poster

Hurá do džungle! 2

 • Jihoafrická republika

  Jungle Beat 2

Animovaný

Jihoafrická republika, 2011, 80 min

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • ivishka
  odpad!

  Úvod - hybrid obsahující :prase divoké, šavlozubého tygra, lva,koně, torpédo, osla a já nevím co ještě. Dabování jistě musela být veselá záležitost, protože když celý film slyšíte jenom aaaaaaaaaaa ohhhh héééééééé uíííííííííííííííííí fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů nebo áááh tak je to nad slunce jasné. Vzhledem k roku vydání filmu jsem se domnívala, že se animace něják posune alespoň na snesitelnou hranici, ale mýlila jsem se. Takovéto animáky mohou pobavit a nebo zaujmout snad jen milovníky televize discovery a jejich sáhodlouze nudných zvířecích dokumentech, které nesnáším.(15.11.2012)

 • Elleannie
  ****

  Já jsem asi takové dospělé dítě, protože animáky prostě miluju. Těchto několik příběhů mě moc pobavilo, u některých mi sice chybělo mluvení, ale na druhou stranu ono vydávání zvuků taky nebylo špatné:) Některé momenty byly překvapivé a opravdu zábavné. Prostě na pobavení a návrat do dětských let určitě super oddychovka:)(19.1.2012)

 • Legacek
  ***

  dostali jsme to k vánocům 2011 a musím říct že to špatné není ale těm zvířatům to ne závidím protože to mají těšký prostě týrání.Vbec nechápu co to je za zvíře hned na začátku něaký divný divoký prase(27.8.2015)

 • films3
  **

  pre deti do 10 rokov...ja mam 20 a pozeral som to,a nic moc...nechyta sa to ani zdaleka na madagascar,dobu ladovu a podobne...(10.1.2013)