Duke90

Film pro jednoho možná až příliš upřímný a pro druhého zase dost trapný, ovšem o to víc odpovídá skutečnosti. Takových sebestředných týpků jako Don Jon jsou dneska mraky a Joseph Gordon-Levitt se nebál odkrýt vše, co je normálně u každého z nich tabu. Ne, teď nemyslím posilovnu, auta, pěknej bejvák a hejno bab nalovených po barech - tím se samozřejmě všichni z nich velice rádi chlubí.... Nad Donem Jonem bude plno lidí ohrnovat nos, ale ani ti nemohou upřít filmu "jistou skutečnost", která je ve filmu vyobrazena. Navíc je zde i menší morální ponaučení a opět trochu klišovitá (ale stále fungující) zápletka, že změnit se může opravdu každý.... ()

victt

There's only a few things I really care about in life. My body. My pad. My ride. My family. My church. My boys. My girls. My porn. V podstate som čakal poriadnu komédiu a nie drámu. No myslím si, že Joseph Gordon-Levitt odviedol skvelú prácu na jeho debutový film. Vynikajúci úvod, ktorý nahliadne do Jonovho života a ukazuje jeho každodenné praktiky. Objavuje sa tu množstvo skvelých dialógov, vtipných hláškok. Zápletka nie je najlepšia, po čase začína trochu nudiť ale pohľad na Scarlett Johansson nám to všetko vynahradí. Koniec mohol byť trochu viac premyslený a prišiel mi dosť "odbitý“ ()

Falstad

Jo tak na tenhle film jsem se těšil jak je rok dlouhý a nezklamal mě. Vyrazil jsem na pánskou jízdu do Cinestaru a s půlitrem devatnáctistupňového Portera jsem si to opravdu užil, aneb větší upřímnosti než té mužské v publiku není. Gordon-Levitt mě utvrdil v tom že umí hrát, a co víc, dokázal že umí dokonce i režírovat. Navíc trefil kladívko na hlavičku, protože jsem si u mnohých scén říkal: "Ach bože, to jsem já!". Tedy nebere si servítky a podobná, pro někoho kontroverznější témata mě baví čím dál tím víc. Scarlett Johansson a Julianne Moore byli příjemné, Tony Danza měl pár vtipných gagů, ale na to jak se na něj snažili lákat teda nic moc. Celkově hodnotím za dvě, jsem spokojený a doporučuji shlédnout! ()

bavs

Tak reálný film jsem dlouho neviděl. Možná proto, že jsem dospívající, že nejlepší kámoši Jona mi velmi připomínali moje kamarády a také sdílím názor, že muž potká ve svém životě spoustu krásek, ale nakonec skončí prostě s někým s kým si rozumí a "splyne". Pornhub s Brazzers si udělali dobrou reklamu, já jsem se dobře bavil takže jsou všichni spokojení :D ()

kubilov

Don Jon, celovečerní debut Josepha Gordon-Levitta. Režie bez výraznějších chyb, scénář dost zvláštní a obsazení až na výjimky velmi dobré. Je to vlastně taková absurdní studie nově vznikajícího vztahu, který se snaží kromě porna rozdělit i nová žena na obzoru, která se od té první ženy liší v opravdu mnoha aspektech. JGL ztvárnil Dona Jona tak osobitě, až mi byl svým stylem a vyjadřováním odporně nesympatický, to však neskutečným způsobem vyrovnávala Scarlett Johansson, která byla božská dokonce i když se snažila udělat z Jona podpantofláka, což jiná žena neumí. Jako komedie to funguje relativně dobře, jen příliš nechápu nelogičnost rozhodování se hlavní postavy, ale tak každý je jiný. Určitě big up za fiktivní film s Channingem Tatumem a Anne Hathaway, ten mě potěšil. ()

gicous

Jeden z těch filmů, které dokáží jednoduchým, poutavým a zábavným způsobem vyprávět o lásce v jejich nejrůznějších podobách. Kromě jisté romantické originality, jenž v sobě film má, je ještě k celému příběhu přidán určitý vysměšný tón, jimž se kritizují hloupé a povrchní ideály obsažené v romantickém a potažmo pornografickém průmyslu, včetně jejich konzumentů. Je pravda, že Don Jon víceméně stepuje většinu své stopáže na místě. Je také pravda že, příběh je zalidněn nesympatickými postavami, včetně hlavního hrdiny. Nicméně nepochybuji o tom, že to byly všechno záměrné tvůrčí kroky tvořící ve výsledném celku celistvý a divácky zábavný film.8/10 ()

otilrak

Někomu může tento film působit povrchně a o ničem, ale podle mě jde víc do hloubky než je na první pohled vidět. Ve filmu, což jsem nečekal, se dají najít i životní pravdy. Tohle se Gordon-Levittovi vážně povedlo. ()

vieriX

Debut který potěšil stopáži která není moc natahovana a celkem pěkný pohled na hrdinu, který je co se týče žen hodně emočně plochy. Nešlo o žádne veledílo ale svým způsobem dokáže zaujmout a pobavit. ()

vipeerr

"ze života" film od kterého zpočátku nic nečekáte, a pak Vám v průběhu děje odpaluje mozek svoji genialitou. Naprosto jsem nečekal že by taková banalita mohla být až tak zábavná. Konec od začátku druhé 1/2 filmu naprosto předvídatelný ale i tak mě to bavilo a to hrozně moc :) Scarletka naprosto neodolatelná, sexy, ale i přes to všechno mi do role úplně nesedí, ale to ani hlavní hrdina, a fungovalo to. 75% za mě :) ()

Samarol

Dlouhou dobu jsem se těšil, až tenhle kus shlédnu a vlastně jsem se nikdy neujednotil, co od toho čekat. A pak to začalo. Jak jinak to nazvat, než střelba do vlastních řad. Postava Barbary se vybarvovala už od samého začátku. Že klukovi zakáže vytírat?!  To ještě snesu. Ale zakázat sledování porna?! To už je moc. Postava Esther je snad i logickým vyústěním. Jon ještě během vztahu s mladou, dosti žádoucí, umíněnou a sebestřednou slečnou, začne komunikovat se starší vdovou, která jakoby do něj viděla a přes své vlastní problémy vyrovnání se s minulostí mu pomohla od jeho závislosti. Vlastně si pomohou vzájemně. Vskutku je to romantická komedie s nádechem dramatu, až psychologičnosti. I když film zřejmě naráží na nešvar dnešní doby, tak mě nijak zvlášť nezaujal. I přesto bych ho hodnotil jako lepší průměr. ()

FortKnox

Hádanka. Má to začátek romantické komedie má to prostředek romantické komedie, ale konec ne, co to je? Don Jon. Ženy jsou zde za ty chytré a muži za paka. Štěstí, že než to začalo nudit tak to skončilo. ()

Scandium

Čekal jsem boužel víc :( Přes svou relativně krátkou stopáž mi to přislo jako věčnost a i když jsem se párkrát pobavil nefungovalo to prostě. Joseph Gordon-Levitt vytvořil zajímavý film ale dalo se z toho vytěžit více si myslím, jednou a dost! 50% ()

martinkaziki

Josífek Gordon-Levitt mě baví čím dál tím víc. A za to, že si ten originální příběh plný nadsázky napsal a zrežíroval sám má další body navíc. Bavilo mě to moc, nejvíc asi ta Jonova italská familie, včetně pravidelných návštěv kostela, společných obědů a stejných bílých tílek otce a syna. Scarlett prý byla napsána role přímo na tělo, povedlo se a předvedla výborný prototyp vyzývavého ženského „primitivečka“. Joseph zamakal, nahonil nějaký ten biceps navíc, neobsadil do hlavní role Channing Tatuma (hurá) a skvěle završil ten hattrick sám. ()

boumik

Nevím proč ale tendle film mě vubec nebavil . Věčinu času to bylo jen o šukani a pornu promě jen 1 hvězda za obsazení ! ()

Wooke

Joseph je skvelý. Jeho mimika a výraz v tvári v rozličných situáciach ma vždy pobavia. Je to komplexný herec a aj jeho režisérka kariéra na tom isto nebude zle. Romantický film, ktorého koniec som si síce predvídal, ale potešil ma. Scarlett bola s tou jej žuvačkou dosť iritujúca postava. Páčilo sa mi, ako vystihol to, čo mnohí robia...myslím, že to malo dobrú myšlienku a zobral som si z toho veľa. No keďže som prešťukal zbytočné, neustále sa opakujúce porno scény, ktoré boli nechutné, no pre film asi potrebné, tak dávam 3*. Inak fajn pocity, ale určite to nie je film, ktorý musíte vidieť. ()

RigorMortis

Spočiatku totálne antiromantická "komédia" s romantickým záverom, ktorá však viac tiahla k dráme a sonda do duše a sveta človeka závislého na porne. Pre nezasvätených to môže byť len ďalší film, pre ľudí závislých na porne zrkadlo. JGL sa zhostil svojej úlohy dobre, no Scarlett mi občas liezla na nervy. ()