Celý rok sbíral Jimmy Kimmel trpělivě zástup hollywoodských celebrit, aby celému světu představil ve svém oscarovém speciálu trailer na nejlepší film všech dob. (oficiální text distributora)

liquido26

Celkově vzato to byl docela dobrý nápad. Některé scénky byly luxusní, některé méně a některé vůbec. Bavit mě to začalo asi až v půlce. ()

hous.enka

Druhý nejlepší film s Mattem Damonem bez Matta Damona (tím prvním je Team America :D). Nápad se mi líbí a musím říct, že Jimmymu úplně rozumím. V mé režii by o byla francouzská komedie o lásce až za hrob s prvky evropského severského hororu se skvělou závěrečnou bitvou. Obsazení: Catherine Deneuve, Gérard Depardieu, Emília Vašáryová, Eva Green, JOhny Depp s hudbou Spice girls :D A teď vážně: nebaví mě sledovat Jimyho vizi, která je překombinovaná (viz moje výše, heh) a ve výsledku mě (kromě zmíněného Matta) nijak nebavila. Navíc začínám fakt nemuset George Clooneyho a obtloustlého Toma Hankse, hlavní stars tohohle movie. Takže za dvě. ()

Krissty

Ano, je to pořádná hloupost, ale já už si ani nepamtuju, kdy jsem se naposledy tahle nasmála! Christoph Waltz byl jednoznačně tím nejlepším na celém traileru. Stojí za shlédnutí už jen kvůli těm hvězdám :) ()

MartinezZ

Chápu, že v traileru nemůže být všechno, film tedy bude určitě lepší a to jak na jaře, v zimě i v létě. Už se těším, až to bude v IMAXu. Kdy to má vyjít? ()

Hannibal92

Hvězdně obsazená blbost, ani ne moc vtipná, ani ne moc originální, prostě šlo jen o to, narvat co nejvíc slavných herců do co nejkratšího filmu. ()

SarumanKo

Kimmel sa chcel skôr predviesť a ukázať svetu koľko hviezd primäl, aby stvárali hovadiny v jeho filmíku, a tak ostala paródia hollywoodskych archetypov a veľkolepých reklamných kampaní na druhej koľaji. Čo je škoda. Ale zasmiať sa na tom dá. (6/10) ()

blackrain

Evidentně se všichni herci dobře bavili. Mě tohle přišlo jako nehorázná kravina, u které se zřejmě budu dobře bavit až budu mít pár panáků v sobě, pokud nebudu ležet někde pod stolem. Brala jsem to jako takovu hádanku zaměřenou na nejrůznější filmy a postavy. Christoph Waltz je určitě pro každou srandu. Jeho výstup alá Flashdance byl dokonalý, ale podobnou scénku už jsem viděla i jinde. Vždycky, když chce někdo parodovat Flashdance, tak si vybere zrovna tohle. ()

kaylin

Je to vlastně taková blbost, ale vlastně jsem se docela bavil. Je to jen o tom, co všechno jsou známí herci ochotni udělat. A že si Jimmy Kimmel umí sehnat ty nejlepší, to je celkem známá skutečnost. Ty vtipy jsou místy hodně blbé, ale nápad je to výborný. ()

ABLABLABLA odpad!

I když jsem to brala s nadhledem.... i když tam hrála obří tlupa skvělých herců.... i když jsem to brala jako parodie (většinou viděných snímků) naňahňané v jedné velké parodii na trailery všeobecně, tak mi to stejně přišlo ubohé a hlavně nevtipné. Jediné lehce humorné bylo vystřižení Damona za něj půl hvězdy. K vidění zde: https://www.youtube.com/watch?v=w3NwB9PLxss ()

runner85 odpad!

tak teraz neviem ! či mám dať za Kate Beckinsale a Emily Blunt jednu hviezdu alebo aj tak dám odpad ??? ... nechám si to preležať ()

kajas

Velice zábavné (u mě jednoznačně vede Waltzův výstup), klobouk dolů před všemi zúčastněnými, že do tohoto projektu šli. ()

Martin741

Vyborna parodia na vsetky mozne i nemozne filmy so skutocnymi Celebritami. A ze ich je hodne, staci sa pozriet do zoznamu. 77 % ()