Bývalý zločinec Jacob Sternwood je donucen opustit svůj islandský úkryt a vrátit se do Londýna, kde se jeho syn zapletl do zpackaného loupežného přepadení. Detektiv Max Lewinsky ihned ucítí šanci, jak muže, kterého dlouhá léta neúspěšně pronásledoval, konečně dopadnout. Když se ale ocitnou tváří v tvář, začnou odhalovat mohutné spiknutí, které může stát oba protivníky život. (Bontonfilm)

Steel32

Ze začátku se mi to vůbec nezdálo... no vlastně se mi to nezdálo až někam do půlky. Připadalo mi to takový nijaký a atmosféra spíš divná, než aby mě oslnila, i když se mi vázně líbilo to zbarvení do modra, takže jediný co drželo moji pozornost bylo obsazení - hlavní dvojka. Naštěstí to potom začalo nabírat na akci i příběhu a mě se to začalo líbit. Jako celek je to vlastně pěkná podívaná, ale že by mě to nějak výraznějš chytlo, to se říct nedá. ()

Wardan

Trailer mě moc nenavnadil, nakonec jsem se na film podíval kvůli obsazení a rozhodně nelituji. Jedná se totiž o líbivou moderní kriminálku, i když musím přiznat, že mi to přišlo dějově trochu chudé. Prostě jakoby se toho tam událo trochu málo. Ale jinak proti tomuto filmu nic nemám, protože vizuál a soundtrack je hodně super, přestřelky jsou dostatečně stylové (mohlo jich ale být víc, to jako jo) a James McAvoy s Markem Strongem jedou naplno. Erana Creevyho si do budoucnosti určitě pohlídám. Vypadá to, že řemeslo má slušně v paži. ()

KOZEL84

Od koho?Pětileté holčičky?Skvělé obsazení a totálně zbytečný film.Vlastně stačí zkopnout jakýkoli negativní koment k Broken City a je to.Rád sem viděl Mullana a doufám,že Andreu Riseborough uvidím častěji.Flemyng nesmí chybět.2aPůl ()

Pfff

Navzdory debilnímu českému názvu se jedná o docela příjemnou detektivku, která předčí vše, co se dá dnes v hlavním vysílacím čase vidět v TV. Ale je fakt, že nad vodou ho drží hlavně představitelé hlavních hrdinů v podání McAvoye a Stronga. ()

Hapretor

Za Marka Stronga jedna * navíc. Do takových rolí se hodí jak prdel na záchod. Jinak slabota. James MacAhoj je mi protivnej. 150 cm polda? Ale jděte! Dějově nic výjimečného. Bohužel. ()

RakeW

Modrý pohodový thriller na páteční večer. Mohla by z toho bejt fajn videohra, dějově by to akorát sedlo na nějakou FPS a Creevy by jako scénárista sklízel, vzhledem k celkové kvalitativní úrovni příběhů v daném herním žánru, jeden nadšený ohlas za druhým. Takhle je akorát za béčkaře... ()

agassi68

Heat sa nekonal aj keď sa chcel. Vizuálne áčkový snímok zabil priehľadný príbeh a ženské role. Zrejme feministky tam pretlačili svoje kone. Najmä Andrea Riseborough pôsobila na mňa veľmi nesympaticky. Úvod a záver bez pripomienok, takisto vysoký štandard Marka Stronga či McAvoya. Poctivých 60%.. ()

strikeman

Není to zase takový průser, jak se tady píše. Děj odsejpá, stopáž je tak akorát a Mark Strong je charismatický týpek a kraluje nad překvapivě méně výrazným McAvoyem. Jako relax na pozdní večer v pracovním týdnu je tahle jednohubka ideální. Btw - otřesný český název... 65% ()

sadlokan

Policisté,žena a muž,oba nesympatičtí,takže asi dobrej casting,a výšky "C"(od "Cruise") vyšetřují společně,ale kupodivu každý na jiném místě,vraždu.Když se již sápete po tlačítku vyp.policistka je naštěstí usmrcena a celé se to,s využitím M.Stronga ,dá doklepat až do konce. ()

BOURQUE

Celé sa to začne veľmi nádejne, avšak časom to dopadne do kategórie „priemerný, ničím výnimočný“. Duo J. McAvoy – M. Strong podávajú slušný výkon, ale to Bohužiaľ film nezachráni. PS: Pán Creevy, podľa Vás takto má vypadať záver filmu? Osobné hodnotenie: 68% (**) ()

Heroine

Cože? Proč? K čemu? Jak tohle může ještě dneska někdo natočit? Vždyť to je nezáživné, otřepané a nereálné! Jednu hvězdičku dám, za Stronga a McAvoye, protože to je dobrá dvojka. Ale všechno ostatní, idey, postavy, děj, závěr... Naprosto odpadní. ()

GOREGASM

Anglická škola jak ji ještě neznáme. Moderní, temný (denní světlo neuvidíte :-) a nepřetržitým deštěm a kamerovými filtry bičovaný thriller, kterým Eran Creevy nakopává většinu americké produkce v záď. První půlhodina je sice vlažnější, ale potom se začne děj zajímavě rozvíjet a nabírat grády. Herecké jistoty Strong a McAvoy doplňuje nádherná Andrea Riseborough, ze které jsem nemohl spustit oči už v Kosinskiho Oblivionu a několik dalších stonefaced Sirů, kteří nepotřebují k přesvědčení diváka obvykle víc než neústupný pohled viz skvěle vyhrocená scéna v kontejneru. Psychologie postav je pro zvolený žánr dostačující a jediné, co sráží mé vysoké hodnocení je zbytečná nelogičnost a rezignace na realismus u jinak zručně natočených přestřelek (skvělá bullett-tajmovka u babičky), které zbytečně plýtvají mrtvolami a uvolňují grip, kterým vás má snímek po většinu času v hrsti. 80% ()

MickeyStuma

Akční nářez s poněkud jednoduchým dějem. A nakonec, proč ne. Temná kamera dodává sílu atmosféry všeho dění a když se k tomu přidají občasné citové výjevy, patřičná dramatičnost a hlavně očekávané akční sekvence, máme skvělý nenáročný snímek, kde kulky létají všemi směry a jde si není nikdo ničím jistý. Co se týče akce, je na co se dívat, což je u akčního filmu přirozeně očekávané. Akční snímek ve své parádě. ()

burton

Je to jako složená mozaika. Snažila jsem se pochopit, v čemže má ten jeden, co není ten nejhlavnější zloduch, navrch nad těma všema ostatníma zloduchama i nezloduchama. Musíte se na podívat, abyste pochopili, o kom je řeč.Páč když někdo řekne úplně na vážno (pozor BOJLER), že jeho poslání je nesobecké, zavání to fanatismem. A tak to ale nakonec tady není ten případ. Detektiv......je ale fakt výbornej. Běhá i s kolenem na maděru, plným nějakých sraček, jako srnka. Ne, jako... kůň?...no tak jako jednorožec.Chápu zdejší mrmlání a nižší hodnocení, ale díky němu právě jsem se rozhodla na tenhle film podívat. Myslím, že ten konec stojí za to. Docela by mě zajímalo, jak to pak bude dál...... ()

Faila

Přišlo mi to o chlup méně pitomé než většina podobných snímků. Hlavním kamenem úrazu pro mě dost často jsou nepřesvědčivé až špatné herecké výkony, což se od McAvoye a Stronga nedá snad nikdy očekávat. ()

bararich8

Velmi příjemné Béčko, jehož vizuální kabátek je trochu někde jinde, než mainstream. K tomu přidejte ne zrovna špatný příběh a dobré akční scény (pomineme-li realitu) a máte hezkou jednohubku na večer. Slabší 4* ()

longercz

Film se po nudném a podivném začátku docela slušně zamotá, napravit dojem to už tak úplně ale nestihne. Jo a mimochodem po The walking dead si už Davida Morrisseye asi nedokážu představit jako nezápornou postavu, a tak nějak okamžitě jsem v něm uviděl záporáka. Zajímalo by mě jestli to tak vidí i ostatní a taky v jaké roli se ukáže příště. ()