Kotsour

Film těží z trojlístku hlavních herců, bez nich a jejich skvělých výkonů by se plácal o příčku níž. Nějak jsem hlavně nepochopil, co se nám film snažil říci, hraje si to tak trochu na nositele nějakýho poselství, ale jediný poselství, který jsem z toho opravdu vycítil bylo: milujte sex a užívejte si ho, pak budete štastní. Aha... Ale je zde i dost hezkých výrazných momentů (bavil mě Jonův otec, čerstvě ovdovělá "Julianne Moore" a především prohlédnutí skutečné povahy "Scarlett Johansson" - tyhle ženy jsou totiž fenoménem dnešní doby, tak bacha na ně :-) ) ()

dawnie

Nebylo to tak špatný, jak jsem se z doslechu obávala. Joseph "Opička" Gordon-Levitt se mi víc zamlouval v roli rakovinného týpka v 50/50, ale jeho Don Jon (ať už jeho režijní, scénáristický nebo herecký aspekt) ostudu určitě nedělá. ()

waska

Začátek fakt výbornej, neskutečně jsem se bavil. Není to typická romantická komedie, proto je to možná stravitelnější než většina těch romantických filmů. K tomu prostě úžasná Scarlett a máme tady slušný režisérský debut. ()

Bbronx

Velmi příjemná podívaná díky Levittovi. Jeho styl režie je takový příjemně jednoduchý a neokoukaný a i výběr hlavních hereček je moc fajn. Tak trochu to připomíná chlapský romantický film. A na tomto poli jich moc není a je zajímavé sledovat jak to vidíme právě my muži. ()

E lan

Ale ano, nakonec velmi zajímavá podívaná. Člověk musí akceptovat trochu diskutabilní námět, bohužel důvěryhodný herecký výkon hlavních předstvitelů a potom se vlastně dobře baví a dokáže uvěřit závažnosti situace hlavního hrdiny. Taková mírně nezávislá podívaná. ()

ER

V sexu jsou témata,kterým se mnozí vyhýbají a onanie patří stále mezi tabu.Tak co to zkusit odtabuizovat a to s nadhledem a přímočarou zábavou. Kořením děje o mladém muži,který si ho raději sám vyhoní, jsou jeho partnerské vztahy,smíchané s církevními hodnotami (resp. jak lze rychle,snadno a levně získat odpuštění). A v postavě J.G.Levitta máme další osobnost,kloubící zdařile několik filmařských profesí. Snad mu to vydrží. ()

bearmeedek

Pro koho a na které planetě bylo natočeno? Z porna do kostela, aha v Americe. Na ten "příběh" by stačilo půl hodiny. Závislák se nemůže zbavit sledování porna a honění, i když holek může mít (a má) mraky. Zpočátku se dá dívat pouze na Scarlett, ale jejím prohlášením, že si nikdo nemá doma sám uklízet, skončila. Odhalila tupou barbínu. Jediným normálním člověkem, který se filmu později objevil, je Julianne Moore. To ale na celý film nestačilo. Neustále docházení vyhoněného borce ke zpovědi do kostela, kde za své "hříchy" dostává rozhřešení a je mu odpuštěno, je fakt ART. A jinak Done Jone Debile: V posilovně při cvičení si hlasitým odříkáváním Otčenášů akorát pokurvíš zdraví! Můžeš při tom myslet na kozy, ale musíš správně dýchat. Při záběru výdech ... Nebo nedávej do dalšího svého filmu posilku. 30%. ()

Likan7

Na první pohled romantická jednohubka o proutníkovi, jenže pod povrchem se toho skrývá mnohem více, než jiné filmy, které se jako drama i tváří. Přestože je základní příběh prostinký a jednoduchý, uvnitř ukazuje, jak složitý člověk a svět kolem může být. Gordon-Levitt je jako režisér talent stejného kalibru, jako Affleck, a budu ho hodně sledovat. Kdo za 90 minut ukáže romantickou komedii o dnešním světě, klukovi závislém na pornu, který s tím nakonec bojuje, obrázek dnešních mladých slečen, které neudělají nic, a chtějí být obletovány a v neposlední řadě osamělou ženu, který jí život připravil zkoušky té nejtěžší obtížnosti? Velmi zajímavý, osobitý a skvěle zahraný film, který není o lásce, ale závislosti a její léčbě. ()

Zikus

Dost dobrý. Chytlavý a zábavný. Akorát ta Julianne Moore bylo občas v ksichtě taková ohavná. A Sugarman byla typická šovinistická píča, co si myslí, že se z ní každej chlap posere a udělá pro ni první poslední- ani by mě nehlo. ()

Hashirama

Nesouhlasím s tím, že je lízání z první osoby nezajímavý. Nicméně ačkoliv tu Levitt vypadá jako srbský Siflredi na penzi, jeho tvůrčí uchopení je bez větších zaváhání. Na systematickém opakování scén i jejich hudebního podkresu a postupném vývoji děje i postav prostřednictvím nenásilných úprav těchto scén je jasně vidět, že Levitt ví, co a jak, třebaže jsou zde motivy navíc a ne všechny jsou vedeny úplně důsledně. Scarlett je dokonalá, Julianne má naštěstí nejmíň screentimu z celého tria. Ve výsledku jednoduchá, kompaktní a smysluplná freska ze života moderního člověka. ()

speedy7929

Prvá polovica film bola úplne perfektná, od hodnotení báb na diskotéke až po každodennú zvučku od porna... No po rozchode so slečnou akosi upadla akcia filmu a miestami som sa nudil a len čítal titulky.. Myslím ale, že na režiserský debut to nebolo vôbec zlé... ()

klochy

Julianne sympaťáčka, inak dosť nuda. Jeden z mojich najzbytočnejších počinov na striebornom plátne. Aj keď to vykreslenie porna má niečo do seba. ()

DD

Takovej rádoby artovej pilot. Odnikud nikam, jen se neustále dokola opakuje asi pět nebo šest scén (JGL píchá, honí, jede autem, sedí v kostele, jí špagety, cvičí, píchá, honí, jede autem... a takhle je to celých 90minut!!!) a všechny ty postavy jsou nesympatičtí blbci. Pár měsíců zpátky jsem si myslel, že to bude feel-good záležitost roku - šeredně jsem se spletl! Aspoň už teď rozumím těm diváckým ohlasům z USA a ze Slovenska. ()

eChoe

K filmu se vyjadřovat nebudu, ani snad nevím jak. Jen se musím podělit o fakt, že Scarlett se krásou nemůže vůbec měřit s Julianne Moore. Trochu mě znepokojuje, že to tak vnímám ve svých 22 letech, ale zkrátka to tak je. Btw.. poprvé jsem zahlédl znechucené diváky odcházet z kina a nezbývá než říci, že je mi takových lidí líto. ()

DadysGirl

Něco na tom Josephovi je :) Nejen, že si to napsal, zahrál, zrežíroval, ale přizval si k tomu Scarlett a nám ženám vrátil sebevědomí, protože z ní udělal takovou krávu, že jí mám hned o něco radši a aby toho nebylo málo, přizval si i Julianne, kterou z nějakýho důvodu (dobře, z milionu očividných důvodů - Single man, Kids are all right...) milujete... Chceme víc!!! ()