Jako za starejch časů

• USA Stand Up Guys (více)

Ve filmu Jako za starejch časů se pod vedením režiséra Fishera Stevense sešly herecké legendy v rolích stárnoucích gangsterů. Val (Al Pacino) opouští po dlouhých 28 letech vězení a Doc (Christopher Walken) pro něj nachystal oslavu znovu nabyté svobody, během které prožijí to, co někteří obyčejní smrtelníci nestihnou za celý život. K dvojici se v průběhu noci připojí třetí parťák Hirsh (Alan Arkin) a v jejich komediálním, až donkichotském dobrodružství ožívají stará gangsterská pravidla loajality a kodex cti. Úžasnou noční jízdu si užijí naplno, i když - nebo možná právě protože vědí, co přinese ráno. (oficiální text distributora)

onevoice

Veľmi pozitívny film. Pacino a Walken sú proste top. Arkin im skvele sekunduje. Najlepšie sú návstevy u prostitutkach. Tie som si fakt vychutnával. No a soundtrack je geniálny. ()

Turinko

moj najoblubenejši herec ma nesklamal a tvorcovia vypustili do sveta film v ktorom ide hlavne o prepracované dialogý a nehrdzavejúce priatelstvo medzi strarými pánmi.Osobne som mal chuť si ho pozrieť hned ešte raz a takých filmov nieje vela takže u mna 80ˇ% a dúfam že podobne spolupráca v budúcnosti nás ešte posadí do kresiel. ()

galfaroth

To co jsem vychválil u filmu "Z pátky do ringu", tady musím zkritizovat. Sakra chlapi, když se nedokážete ani pořádně posadit a ty vaše pohyby působí jak po zapojení do 230 voltů, tak si sedněte, dejte si teplou deku přes nohy. Možná něco dobrého k pití, k jídlu, tabletku na prostatu, druhou na tlak, pak na srdce, něco na játra, nakonec na klouby, nějakej ten doplněk na povzbuzení paměti, každopádně v žádným případě nehrajte ve filmu! Koukal jsem na film jen proto, že mne zajímalo jak to dopadne. Na druhou stranu jsem toho celej film litoval a přemýšlel, za co že téhle seniorské přehlídce dát hvězdičky. Film neměl spád, myšlenka o zabití někoho, koho propustili z vězení nezajímavá, chyběli mi vtipné scény, které k akčnímu filmu patří. Nakonec dávám 1*, namísto odpadu za to, že je to o trochu lepší než Německé filmy, ale opravdu jen o trochu. ()

Indio

Komorní oddychovka poslední pařby starejch ganksterů. Proč ne? Jen vspomínání na stary časy, jen MY a naše stary dobry noci. Bez dějovejch zvratů, jednoduše sledovat chlapy co vědí, že je konec a užívají si každej okamžik. ()

Duston_Movie

Oddychovka, atmosféra starého priateľstva a bordel, gangsteri. Ale filmu chýbalo niečo nezvyčajné, aby mohol mať viac ako priemer. ()

Digi_cz

Al Pacino a opět s něčím novým. Modrá je dobrá a holky taky, k tomu rychlá jízda v ukradeném autě s kámoši po městě celou noc a, když vyhladoví směrují docela do příjemného bistra. Jo proč ne. ()

quido.morava

Perfektní nadsázka a parádní herecký koncert Al Pacina a Walkena. Je vidět, jak i oni sami si to užívají. Žádná hluboká těžká myšlenka, jen taková příjemná taškařice. Scénář mohl být trošku rafinovanější, ale bavil jsem se. ()

Oxytocin odpad!

Pokud bych tento film hodnotil lépe než jako "odpad", tak bych velice urazil jiné snímky, které si danou jednu hvězdičku zaslouží. Zbytečné dokoukat, pokud začnete. Tohle se snad dá natočit za jedno odpoledne, ne? ()

PRASÁK

Tohle je velmi příjemnej a pohodovej filmík, přestože má dost drsnou kriminální zápletu. V hlavních rolích zde excelují Al Pacino jako právě propuštěnej vězeň Val, Christopher Walken jako jeho kámoš Doc a Alan Arkin jako mafián Hirsch. Film natočil americkej režisér a taky herec Fisher Stevens, kterej natočil několik TV-seriálů, film „Polibkem to začíná” a jako herce jsme ho mohli vidět ve filmech: Bratr z jiné planety, Číslo 5 žije, Číslo 5 žije 2, Vražda na Broadwayi, Hrdina proti své vůli, Super Mario Bros., Nebezpečná síť, Neporazitelný, Faktótum, Probuzení, Experiment nebo Grandhotel Budapešť. Při sledování snímku „Jako za starejch časů” se budete určitě epesně bavit! ()

andy60

Příjemné pokoukání, nechybí humor, hlášky, ale i dramatické situace. Největší dojem na mě udělal Walken, herecky zastínil i samotného Pacina. ()

Falanx

78%. Není to sestava RED, et cetera...ale jsou to o generaci dědkové starší. Přesto děkuji za tak vymazlené mafiánské veterány. Až mi slza nostalgie ukápla. Jsou v mém srdci nepostradatelní... ()

Zlatý glóbus 2013 - výsledky

Zlatý glóbus 2013 - výsledky