Invaze zombie nácků

Scénografie:

Alexa Roland

Kostýmy:

Amber Hamzeh

CITÁT - Američané přicházejí dr. Mengele!!........ Tak teda na Asylum je to celkem dobré. Čekal jsem, že to nevydržím ani půl hodiny a ono velké překvapení. Krom některých stupidních dialogů a spousty neherců je to slušné. CITÁT - Jste jen náhradní díly......... Je to nejbrutálnější a nejsmutnější film této málo uznávané společnosti. Trochu jsem se bál aby se to nezvrtlo někam do parodie na Saw nebo podobný snímek, ale ne nezvrtlo se to.Pár gore scén, trochu povedené improvizace, dobrá hudba a několik supr nápadů - třeba robot nebo ten létající talíř - vím, je okoukaný, ale sem se docela hodil. Jen to chtělo víc akčních scén a opravdu nějakou známější hereckou tvář, která by ty zombíky oživila. Apropó, kdo zase v české distribuci vymyslel takový název - někdy je to až s podivem, na co našinec nepřijde. CITÁT - Tak to si děláš kozy!!!....... Dobrý snímek, žádná katastrofa a klidně dám těch 60%(31.8.2014)

• evilmind

Už první scéna filmu, kde nacisti na konci války prchají před spojenci, jasně ukazuje, že Asylüm by rozhodně mělo natočit i nějaké čistě válečné filmy - nepochybně by byly k popukání. Jinak hned v úvodních deseti minutách je vidět všechno z trailerů, včetně poměrně povedeného stahování kůže, naopak se v trailerech vůbec neobjevovala hlavní hvězda filmu, která je tu asi od půlky - robo-Hitler! Jakous takous horrorovou atmosféru má film možná jen v první třetině v laboratořích, později se to zvrhne ve scifi akci s efekty tak zoufalými, že se vše mění v komedii. Příběh celkově typicky asylácky bezstarostný s množstvím nesmyslů a logických lapsů, mým oblíbeným momentem určitě bylo, jak dopravní letadlo po náhodném objevení nacistického UFO (má svastiky, takže bude nepřátelský!) hbitě vytasí střely vzduch-vzduch...(22.4.2012)

• mosnak

Zajímavý nápad,který ovšem nenapadl tyto tvůrce. Opět podobná napodobenina jiného podobného :-) filmu Iron Sky http://www.csfd.cz/film/247090-iron-sky/ ovšem jak už to tak bývá, většinou jsou tyti napodobeniny hodně levné a trapné. Pokuď hledáte tento styl,tak se "pobavíte"... levně a trapně - 0%(4.5.2012)

• Morholt

Prča. Přesně takhle nějak by mělo Asylum fungovat. Pepa Mengele dělá hokus pokusy na Antarktidě, je tu zombie armáda, létající talíř a naprosto boží robot, který zaručeně pobaví. Triky samozřejmě mizerný, herci taky (kromě Buseyho), ale pořád si říkám, že kdyby tohle mělo mělo velký rozpočet a trochu lepšího režiséra, nemuselo by být tak zle, protože pár neotřelých nápadů se tady najde. Čekal jsem průser, ale nakonec jsem se bavil nad očekávání dobře. 40%(16.6.2015)

• dr.horrible

Spolu s Turkish Star Wars, asi najväčšia blbosť čo som videl. Mrzí ma že ma ten film nebavil, Asylum inokedy oceniť dokážem, ale akcia opäť zvíťazila nad dejom a dialógmi, takže sa vlastne ani nebolo na čom smiať. Keď tak na efektoch, ale tie mňa osobne nehorázne štvali. Počítačová hra! Nie ako keď sa povie že Resident Evil je počítačová hra, že je to málo filmové; Toto bola doslova počítačová hra, všetky efekty jak z roku dva a ani sa nesnažia vyzerať inak ako počítačovo. Ale to sa dalo čakať. Samozrejme Invazi zombie nácků nejde brať inak ako odpad, ak ale niečo treba vyzdvihnúť, tak ten výsmech. Ono si to totiž robí z Hitlera a nacistov takú ukrutnú prdel... Pre príklad jedna (hororová) scénka: Bývalý pár, on nazi kolaborant, ona obeť. Prizná sa mu že je tehotná a ani sa nenazdá, už leží pripútaná s roztiahnutými nohami a jej ex a doktor Mengele, jej vysavačom (!!!) odoberajú plod. Z neho vyťažia nejaký (asi) extrakt a vpichnú ho do obrovského kovového kotla. Zrazu nepodarený transformer efekt, bum a je tu robo hitler! PS: Dominique Swain je mi ľúto(18.10.2013)

• - Natáčení probíhalo v Los Angeles ve filmových studiích Willow a Asylum a v Santa Claritě. (Terva)

• - Film byl natočen za dvanáct dní. (Terva)