Evidentně se vše vyřeší a ještě solidně domotá zase až v samotném závěru. Zatímco na cíl umanutá Saga nejprve odhalila záměry chůvy Martinových dětí, nyní pojme podezření, kdo by mohl být mužem ze schodiště, který schytal do očí pepřový sprej. Čerstvé dánské pečivo její domněnku potvrdí. Vše okolo vyšetřování se postupně stáčí k dánské světově významné farmaceutické společnosti, manželka bratra její ředitelky mezitím odhaluje, co hošan po večerech sleduje u svého počítače ve sklepě.(19.11.2019)

Můžu být tak prudce geniální? Ano, můžu. V tomto dílu se dokonce ksicht mého hlavního podezřelého objevil i na papíře. Znovu jsem doplatil na svoji genialitu a tento díl si moc neužil, protože byl znovu takový převážně rekapitulační, kdy se s velkou slávou odhalilo to, co už mi bylo dlouho jasné. Také se uzavřelo pár méně významných vedlejších linek. Moc nového nám do vínku díl rozhodně nedal, přesto se těším, co si pro nás v závěru tvůrci připravili a zdali se dočkám nějakého šokujícího zvratu. Navzdory podstatně košatějšímu ději se v tuto chvíli zdá být spousta souvislostí křišťálově průzračných.(17.4.2020)

Opět se toho stane nejvíc na konci, ten portét, respektive ten obličej jsem v této souvislosti očekával. 97%(11.2.2019)

"Určite si nedáte? Veď ste dánka. Vy dáni máte húliť a my švédi sa máme čudovať."(1.8.2018)

Tak ide skôr o taký veľký nádych pred finále a popravde ma záverečný zvrat nijak extra neprekvapil. Možno sme boli svedkami jednej slepej uličky, ale bohvie, v prípade Mostu si človek až do konca nemôže byť ničím istý. V tomto dieli sa mi séria začala zdať mierne prekombinovaná, ale verím, že sa nakoniec všetko elegantne vysvetlí a ak aj ostane niečo otvorené, tak všetko logicky bude do seba zapadať.(18.11.2018)