Režie:
Jegor BarinovKamera:
Gleb KlimovEpizody(12)
-
Něžnyj vozrast (S19E01)
-
Oko za oko (S19E02)
-
Priglašenije v ad (S19E03)
-
Bez prava na sčasťje (S19E04)
-
Poslednij boj (S19E05)
-
V nogu so vremeněm (S19E06)
-
Pod tolščej vody (S19E07)
-
Slepaja mesť (S19E08)
-
Belyje noči (S19E09)
-
Kliničeskaja lož (S19E10)
-
V ramkach proverki ustanovleno (S19E11)
-
Dopolnitělnaja opcija (S19E12)
Hrají
Anna Kovalčuk
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Jekatěrina (2014) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Igor Nikolajev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexandr Novikov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexej Komaško
Sovětský svaz
Vjačeslav Zacharov
Sovětský svaz
Anton Kseněv
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Šarkov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Stěpan Pivkin
Nejlepší seriály:
Dostojevskij (2011) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Svetlana Ščedrina
Sovětský svaz
Ruslan Balbucijev
Rusko
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Mata Hari (2016) (seriál)
Alexandr Bobrov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Babenko
Nejlepší seriály:
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Kočetok
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Slastin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Natalja Ionova
Sovětský svaz
Oleg Flejer
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Jekatěrina (2014) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Marusin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Bělaja gvardija (2012) (seriál)