Grizzly zabiják

• USA Into the Grizzly Maze (více)

James Marsden, Thomas Jane, Piper Perabová a Billy Bob Thornton se představí v akcí nabitém dobrodružství, které se odehrává v aljašské divočině. Když začne v místním městečku řádit nelítostný medvěd grizzly, šerif se vydá do lesa hledat svou manželku ekoložku. Místo ní zde však narazí na svého bratra, bývalého zločince, se kterým si už dávno nemá co říct. Oba se brzy ocitnou na útěku před obrovským medvědím zabijákem. Z lovce se stává lovná zvěř v tomto thrilleru o síle přírody a pachu krve, který zvedne diváky ze židlí. (Cinemax)

intro

Horor Grizzly se mi moc páčil . Dobré obsazení, vynikající prostředí, napětí, prostě vše co si od podobného filmu přát. Jo místy béčkově přiblblé, ale i tak já dávám 70%. Můžu jen doporučit. Kéž by se podobně ucházejících filmů točilo víc. ()

vieriX

Úžasně napínavé a hodně drsné i když to je bečko jak prase, ale podařilo se sehnat i celkem kvalitní obsazení. Parádní je tady příroda a zabijácký Grizzly, který je naprosto děsivý a krví a vnitřnostmi se tady nešetří prostě drsná realita. ()

Mamlas

Medvidek zije v lese, lidi les kaceji, tak je medvidek trochu nasrany. Kdo do lesa prijde, a on tam furt nekdo chodi, ackoli vi, ze je tam medvidek, toho medvidek spapa. Film neni vylozene spatny. Jen monotonni, hodne naivni a takovy americky blby. Efekty rvacek s medvedem zdarile, jen se s tim medvidek, ale jen kdyz se pere s hlavnimi hrdiny, trosicku kaka, ackoli jine ucastniky filmu likviduje primerene rychleji. ()

XXXXXXXX

Chudák méďa. No považte, vždyť jenom bránil svůj les před vetřelci. Film okamžitě vypaluji na dvd a zasílám na nejbližší pobočku Green Peace. ()

zly.dvojce

Kvalitní akční, nijak horrorově situované, snad kromě vizity dvou nelicencovaných dřevorubců krátce po úvodu, což ovšem není výtka, jen konstatování. Herci ok, příběh ok, atmoška ok, kdyby tohle byl lepší standard filmové tvorby, mohli bysme si chrochtat blahem. ()

MaxForValue

Celý film vyzerá ako keby z ASYLUMu dostali väčší rozpočet a pritiahli za neho nejaké väčšie hviezdy. Vo výsledku však aj tak zostalo slabé béčko, ktoré sa podobnému Backcountry nesiaha ani po grizzlyho pupok. Na Into the Grizzly Maze vás pravdepodobne bude najviac iritovať nelogické, hlúpe a naivné správanie postáv. I ten grizzly mal väčšie IQ a vedel, kedy utekať a kedy zaútočiť. ()

Brano

Až príliš citeľné "béčko" s dosť nelogickým a hlúpym chovaním postáv. Známe mená v hlavných úlohách zrovná neoslnili. Scenárovo to bola bieda. Dejovo to tiež veľký zmysel nedávalo. Strata času. ()

nula87

Taková nevinná hříčka, která mohla být ultra zábavná, ale to by nesmělo dojít na všechny ty klišé podobných filmů - méďa v průběhu filmu vtipně mění velikost od juvenilního chlupáče po absurdní monstrum, padouchy likviduje jedním máchnutím tlapy, ale s hlavními charaktery se pere jak kluci na pískovišti, úrazy hlavních hrdinek, které by každému normálnímu člověku způsobily totální paralýzu, způsobují pouze drobné klopýtání apod...40% ()

tkey

Když jsem viděl prvních 5 minut, tak jsem si říkal, hele to prostě nedáš. Ale dal jsem. Je to sice řádný béčko, ale díky obsazení se na to dá koukat. ()

subic

Tvl no to je takové levně udělané televizní bláto. A autor tím chtěl říci, že medvěd grizzly je takový agresor jo? Kde se tam vzala taková spousta známých tváří? Asi jim slíbili, že se to odehraje v hezké krajině Aljašky a to zase jo, ale... ()

kacir

Ale čo tu trepete že nefunkčné, celý film som bol kľudný, idem si sem nadšene zahlasovať a zase sa iba vytočím nad komentármi pridrbaných hovááád. Zlámať prsty a nepustiť už viac ku klávesnici. Po dlhšom čase konečne niečo jedlé. Tá príroda bola nádherná. Ja som sa bavil. Koniec nemusel byť až tak prehnaný a kebyže som hluchý do lesa nejdem ani za tú piip. Inak slušne pozerateľné. ()

Stumbleine

Nic co by mě nadchlo..atmosféra ani zdaleka nesrovnatelná s mým oblíbeným, téměř o dvacet let starším filmem Na ostří nože s Anthony Hopkinsem, kde medvěd baribal budil mohem větší respekt než medvěd grizzly stejného cvičitele. Jedna hvězda za krásnou horskou přírodu, ve které se film odehrává.. ()

mnx

Kdo chce vidět čelisti po medvědovsku, nemá lepší volbu, než je tento film. Jeden přerostlý, chytrý, a velice zlý medvěd zde dokáže potrhat množství lidí, rozkousat jim hlavy, nebo alespoň ukousnout různé údy. Samozřejmě má proti sobě i partičku tvrdých medvědobijců s celoživotními zkušenostmi. Jako na potvoru se však žádný z nich nedokáže do něj pořádně trefit ani sniperkou s optikou, ačkoliv medvěd je veliký jak hora a stojí jen pár metrů před nimi. I tak to jsou ale tito medvědobijci velice zkušení a zocelení, jelikož i když jim megamedvěd dává takové šlehy svými tlapami s vytasenými drápy, které by každého jiného rozlomily vejpůl, nebo aspoň vytrhly pořádný kus tkáně i s kostmi, oni mají po těchto útocích jen trochu potrhané košile. No nebudu to dál protahovat - film, scénář, režie, a herecké výkony nestojí ani za starou bačkoru, a něco jako jiskra či napětí je zde naprosto neznámý pojem (přitom by stačilo jen někde málo přidat, někde ubrat.. potenciál zde rozhodně byl). Při sledování jsem se tedy kochal hlavně nádhernou krajinou kanadských deštných pralesů (ne, opravdu to není Aljaška, jak si tu mnozí myslí), proto jsem si ho soukromě zařadil do kategorie cestopisných dokumentů. Za to dávám i ty 2 hvězdičky, jinak by to byl čistý odpad. ()

Allgreen

Tak toto nebolo moc dobré. Pekné prostredie, drsný maco, ale zlé prevedenie. Niekoľko sto kilový macko síce dáva "po čuni" pytliackym zmrdom, zlodejským drevorubcom, policajtom či skúsenému lovcovi. Ale na dva fešné páriky už mu proste dych nestačil. ()

shaacul odpad!

Čím víc se film blížil ke konci, tím více jsem si přál aby medvěd všechny sežral. Bohužel se nestalo. První dvě třetiny filmu ještě ušly, ale závěr byl neuvěřitelně blbý, nechtěná komedie, už dlouho jsem se tak dobře nenasmál. ()

Výpravě v doubravě lidožravý grizzly ukáže se...

Výpravě v doubravě lidožravý grizzly ukáže se...

23.01.2012

Souboj civilizovaného člověka s divokou přírodou je vděčný námět. Je fajn, když se občas přehází pořadí v potravním řetězci. Byli jsme toho svědky v dnes už klasickém dobrodružství Na ostří nože, se… (více)