadstandard 3,5*. ()

aannemer

Vidět se to dalo, ale až do půlky jsem pořád čekal, kdy se tam něco začne dít a ani s hlavními hrdiny jsem se nějak nemohl srovnat. Poslední třetina už byla slušná, ale podruhý to vidět nemusím. A na závěr vzkaz pro "vynálezce" českého názvu - ty si kokot!!! ()