Invaze zombie nácků

Alexa Roland

Kostýmy:

Amber Hamzeh
  • mosnak

Zajímavý nápad,který ovšem nenapadl tyto tvůrce. Opět podobná napodobenina jiného podobného :-) filmu Iron Sky http://www.csfd.cz/film/247090-iron-sky/ ovšem jak už to tak bývá, většinou jsou tyti napodobeniny hodně levné a trapné. Pokuď hledáte tento styl,tak se "pobavíte"... levně a trapně - 0%(4.5.2012)

• ricci.s

Úplná blbosť, ale na druhej strane aj pokus o originalitu a zmysel pre humor treba oceniť. A v druhej polovici filmu som sa bavil viac než dosť. Nemŕtvi fašisti, experimenty na znovuoživenie mŕtvych, nejaké to poctivé gore ako sťahovanie kože z tváre či vyberanie mozgu, takže pre nenáročných fajn. Potom sa tam objavil robot (tam som tak vyprskol smiechom ako už dlho nie, veď pochopíte), dokonca aj vesmírna loď! Takže vzápätí sa horor zmení na sci-fi akčák. Efekty strašné, čo sa aj dalo čakať, ale aspoň je to sranda.(21.4.2012)

• JohnMiller

Áno, uvedomujem si... ide o zetkový Asylum. Nie som ani slepý, videl som tie hrôzostrašne lacné efekty ktoré vyzerali akoby patrili z PC hry z roku 2002. Videl som aj tie neherecké výkony ktoré iba urážajú túto profesiu. Produkcia nedokázala zabezpečiť ani snežné vozidlo a tak to vytvorili pomocou CGI efektov. Nebola tu ani vločka snehu ktorá by pripomínala zasneženú Antarktídu, celé sa to nakrúcalo v štúdiu. Expedícia mala miesto teplého oblečenia na sebe rifle a jesenné kabáty ale aj tak ma to chytilo a bavilo od úplného začiatku až do konca. A pevne verím tomu, že sa scenárista zabával pri tvorení tohoto opusu viac, ako ja pri sledovaní výsledného "produktu". Toľko skvelých narážok, irónie, humoru a sebareflexie som od Asylumu videl iba v snímke SHARKNADO 2, nikde inde nie. Robo-Hitler, UFO raketoplán, svet v strede zeme, Doktor Mengele a pokusy na ľudoch... Všetko s čoho by sa dala spraviť paródia na Tretiu Ríšu sa tu nachádza..Možno niekomu prekáža to, že sa tu robí sranda s takej vážnej témy ako pokusy na ľuďoch ale ruku na srdce..... Je ti ba Asylum ktorý by nedokázal uraziť nikoho, iba sám seba.(24.9.2014)

• krvavamera

dvě hvězdičky neznamená, že by to nebyla zábava. pokud vás pojetí střihové skladby hned v prví scéně dezorientuje natolik, že film vypnete, užijete si skvělý zlom žánrů, chvílemi si budete připadat jako v počítačové hře (kolik toho můžete ve filmu za málo peněz?). čert vem nějakou "uvěřitelnost" nebo alespň logičnost zápletky a technické provedení, ten HITLER za to stojí! učiněná zábava je sledovat nejen technická řešení filmařských problémů, ale i herecké akce, a důsledné zapojení všech možných klišé, které zcela nekompaktně roubí a snímek květnatí :) doporučuji všem, kdo si chtějí uvědomit, jak moc jsme zvyklí na nějaké standartní střihové a snímací (a dramaturgické) postupy v kinematografi. nejčastějším akronymem při sledování budiž WTF?? báječný mockbuster(9.6.2012)

• dr.horrible

Spolu s Turkish Star Wars, asi najväčšia blbosť čo som videl. Mrzí ma že ma ten film nebavil, Asylum inokedy oceniť dokážem, ale akcia opäť zvíťazila nad dejom a dialógmi, takže sa vlastne ani nebolo na čom smiať. Keď tak na efektoch, ale tie mňa osobne nehorázne štvali. Počítačová hra! Nie ako keď sa povie že Resident Evil je počítačová hra, že je to málo filmové; Toto bola doslova počítačová hra, všetky efekty jak z roku dva a ani sa nesnažia vyzerať inak ako počítačovo. Ale to sa dalo čakať. Samozrejme Invazi zombie nácků nejde brať inak ako odpad, ak ale niečo treba vyzdvihnúť, tak ten výsmech. Ono si to totiž robí z Hitlera a nacistov takú ukrutnú prdel... Pre príklad jedna (hororová) scénka: Bývalý pár, on nazi kolaborant, ona obeť. Prizná sa mu že je tehotná a ani sa nenazdá, už leží pripútaná s roztiahnutými nohami a jej ex a doktor Mengele, jej vysavačom (!!!) odoberajú plod. Z neho vyťažia nejaký (asi) extrakt a vpichnú ho do obrovského kovového kotla. Zrazu nepodarený transformer efekt, bum a je tu robo hitler! PS: Dominique Swain je mi ľúto(18.10.2013)

• - Natáčení probíhalo v Los Angeles ve filmových studiích Willow a Asylum a v Santa Claritě. (Terva)

• - Film byl natočen za dvanáct dní. (Terva)