poster

Čarovný les

 • anglický

  Into the Woods

 • slovenský

  Príbehy z lesov

Muzikál / Fantasy / Dobrodružný / Komedie / Pohádka

USA, 2014, 125 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xmilden
  *

  To se skoro ani nedá. Co nutí herce hrát v podobných filmech? Kouknul jsem kvůli Deppovi a zjistil že tady hraje 3 minuty, přitom plakáty na něj nestoudně lákají. S blížícím se koncem už film totálně nedává smysl a režisér je posledním člověkem, kterému by tohle mělo vadit, hlavně když dostal svůj tučný šek. 20%(1.4.2015)

 • HoneyBunny
  ****

  Dlouho jsem neviděla film, který by takhle elegantně skloubil několik pohádek dohromady. Přidejte k tomu výborné herecké osazenstvo, které umí zpívat, a mohli byste mít vyhráno. Jenže je tu malý problém - tenhle film není moc soudržný a chvílemi se tváří jako milá parodie, a chvílemi je to vážné dospělácké drama, kde se objevují témata jako nevěra, opuštění vlastního dítěte nebo smrt. Do té dospělácké verze se film překlopí hlavně v poslední třetině (s obryní), která je tu jaksi navíc a docela kazí dojem z filmu. I tak ale palec nahoru za snahu přinést něco originálního. 70 % PS: Nejlepší je mile nadsazená scéna s duetem dvou princů Krasoňů: https://www.youtube.com/watch?v=YmixlJ79ZF0 (hlavně sledujte, jak si pánové trhají ty košile!).(13.2.2015)

 • peiton
  ****

  Kde bolo,tam bolo..boli raz napchané skoro všetky dôležité postavičky,ktoré niečo znamenajú v rozprávkovom svete strýčka WALTa DISNEYho na jednom mieste a v rovnakom čase.Snímok by sa dal prekrojiť na 2 časti,na tú šťastnejšiu a lepšiu prvú polovicu a tú druhú,pri ktorej akoby scenáru došiel dych a kúsky invencie schovali pod koberec.Naviac vedela som do čoho idem,kedže žáner muzikál,druh piesní (jedna ako druhá),ktoré boli pre moje uši len otravným la-lákaním.Kvitujem to spojenie rôznych rozprávkových postáv v jednom projekte a teda celková myšlienka sa vydarila.S ničím podobným som sa doposiaľ nestretla.(23.1.2015)

 • playboxguest
  *

  Upřímně... nesnáším klasické pohádky, a to ani když je obalíte do moderního hávu, třeba seriál Once upon a time je pro mě hotové utrpení. Tady se mi líbila snad jen část s Karkulkou, kde byl v písničce už vyloženě okatě zdůrazňován fakt, že původní pohádka poukazuje na dívku s první periodou, jíž se chystá přefiknout o dost starší chlap. Písničky neznělé, příšerné, bez šťávy, to vám fakt připadá, že sledujete americkej remake Tří bratrů. Nechápu jak tohle mohlo u režiséra mého nejmilovanějšího Chicaga vůbec projít. Samotný film jsem si i po odpuzujících trailerech pustila výhradně kvůli hercům, ale jak mě má těšit jejich přítomnost, když se co písničku tvářej jako "Tohle zpívat nebudu, tohle zpívat nechci, jsem tu za trest".(15.3.2015)

 • Sawy
  *

  Asi hodinu a půl relativně neurážející podprůměr se ve svém posledním aktu změní v něco... no, slušně řečeno v něco, co naprosto neuvěřitelným způsobem nefunguje. Chápu záměr tvůrců relativizovat klasické pohádkovské "A žili spolu šťastně až do smrti...". Stejně tak věřím, že v divadelním provedení to i docela mohlo fungovat, protože jsem se díval na pár ukázek z představení, které jsou mnohem lepší. Jenže Rob Marshall z toho ve filmové verzi udělal naleštěný paskvil (přímý kontrast se záměrnou laciností, skoro až punkovostí divadelní hry), ze které se v její první části zcela vytratila ironie. A když pak přijde onen twist, který celý film stočí do jiného směru, právě kvůli nezávadnosti všeho před ním se celý film úplně rozpadá. Ale úplně. A je to škoda, protože s podobným obsazením a produkčním zázemím z toho mohla vylézt pecka. Výsledek ale skutečně vypadá, jakoby tvůrci začali film točit, aniž by věděli, co se má stát na jeho konci. Takhle pokažený vysokorozpočtový projekt jsem už hodně dlouho neviděl. 25 %(27.4.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace